Şimdi Ara

TTNET PORT SORUNU - ÇÖZÜM YÖNTEMİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
43.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Serkan baykal

Arkadaşlar Port sorununu farklı bir şekilde aştım şansınız ve imkanlarınız dahilinde siz de yapablirsiniz diye düşünüyorum öncelikle binamız yeni yapıldığından ne port ne de altyapı yok diyorlar ben de karşı evin daire numarası ile sorgulama yaptırdım port ve alt yapı var dediler bunun üzerine ben de kabul ediyorum dedim şimdi ekiplerin gelmesini bekliyorum gelince karşı binaya kablo çekmelerini rica edeceğim yok olmaz derler ise tamam bu numaraya gerekli işlemlerini yapmalarını isteyeceğim interneti sağladıktan sonra telekomun kablosunu çatıdan kendi evime uzatacağım başka türlü internet hizmeti sittin sene alamam Bimer e yazdım Cimer e yazdım telekomla beşyüzkere konuştum dilekçe verdim 1 senedir internet hizmeti alamıyorum fakat bu yazmış olduğum yöntem ile internete kavuşacağımı tahmin ediyorum.
    Karşı daire adına olmayacak mı abonelik. Yada adres farklı olmayacak mı. Daire no olarak . Umarım olur ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Sözleşme benim adıma olacak imzaları ben atacağım sorumluluk bana ait olacağı için sorun olmayacağını düşünüyorum sadece adres no farklı olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Bunu ciddi ciddi ben de düşünüyorum.
  • İnternet bağlantısı yapıldı dediğim şekilde hatta gelen türk telekom saha çalışanı Sağolsun uzun kablo ile bizim apartmana çekti şuan İnternetim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.