Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28.735
Cevap
575
Favori
2.023.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse belırtmemiş KAMPANYA KATILIM PAYI alındığını...Aralık ayında taahhüt yapan ark.fatura ne kadar geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

24 Mblikliği sanırım uygun fiyatlara alanlar var akn daha düşük olabilir ama 35 ne alemde bilmiyorum. En sağlıklısı taahhüt bitimi çünki tam blöf olsun diğer türlü taahhütünüz var deyip çok fazla indirim yapmayabilir veya yüksek tutar çıkar diye yüklenebilirlerde. Bence aceleniz yok ise bekleyin ya da direk Uydunet'in uygun bir tarifesi varsa cayma bedeli karşılayan geçin derim.

ben 35 megabit 100gb akk yalın kullanıyorum 2 yıl sözleşmeli ilk yıl 72 tl ikinci yıl 82 tl oduyorum modem hediyeli.

aynı paketi kardeşim aldı ama onlarda telefon var şoyle . 35 megabit 100gb akk ev telefonu her yone 250 dk arama 70 tl oduyor ikna masasından almışdı sözleşme bitince daha devam ediyor kullanmaya. bende turk telekom faturalı hatda kullanıyorum cep telefonu için

• quote:

Orijinalden alıntı: Fierce Tiger

quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

bugün iptal için türk telekoma gittim. 16 megabit 100 gb kota 59,90 dediler kabul etmedim. İptal ettirdim. 52 tl'lik ikna paketini bekliyorum.

ben de o şekil düşünüyordum . Ama beklediğim gibi olmadı . Port yok şimdi 4 ay internetsizim

ben de sıkıntı olmaz. Telekomda tanıdığım var, en kötü ihtimal portsuz kalmam

Hocam arandığınızda bilgi verir misiniz? Bende iptal için gideceğim olmadı Superonline geçerim.

59,90'dan aşağı inmediler hiçbir şekilde. Kabul etmek durumunda kaldım.

• Yakın zamanda 50 mbit için teklif alan var mı ?
  • ultranet kullanıyorum indirimli dönem bitti taahhütte mayıs sonu bitecek
    68.99 lira net + alo 250 paket şuan 10 lira totalde 78.99 lira

kapatmak istedigimi söyledigimde ödeyecegim fiyatı 550 lira söyledi acaba bu telefon hattıyla birliktemi hesapladı gerçi 2si bir hesaplanmaz ama bana bu hesap anormal geldi sizce?

modem felan almamıştım.
  • 2 mart ta 44 tl lik 75 gb 16 mblitlik netimin suresi bitecek beni su ana kadar arayan soran olmadı tavsiye uzerine indirimi dolan ev telefonun indirimi ile birlikte ikna kam almayi düşünüyorum

Yorumlarinizin tamamini okudum bende rt 207 airties modem var yeni bir almak veya kampanyaya dahil etmek istiyorum ama olmadığı yönünde yazilar var

Beklemeye devam mi edelim ya da arayıp kampanya mi soralım bilemedim
  • müşteri hizmetleri ikna bölümüne bağlanamıyormuyuz artık. süreçler gereği böyle bişey yok diyor müşteri temsilcisi illa müdürlüğe kadar yoracaklar insanı.
  • 3 ay önce 68 liradan taahhüt vermiştim. 16mbps 75 gb akk ttnet alo şeklinde, size verilen tekliflerden sonra aradım iptal ettirdim. Daha sonra bana geri dönüş yapıp 56 TL teklif ettiler. Taahhüt bozma bedelini de alacaklarını söylediler.(150TL)Tabi ki kabul etmedim. Bende gittim Türk Telekom ofisinde iptal için imza verdim. Bir gün sonra aradılar 49TL teklif etti konuşmanın devamında 52 TL ye çıktı yine kabul etmedim. Ertesi gün 44 TL teklif ettiler konuşmanın devamında 49 TL ye çıktı ev telefonuyla beraber bende bağırmaya çağırmaya başladım. Çünkü cidden dalga geçiyorlardı artık neyse biraz bekleyin dedi 44 TL den 24 ay taahhüt verdim. 16Mpbs 50gb akn + TT Alo. Şimdi TTelekom sitesinde kampanya aboneliklerim sayfasında taahhüt verdiğim tarih olarak eski 3 ay önce ki tarih gözüküyor. Tekrar arayayım mı bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Kampanya Bilgisi Kampanya Bitiş Tarihi Kampanya İndiriminin Bitiş Tarihi
    #N/A 23/09/2018 14/10/2017
    Doya Doya Konuş Kampanyası 21/12/2018 21/12/2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balbes -- 15 Ocak 2017; 22:40:16 >

