Şimdi Ara

TTNET kullanmayın kullandırtmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugüne kadar bu forumda hep ttnet yalakalığı yaptım. ama artık benle nasıl dalga geçtiğini anlatacağım bu arap şirketinin

3 hafta önce hattımda kopmalar başladı. ne zaman arasam düzelttik modeminizde sıkıntı var diyolardı. bende en sonunda modem şirketini aradım onlarda modemde sıkıntı yok ttnet in sorunu dediler. ttnet eleman gönderdi ve eleman modemde sıkıntı var dedi. ben de gittm 300 tl lik modem aldım. tabi öncesinde kabloları her haltı değiştirdim işe yaramadı. modem aldım. gıcır gıcır modemde kopmaya başladı. aradım bu arap şirketini, bağırdım çağırdım bana o kadar modem aldırdınız, haftalardır her haltı deniyorum bilmem ne. tekrar eleman gönderdiler. o da geldi bi şiler yaptı kablo falan değişti. ama şimdi tekrar kopuyor. 2 saattir gelmedi gene. aradım ttneti açın internetimi dedim açtılar. akşama tekrar gitmesini bekliyorum tabiki. superonline geçecez mecburen. 430 tl tazminat gircek ama napalım artık. böyle iğrenç cahil bi şirkettir ttnet. ben kanser oldum siz olmayın. neyse daha uzatmak istemiyorum. 1000 tl masraf girdi anlayacağınız. şimdi bağlantı tekrar koptu :(. telefonun internetini bağladım.

• bozuk portu kakalamışlar bence size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıplı hizmetten cezai bedel ödemeyin hocam. Tüketici Hakem Heyeti'ne basvurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçmasapansözler kullanıcısına yanıt
    bakayım hocam teşekkürler
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    bu köpeklere daha ne diyeyim hocam bilmiyorumki. inanın artık bağırıp çağırmakta içimde gelmiyor. bugün aradım bu hayvanları ve adama direk internetimi aç dedim. açtı hayvan ordan. tekrar keserler yakında. adamları arayıp internetimi aç demeden olmuyor. bütün zevkim bitti. tazminat falan açamam mı bu adilere
  • kanaryalıyık kullanıcısına yanıt
    En fazla fatura iadelerini tüketici hakem heyetine başvurarak alabilirsiniz ve aboneliğiniz ücretsiz iptal olur.
  • İnsani deli ediyorlar söylediğiniz gibi.. Uğraşsan bir dert uğraşmasan ayri dert
  • taahhüt dolunca internet ev telefonu 3 adet de mobil var hespi kapanacak vet taşınacak kardeş müşteri hizmetleri var sorun çözümü yok araplar zaten yemiş içmişler yakında kaçarlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.