Şimdi Ara

ttnet muşteri hizmetleri arıza kaydı almaktan bıkmaz mı!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> ttnet muşteri hizmetleri arıza kaydı almaktan bıkmaz mı!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj

sinirliyim çünkü yazlık paket adı altında aldığım 2 ay taahhutlu paket den 12 gun gecmesine rağmen daha 1 kb bile kullanamadım dsl ışığım yanmıyor telefonda parazitsiz çok düzgün bi şekilde çevir sesi var her gün arıza kaydı guncelliyorum 10 gundur ilk iki arıza kaydından sonra sorunun bende olduğunu soylediler bende tamam dedim ekip yollayın sorunun tespiti için tamam dediler 1 haftadır her gun arıza kaydını guncelliyorum şimdi bir de aradığımda bağlı olduğunuz altyapıda bakım var diyor bu bolgedeki herkeste sorunsuz net var.eminim ki modemde sıkıntı yok hattı direk modeme takıyorum yine yanmıyor ışık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    Ben geçen gün gece 1de aradım hızımı 8192 yerine 6134 düşürdüler diye yok neymiş santrale uzaksınız gibi laflar söyledi anlamıyor zannediyor bende 4 senedir bu paketi kullanıyorum 1 kere bile öyle sorun çıkmadı bu santral evimie 300 metre bile uzakta değil işte efendim neymiş siz alabileceğiniz hızı alıyorsunuz dedi evet biliyorum bu AKK saçmalığı 2012 nisan ayından beridie sürüyor upload hızı alamıyorum dedim 75 kb olması lazımken 10kb ile yüklüyor dedim sesini yükseltecek gibi oldu ben biraz sert yüksek sesle davrandım işte neymiş biz buradan yapamıyoruz dedi bende nasıl oluyorsa siz yapamıyorsunuz 10dk sonra aradığımda hallediyorlar dedim sustu cevap yok hemen efendim hallediyorum dedi arıza kaydı bıraktı ertesi gün sabah 9'da geldiler

Düzenleme: Birde Şunu söylüyor neymiş modem arayüzünde gösterilen hat değerlerine güvenmeyin işte biz buradan bakıyoruz gerçek olan bu gibi adamda bilgi 0 0 0 0 :D

biraz sert davran onlar güzellikden anlamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 27 Temmuz 2014; 3:51:59 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Uzman oldukları tek branş o. Hakkını verere yerine getirmeye çalışıyorlar.
    |
    |
    evet arıza kaydı almaktan bıkmıyorlar.
    ben bıktım
    |
    |
    |
    |
    Yazmayı unuttum aynı dertten muzdarip olan arkadailar varsa kusura bakmasınlar.Bundan 5 gün önce sabah kalktığımda tüm ışıklar yanıyordu.Hemen bağlanıp hızı kontrol ettim 8mbps idi.Büyük ihtimal hattım 16 mbps desteklemiyor.Ben daha interneti bağlatırken söylemiştim ben santrale uzağım kaldırmaz hat falan diye ama biz buradan baktık kaldırıyor dediler.Bende tamam dedim bişey biliyorlar sanıp.Ama arkadaşlar sakın sanmayınki MH deki kişiler sizden çok bişey biliyolar emin olun onlara söylenen şeylerden fazlasını yapamazlar kapasiteleri o kadar robot gibiler.Birkaç kelimeye programlanmışlar

Bkz:
    -Hoşgeldiniz,hat sahibinin isim ve soyismi
    -Yardımcı olacağım
    -Bilgilerinize ulaşıyorum
    -Evet şu an hattınız açık görünüyor
    -Arıza kaydı alıyorum
    -Arıza kaydınızı güncelliyorum
    -Hattan gelen kabloyu direkt modeme takın
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.