Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ultrhasan42 , BVBLİFE Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.405
Cevap
570
Favori
2.004.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet naklinde bağlantı için 100 liradan bahsediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün iptal için genel müdürlüğe gittim ıslak imza verdim personel hiç bi teklif sunmadı direk iptal ettiler :) aramıyorlar da bende superonline a başvurdum

• Hocam en erken ertesi gun ya da ikinci gun ariyorlar bu surecte neti kesiyorlar fakat aradiklarinda iyi teklif verip kabul ederseniz neti aninda aciyorlar.

• Taahhütüm dün bitti.bugun müdürlükte imza attım.interneti kesmişler .24mb 75 gb yalına 59 lira demişlerdi en son. Şimdi artık son defa ikna için ararlar inşallah .daha düşük teklif ederler mi bilmiyorum .😑

• acr kullanıcısına yanıt
    Yok artık 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Yok artık 😀

apartmanda superonline ve uydunet var. uydunetin 54 liraya 50 mbs+telefon+tv kampanyası var. bugün gittim ıslak imza ile neti kapattırdım. aramazlarsa ona geçmeyi düşünüyorum.

• 35 mbit fiber için iknadan fiyat alanlar var mı?

• Tt neti kapatacağım beyler ne önerirsiniz de smart süper online. Yalnız maalesef fiber yok oturduğumuz yerde.

• acr kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum apartmanda başka firmanın altyapısı olsa Türk Telekomu hayatta kullanmazdım.Mecburen müşterisiyim.

16 mbit 75gb akk 65 tl ödüyorum.16 Mbit kağıt üzerinde kalıyor.Mahalle altyapısı max. 10 eve kadar 6-8 mbit ancak kullanabiliyorum.
  • foodengineer1 kullanıcısına yanıt
    cumaya kadar arayabilirler.adresinizde başka bir firmanın altyapısı bulunuyor mu?
  • quote:

cumaya kadar arayabilirler.adresinizde başka bir firmanın altyapısı bulunuyor mu?

Türksat Yok maalesef .superonline ve türknet olabilir . Türknet de kağıt üstünde iyi ama çok olumsuz yorum var . güvenemedim. Tt ye blöfün sonuç vermesini bekleyeceğim.

• quote:

Bulunduğum apartmanda başka firmanın altyapısı olsa Türk Telekomu hayatta kullanmazdım.Mecburen müşterisiyim.

16 mbit 75gb akk 65 tl ödüyorum.16 Mbit kağıt üzerinde kalıyor.Mahalle altyapısı max. 10 eve kadar 6-8 mbit ancak kullanabiliyorum.

dairelerin içine kadar fiber teli geliyor hocam. stabil şekilde 100mbit hız alınabiliyor. bugüne kadar verilen hizmette bir sıkıntı yaşamadım. iyi bir fiyat verirlerse devam etmeyi düşünüyorum. vermezlerse de kendileri bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 1 Mart 2017; 3:21:45 >
  • Merhaba , beyler ultranet 75 gb akk 60 tl paket kullanıyorum , youtuber olduğum için her ay upload download baya bi fazla oluyor benim neyse biraz önce aradılar sizin gibi sürekli kota aşan kullanıcılarımız içni özel plus paketimiz var dedi eleman , 100 gb akk 64,90 tl ye ama 100 gb aşsanız bile hızınız 3mbs değil de 13 14mbs da sabit kalacak deyince oha la ne alaka dedim kıllandım elemandan sonra onu oyaladım işim var vs deyip , müşteri hizmetlerini tekrar arayıp böyle böyle bi durum var doğruluğu nedir dedim ? 64.90 100gb akk doğrudur ama 13 14 mbs gibi olay yok 3mbs e düşcek hızınız dedi. şimdi beni ayak üstü s.... bu eleman ?
  • Evde sadece telefon vardı taahhahüt biğtti iki gün önce ıslak imza ile iptal başvurusu yaptık. İki saat sonra bir mesaj geldi aranacağımıza dair ama hala ses seda yok. İnternet te bağlatmayı düşünüyordum. (ilk kez bağlatacağım.) Bana söylenen Telefon konuştukca öde + internet (24 mb e kadar 50 gb AKK) 62.90 fiyat verdiler. Kabul etmemiştim. Şimdi ikna için aradıklarında en uygun fiyat ne olabilir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Merhaba , beyler ultranet 75 gb akk 60 tl paket kullanıyorum , youtuber olduğum için her ay upload download baya bi fazla oluyor benim neyse biraz önce aradılar sizin gibi sürekli kota aşan kullanıcılarımız içni özel plus paketimiz var dedi eleman , 100 gb akk 64,90 tl ye ama 100 gb aşsanız bile hızınız 3mbs değil de 13 14mbs da sabit kalacak deyince oha la ne alaka dedim kıllandım elemandan sonra onu oyaladım işim var vs deyip , müşteri hizmetlerini tekrar arayıp böyle böyle bi durum var doğruluğu nedir dedim ? 64.90 100gb akk doğrudur ama 13 14 mbs gibi olay yok 3mbs e düşcek hızınız dedi. şimdi beni ayak üstü s.... bu eleman ?

BTK'nın yaptığı düzenleme ile 1 mayıs itibariyle AKK sonrası hızlar paketlere göre değişiklik gösterecek, onun için öyle demiştir belki. TTNET'le alakası yok bunun herkes uymak zorunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Merhaba , beyler ultranet 75 gb akk 60 tl paket kullanıyorum , youtuber olduğum için her ay upload download baya bi fazla oluyor benim neyse biraz önce aradılar sizin gibi sürekli kota aşan kullanıcılarımız içni özel plus paketimiz var dedi eleman , 100 gb akk 64,90 tl ye ama 100 gb aşsanız bile hızınız 3mbs değil de 13 14mbs da sabit kalacak deyince oha la ne alaka dedim kıllandım elemandan sonra onu oyaladım işim var vs deyip , müşteri hizmetlerini tekrar arayıp böyle böyle bi durum var doğruluğu nedir dedim ? 64.90 100gb akk doğrudur ama 13 14 mbs gibi olay yok 3mbs e düşcek hızınız dedi. şimdi beni ayak üstü s.... bu eleman ?

BTK'nın yaptığı düzenleme ile 1 mayıs itibariyle AKK sonrası hızlar paketlere göre değişiklik gösterecek, onun için öyle demiştir belki. TTNET'le alakası yok bunun herkes uymak zorunda

keşke mayıs deseydi ama demediki hocam direk bana o şekilde söyledi, bilginiz var mı ? ben nası indirim kampanya vs bişeyler alabilirim , 100 gb kotalı yı aynı fiyata fln nasıl alabilirim ? Arasam bunları söylesem olmazmı :D
  • 69tl 100 gb 16 mb telefon dahil teklif ettiler kabul etmedim kötümü yaptım sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: qxpeace

69tl 100 gb 16 mb telefon dahil teklif ettiler kabul etmedim kötümü yaptım sizce

50gb olanı 41 den veriyorlar. Kota önemli değil zaten. İndirmeyi gece yaparsın. Normalde aşarsan zaten 5 e düşecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 gb olan yalın internet mi? banada böyle birşey lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: foodengineer1

Taahhütüm dün bitti.bugun müdürlükte imza attım.interneti kesmişler .24mb 75 gb yalına 59 lira demişlerdi en son. Şimdi artık son defa ikna için ararlar inşallah .daha düşük teklif ederler mi bilmiyorum .😑

Bugün öğlen aradılar .24 mb 75 Gb Yalın interneti 24 ay taahhütle 57 liraya tanımladı. Daha da düşmedi.

• 
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.