• Peki cayma bedeli var mi ekstradan bir sey çıkmasın ilk once 150 tl yazmissiniz
  • Az önce ıslak imza verdim telefon beklicem artık. Anında kesmişler neti evden haber geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ıslak imza verdim aynı gün iptal edildi, şimdi superonline ile görüştüm boş port yok... bilginiz olsun. sanırım en kısa zamanda başkasına veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal verdim benimkini de kestiler. iptalden fiş alınca sıra gelmek bilmedi. geçiş diye alın numarayı.

tivibu parçalarını vsyi teslim ettim.

altına da turk.net ya da superonline geçeceğimden tarifelerenizi yüksek olduğu için kapatıyorum notu düştüm.

35 gb 41 t lik paketi söyledim. artık o paket yok dedi görevli.

50 gb akk 250 dk ttnet alo paketine 56.90 dedi daha da uygunu yok dedi.
  • Selamlar herkese.Bugün gittim TürkTelekom bayisine dedim benim taahhütüm yarın bitiyor. Bu tarifeye geçebilir miyim dedim?

(https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/kafan-rahat-kampanyasi.aspx) biz buradan o işlemi yapamıyoruz dedi.Bende interneti kapatmak için iptal dilekçesi doldurdum.Sizce bundan sonrasında süreç ne olur? Ne zaman ararlar? Ve iptal dilekçesinden sonra aramadan direk iptal ediyorlar mı?

Bu tarifeler uygun ama benim düşüncem ultranet 16 mb 100 gb akn + alo paketi 50-55 tl gibi bir rakama almak.Sizce bunu alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UsainBolt -- 16 Ocak 2017; 19:19:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiber net için 24 mbit (fttb) telefon dahil (dakika olmasa da olur) en düşük ne veriyorlar acaba?

• bugun yine aradılar 35 megabit 100 gb akk yalın için 2 yıl daha uzatalım 70 tl den dediler düşünüceğim dedim ama kabul etmiyeceğim sanırım. kablo nette 100 megabit 100gb akk ayrıca sinema paketli tv vs 83 tl ye geliyor modem ve box içinde. hiç kullanmadım uydu net ama bakalım . ttnet çok pahalı ve bir sorun oldumu akla karayı seçiyorum adamlara sorunu düzelttirene kadar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fierce Tiger

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

bugün iptal için türk telekoma gittim. 16 megabit 100 gb kota 59,90 dediler kabul etmedim. İptal ettirdim. 52 tl'lik ikna paketini bekliyorum.

ben de o şekil düşünüyordum . Ama beklediğim gibi olmadı . Port yok şimdi 4 ay internetsizim

ben de sıkıntı olmaz. Telekomda tanıdığım var, en kötü ihtimal portsuz kalmam

Hocam arandığınızda bilgi verir misiniz? Bende iptal için gideceğim olmadı Superonline geçerim.

59,90'dan aşağı inmediler hiçbir şekilde. Kabul etmek durumunda kaldım.

Güncelleme: Arkadaşlar ek olarak hattım adsl olmasına rağmen ücretsiz hızlı modemi kopardım. Benim için kârlı bir alışveriş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Selamlar herkese.Bugün gittim TürkTelekom bayisine dedim benim taahhütüm yarın bitiyor. Bu tarifeye geçebilir miyim dedim?

(https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/kafan-rahat-kampanyasi.aspx) biz buradan o işlemi yapamıyoruz dedi.Bende interneti kapatmak için iptal dilekçesi doldurdum.Sizce bundan sonrasında süreç ne olur? Ne zaman ararlar? Ve iptal dilekçesinden sonra aramadan direk iptal ediyorlar mı?

Bu tarifeler uygun ama benim düşüncem ultranet 16 mb 100 gb akn + alo paketi 50-55 tl gibi bir rakama almak.Sizce bunu alabilir miyim?

Hocam alo paket + 16 mbit 100 gb akn'yi 59,90'a + modem hediyesi ile aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 17 Ocak 2017; 10:56:37 >
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    Hocam adı ne kampanyanın . Bana 75 GB 59 lira diyor dahada inmiyor çiftetelli kampanyasiymis adi

• quote:

Orijinalden alıntı: hellfire1903

Hocam adı ne kampanyanın . Bana 75 GB 59 lira diyor dahada inmiyor çiftetelli kampanyasiymis adi

ultra limitsiz plus 100 gb. Pazarlık iyi yapın sizin ödeyeceğiniz fiyat max 54,90
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    20 gün sonra taahhüt bitiyor. ıslak imza attığımızda geri dönerler dimi açıkta kalmayalım şuana kadar müşteri temsilcisiyle görüştüm
  • 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.