Şimdi Ara

TTNET ROKET (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu dönüşüm fibernet olanlar yararlanamıyor ya bu hizmetten. Keşke bizim sinyal de vdsl olarak gelse
  • Evet çakma fiber(bakırdan fiber yapan şirket) hiper değil..
  • BJK kullanıcısına yanıt
    benim hattıma da vdsl olarak geliyor ama hipernet abonesi olduğum için faydalanamıyorum. sitede veya büyük bir apartmanda oturmuyosan çok ümitlenme yani :/
  • Arkadaşlar amacım benim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardımcı olmak.

Yaklaşık 12 gün bekledikten sonra Bugün Fiber olarak aboneliğim başlatıldı. Oturduğum site 4 bloktan oluşuyor, yaklaşık 7-8 ay önce Ttnet yetkilileri sitemize gelip 4 blok girişinede T11 kutusu koymak istemişler ama 3 blok a da bu kutudan koyuyorlar ama bizim kamil yönetici sayesinde blok girişini uygun görmediği için T11 i taktırtmıyor!!

Hayalimde rüyamda Fiber olduğu için 10-15 günde bir Ttnet'i arayıp Hattımın fiber destekleyip desteklemediğini sorduğumda neredeyse 50 kez aradığımı düşünürsek 50 aramamda hattamın fiber'e uygun olduğunu söyleyen belki 10 müşteri hizmetleriydi!!

Nereden nasıl bakarak bu bilgiye ulaşıyorlar bilemiyorum ama abartısız 40 müşteri hizmetleri hattınız fiber değil hiber destekliyor dedi!

Sonuç olarak müşteri hizmetleri kıçını yırtsada, blok girişinde T11 olmasada şu an şakır şakır fiber kullanıyorum

Sırf Roket kullanmak için taahhütlü superonline aboneliğimi bitirdim ve şu an Ttnet Fiber kullanıyorum

Nasıl oldu derseniz, çok yakınımda T11 kutuları olduğu için adresimi az birşey farklı verdim.

Sizde nasıl olur bilemiyorum ama hattınız Hiber destekliyorsa Fiber'de roket kullanmak için nacizane Tavsiyem bu yazdığımı deneyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 13 Mayıs 2014; 23:53:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @mylove

Vayy be iyi taktik, denemek lazım Ee ttnet fiber nasıl Sol fiber'e göre? Roket haricinden gözle görülür bir fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

@mylove

Vayy be iyi taktik, denemek lazım Ee ttnet fiber nasıl Sol fiber'e göre? Roket haricinden gözle görülür bir fark var mı?

Şu an gayet iyi Roket'i henüz denemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler bi soru;

ben aradım dümbükleri, ultranet limitsiz 16 mb'e kadar tarifem varmış.

ve roket'i kullanabiliyormuşum.

soru-1: cidden kullanabilir miyim?

soru-2: roketle deyince hemen bağlantı sağlanıyor mu? birkaç gün önceden mi aramak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubenmartin -- 24 Mayıs 2014; 17:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

gençler bi soru;

ben aradım dümbükleri, ultranet limitsiz 16 mb'e kadar tarifem varmış.

ve roket'i kullanabiliyormuşum.

soru-1: cidden kullanabilir miyim?

soru-2: roketle deyince hemen bağlantı sağlanıyor mu? birkaç gün önceden mi aramak lazım?

Ultranet kullanıclıarı (ADSL2) bu hizmeti kullanamıyor.

Bu hizmet sadece Hipernet(VDSL2) ve Fibernet kullanıcıları için geçerli.
  • kadına 2 kere teyit ettirdim evet kullanabiliyosunuz ama hızınız değişken olabilir dedi. fiber altyapınız da var vs demişti.

bi deneyeceğim bakalım.
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Online işlem merkezinde seçenek çıkmıyorki nasıl deneyeceksin tarifen fiber değilse kullanamazsın ne yazıkki m.temsilcisi iyi sallamış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

kadına 2 kere teyit ettirdim evet kullanabiliyosunuz ama hızınız değişken olabilir dedi. fiber altyapınız da var vs demişti.

bi deneyeceğim bakalım.

nasıl kullanacaksın online işlem merkezinde seçenek çıkmıyor.

müşteri hizmetleri maalesef yanılıyor.
  • Hipernette hala kullanılamıyor değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokooo G kullanıcısına yanıt
    Evet halen kullanamıyor hipernet aboneleri...
  • Bu ay sıkıntısız aktif edildi hayret Ek olarak bu son roketlemem olabilir gençler kampanya taahhüt sürem bitiyor , uydunete geçmeye çok yakınım Burada beraber ttnete saydırdığımız arkadaşlara selam ederim
  • Beyler Roket'e geçtim ve modem arayüzünde hzım 99mbit görünüyor, fakat hız testi yaptığımda 3 Mbit çıkıyor. Gerizekalılara bakın AKK ile ilgili sınırlama kalkmamış diyorum. Sizin sisteminizde sıkıntı var diyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Desteğe yazdım, BTK'ya da yazdım.
  • kardeşim aynısını şuan ben yaşıyorum başvurdum düzeltilmesi için ttnete inşallah yanmaz hakkımız
  • Roket hız dediği sahip olduğum internet hızına +10 mbit daha eklemek mi? Hani nerde 100 mbit hız yahu? 60'ı zar zor görüyor speedtest'te. Ah bi bir şeyler olsa da şu ttnet yeryüzünden silinse... Müşteriyi bu kadar kazıklayan başka bir firma daha yoktur. Oturduğum yere Superonline gelse 1 dakika durmayacağım.
  • Şaka gibi bırakılan arıza kaydına cevap olarak hattınız 8 mgbit akk dolmuştur diye yollamışlar müşteri temsilcisini arayıncada hızınız 100 mgbit olduğunu idda ediyor speed test ulakbim gibi serverlardan test ettim hatta elimde premium sağlam paylaşım sitesi linklerim var
    indirdiğiniz serverdan kaynaklı diyor bende soruyorum rokette akk varmı ? -yok diyor download hızım 400kb dan daha çok olmalı dimi diyorum evet diyor yani A+ kalite hizmet
  • Roketi başlatalı 2 saat oldu download hızım biraz önce 3' e düştü modem arayüzünde 90 küsur olarak görünüyor, 24 saat geçerli değilmiydi bu roket ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxF@t@l1TYxx

Roketi başlatalı 2 saat oldu download hızım biraz önce 3' e düştü modem arayüzünde 90 küsur olarak görünüyor, 24 saat geçerli değilmiydi bu roket ?

Roketi ben de az önce başlattım sonra indirmeye devam ettim kotayı geçmiş olmama rağmen hızlı indirmeye başlayınca roket açıldı sandım. Ama sonra kontrol ettim açık değilmiş roket. Şu an hızı güzel o yüzden ellemiyorum siz de bir bakın muhtemelen roket açılmamıştır.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.