Şimdi Ara

TTNET Ping Dalgalanmasi Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TTNET Ping Dalgalanmasi Rezaleti
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    913 Mesaj
    Ping bi dusup bir artiyor. Kabloyla denedim, farkli cihazlarda denedim, telefonda denedim ping hep cok fazla. Arayip sorun oldugunu soyleyincede "Biz ping falan bilmiyoruz sadece download upload hizina bakabiliriz." diyorlar. Internet saglayicim ping ne demek bilmedigini iddia ediyor. Insani delirtmek istiyorlar sanirim.

Burada tracert degerleri. Sorun nerede dersiniz? Ic tesisattan kaynakli oldugunu dusunmuyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2193 Mesaj
    Benzer sebepten yaklaşık 14 gündür deliriyorum, evet. İlçe telekom şefliği dahil sorunun ne olduğunu anlamadı. Ben de kapattırdım interneti.
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Benzer sebepten yaklaşık 14 gündür deliriyorum, evet. İlçe telekom şefliği dahil sorunun ne olduğunu anlamadı. Ben de kapattırdım interneti.

Hocam lanet olsun 24 ay taahut vermisiz 2017 mart ayina kadar kapattiramiyorum. 700 liraya yakin indirim bedelinin geri odenmesini istiyorlar.

Zamaninda bilmiyorduk fakat binamizda turksat fiber varmis. Bilsek tabi baglattirmazdik bu rezaleti. Zaten taahut biter bitmez turksat fibere gececegiz.

Yapacak bir sey yok mu yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 27 Temmuz 2016; 19:43:39 >
    |
    |
  • Yarbay
    2193 Mesaj
    Ben bir şey yaptıramadım. Hatta Network Yönetim Sistemleri Müdürlüğüne dahi ulaşmaya çalıştım ama sonuçsuz kaldı. Arıza ve şikayet kayıtlarımı dalga geçer gibi kapattılar. Ben de lanet olsun deyip aboneliği iptal ettim. Bu yüzden hiçbir zaman taahhüt vermiyorum işte. Gerçi ne fark eder sanki çok iş yapıyorlarmış gibi kampanyasız bağlantılarda için bağlantı ücretini 192 TL'ye çıkartmışlar. Şaka gibi. Yeniden abone olmak için önce bir o 192'yi ver diyorlar. :D

Mobil internetle kıyas edilmez tabii ama mobil kullanıp kotama dikkat ediyorum artık yapacak bir şey yok.
    |
    |
  • Yarbay
    8522 Mesaj

Galiba yurt dışı çıkışlarından dolayı sıkıntı yaşanıyor.Santral kaynaklıda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 28 Temmuz 2016; 0:07:50 >
    |
    |
    Xean kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Bahsedilenler: Xean
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.