Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.763
Cevap
577
Favori
2.026.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acemineyzen

25 yıllık telefon kullanıcısıydım. Tahhhütüm 26 şubatta bitiyordu. İnternet üzerinden ttnete online başvuruda bulundum. 2 saat sonra aradılar. Klasik 56,90 TL tarifesinden bahsetti.
    Kampanya ile eski üyelerinize 44 tlye internet veriyormuşsunuz dedim. Evet dedi sonra anlatmaya başladı.

24 mb 50 gb AKK Alo Konuştukça Öde 24 ay taahhüt ve VDSL Modem Kurulum
    Hepsi 53.90 TL 2 yıl boyunca sabit ücret teklifi aldım.

Uygunmudur sizce

pahalı
  • Arkadaşlar superonline mağduru olarak tarifemi iptal edip türk telekoma geçme kararı aldım azılı bir ölücü olduğumdan en uygun kampanya nedir şu an oturduğum yerde hipernet altyapısı var onu da belirtmiş olayım.Ayrıca arkadaşlar ev telefonu kullanmayız normalde ancak internet işlerinden anlayan elektrkçi bana telefon da alın eğer telefon alırsanız size ayrı hat çekiyorlar telefon almazsanız başkasının hattından size çekiyorlar hızınız düşük oluyor dedi bu doğru mudur acaba
  • Dün çağrı merkezini aradım ve iptal talebi verdim. Bugün aradılar ve 16mbit 50gb ultranet + alo için 51TL teklif ettiler. Kabul etmedim tt müdürlüğüne giderek ıslak imza verdim ve hattım kapandı. Sizce ararlar mı? Müdürlükte imzamı alan kişi hattı kapattım tamamen artık aramazlar bidaha dedi. Kendileri bilir :)

Ayrıca taahhüt bitimine 2 gün vardı. Sorun olmaz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairtail

Benimde hat desteklemesine rağmen 24 Mbit desteklemiyor dediler daha öncede müşteri hizmetlerini aradığımda kimisi destekliyor kimisi desteklemiyor demişlerdi ne yaptıklarını kendileride bilmiyor her neyse konuya gelince dün iptal dilekçesi verdim bugün aradılar 16 Mbit 50 GB 44 TL 2 ay bedava telefonda konuştukça öde şeklinde hiç ustelemeden direk teklif ettiler kabul ettim çok üstelememe rağmen modem vermediler ofislerden almamı söylediler birde 24 Mbit özellikle istedim eğer destekliyorsa 41 TL fiyat verdi ama 2 ay bedava yoktu onda birde soramadım onda telefon dahilmi değilmi diye acaba sonradan 24 Mbit istersem ücret farkı olmadan verirlermi deneyen varmı

Hocam ne diye aldınız bunu

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak avantajlı olduğu için tercih ettim zaten çok fazla download yapmıyorum aylık kullanım 15-20 GB işten dolayı fazla kullanımım olmuyor

• bjkali kullanıcısına yanıt
    Ararlar hocam, ben de iptal için gittiğimde aynısını söylediler, aranmazsın en yetkili benim bundan daha iyi teklif alamazsın dedi görevli. Yarın sabah ararlar, 16 mbs 50 gb+ konuştukça öde 2 ay fatura yok 44 TL teklif ederler. Bu arada mesaj geldi mi iptalden sonra?

• Evet hocam msj geldi. Aslında taahhüt bitimine 1 gün kalmıştı. Ceza yansırmı diye sormak için aradığımda bilgisiz temsilci iptal talebimi kaldırarak hattımı kullanıma açmış. Kusura bakmayın yanlışlıkla açtım o yüzden faks çekmeniz lazım dedi. Şaka gibiler ya. Şimdi açtığı için teklifte gelmez. Tekrar müdürlüğe gidip imza atmak lazım şimdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 22 Şubat 2017; 21:32:50 >
  • Yeni taşındığım evime internet bağlatacağım sizlerden yardım istiyorum ayrı konu açmak istemedim.

Türk telekomda limitsiz, kotasız,akk olmayan 8mbit'ekadar değilde 8mbit sabit hızı olan,telefon olmayan,taahhüt olmayan bağlantısı varmıdır ya da buna en yakın olan tarife hangisidir.Adamların sitesinde hiçbişey yok salak salak tarifelerden başka bişey yok..

• bjkali kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 10 gün kala iptal ettim aradılar taahhüt bozma bedelini almayacaklarını söylediler, keşke hiç arayıp sormasaydınız. En iyi teklifleri yukarıda yazdığım gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son kararım -- 22 Şubat 2017; 22:25:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairtail

Fiyat olarak avantajlı olduğu için tercih ettim zaten çok fazla download yapmıyorum aylık kullanım 15-20 GB işten dolayı fazla kullanımım olmuyor

Öyle değil hocam o fiyatı nasil aldınız bana 15 TL telefon 59 lirada net kitliyorlar bende kapattım yüzlerine martin sonuna bitiyor tahattut bakalım.

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    Telekoma gidip iptal dilekçesi verdikten sonra arayıp neden iptal ettiğini soruyorlar ona göre teklif yapıyorlar

• Bugün yukarıdaki mesajımla ilgili tarifeyi 75 gb AKK ya yükseltmek için aradım. 60,90 TL fiyat verdiler. Ancak ALO KONUŞTUKÇA ÖDE fiyata dahil değil dediler.
    Bende ilk başvuru yaparken özellikle bir kaç sordum herşey dahil telefon modem internet vs dahil 53,90 fiyat verdiler dedim. Yanlış bilgi verilmiş size dediler.
    Forumdaki tecrübeli arkadaşların dediği gibi Taahhüdü imzalatana kadar her şeye tamam hallederiz diyorlar. Ama biraz araştırınca işin aslı ortaya çıkıyor.
    Başvuru yaptığım görüşmenin ses kaydının incelenmesini talep ettim.
    Bakalım ne çıkacak. İnternet bağlatmadan internetten soğudum.

Turknet de herşeye eyvallah diyor ama çağrı merkezi ve internet canlı destek hattı dışında muhattap yok. Daha abone olmadan kredi kartı bilgilerimi istiyor.

ARkadaş tüm firmalar mı sahtekar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemineyzen

Bugün yukarıdaki mesajımla ilgili tarifeyi 75 gb AKK ya yükseltmek için aradım. 60,90 TL fiyat verdiler. Ancak ALO KONUŞTUKÇA ÖDE fiyata dahil değil dediler.
    Bende ilk başvuru yaparken özellikle bir kaç sordum herşey dahil telefon modem internet vs dahil 53,90 fiyat verdiler dedim. Yanlış bilgi verilmiş size dediler.
    Forumdaki tecrübeli arkadaşların dediği gibi Taahhüdü imzalatana kadar her şeye tamam hallederiz diyorlar. Ama biraz araştırınca işin aslı ortaya çıkıyor.
    Başvuru yaptığım görüşmenin ses kaydının incelenmesini talep ettim.
    Bakalım ne çıkacak. İnternet bağlatmadan internetten soğudum.

Turknet de herşeye eyvallah diyor ama çağrı merkezi ve internet canlı destek hattı dışında muhattap yok. Daha abone olmadan kredi kartı bilgilerimi istiyor.

ARkadaş tüm firmalar mı sahtekar.

dostum aldıgın fiyatlar normal ıslak imza ile iptal edersen daha iyisinide alırsın..en fazla 2 gün netin kesilir sonra cok ıyı teklif sunuyorlar hemende acılıyor zaten..

• Merhaba,
    Türk Telekom 24 aylık taahhütüm bu hafta bitiyor. YALIN 24 mb 75 Gb AKK ya ilk 12 ay 49.90 ikinci 12 ay 69.90 yani ortalama 59.90 ödedim.

TT ile devam etmek istersem şubelerde Çiftetelli isimli bir kampanya ile yenilenebiliyor. telefonla olmadığı söylendi.

ben akk 100 olsun istiyorum. YALIN 35 mb 100 GB a (24 ay taahhütle) 69.90 diyorlar.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

iptal blöfü yapsam bu özelliklerde fiyat 60 liraya falan düşebilir mi?uğraşmaya değer mi?

veya

turkcell superonline 4 4 lük VDSL kampanyasına mı başvursam?

hali hazırda mobil platinium 10 gb a 79 ödeniyor.

platinium 10 gb + 35 mb 100 GB AKK = 134 lira deniyor.

http://www.superonline.net/kampanyalar/dort-dortluk-paketler/dort-dortluk-paketler-vdslyalin-vdsl-kampanyasi

karşılaştırma yaparsak 15 tl daha ucuz oluyor superonline mobille beraber. superonlineda da sorun çok ise tt de kalayım.

siz olsanız ne yapardınız?

• Yalin internet 50gb akk 16mb hiz ile kullaniyordum islak imza sonrasi bugun aradilar 52tl teklif ettiler arkadasin birinin yazdigi gibi telefonu kesilmis gibi kapattim ogleden sonra tekrar aradilar bu sefer 26 ay taahut ile 54 tl teklif ettiler + ilk iki ay ucretsiz ortslamasi 49.90 oluyor sanirim yalin internette bundan daha asagi inmiyorlar ilgilenen arkadaslara duyurulur

• Sözleşme yarn bitiyor mh aradım yarın ıslak imzalı dilekçe versek sözleşme cezası öder miyim dedim hayır dedi. Tam telefonu kapatacaktım iptal etmeden önce burayı arayın işlemleri başlatalım daha sonra imza atmaya gitmeniz gerek dedi.. Bu uygulama ne anlama geliyor ve ne zamandır var

• arkadaşlar şuan 16 mbite kadar 50 gb akk'li interneti 39 liraya kullanıyorum 25 lirada telefona ödüyorum. Ekstra bi dakika vs. yok bildiğim kadarıyla.

Taahüt 2 ay içinde bitecek bugün superonline'dan aradılar 56.90 TL'ye 24 mbit internet 35 gb akk ve 100 dk her yöne dk'sı olan ev telefonu + modem vekurulumu teklif ettiler düşüneceğimi söyledim.

Sizce iyi midir ? Fiber yok malesef binamda. 24 mbit cazip geldi akk biraz düşük ancak 35 ve 50 çok farketmiyor zaten mayista girecek düzenleme ile en düşük 8 mbit'e düşecek (24 aldığım için) ondan sürekli 8 mbit bana avantajlı geldi bu fiyata.
  • KARAKTERSİZ FİRMADIR.. YÜKSEK AKK SATMAYA CALISIYORLAR HALA ARAYIP
  • Arkadaşlar sadece telefon alo konuştukça öde için ne kadar öneriyorlar yıllık?
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Hocam sakın aynı hataya ben düştüm superonline müşteri destek konusunda rezil bir firmadır altyapı sıkıntılıymış bölgenizde bi şekilde sıkıntı olacak superonline gelecek sıkıntı dışardaki kutuda diyecek bununla telekom ilgileniyo diyecek telekom da o kadar takmayacak bu durumu sonra size evin iç tesisatınızda sorun olduğu mesajı gelecek delireceksiniz bu durum böyle 10-15 gün devam ediyor.O yüzden telekomun teklifini bekleyin bence
  • 
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.