Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.735
Cevap
575
Favori
2.023.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YuliaN

arkadaşlar ttnet sadece kapatmak için başvuru yapın bakın ne kampanyalardan yararlanıyosunuz. ben 1 ay interneti ucretsiz kullandıktan sonra. simdi sınırsız internet+tvibu+konustugun kadar öde telefon 40 tl ye kullanıyorum.

Tebrik ederim seni. Ama burada bak kaçtane daha forumdaşın var, onlarda faydalansın diye düşünüp neden konu açmadın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

arkadaşlar ttnet sadece kapatmak için başvuru yapın bakın ne kampanyalardan yararlanıyosunuz. ben 1 ay interneti ucretsiz kullandıktan sonra. simdi sınırsız internet+tvibu+konustugun kadar öde telefon 40 tl ye kullanıyorum.

Tebrik ederim seni. Ama burada bak kaçtane daha forumdaşın var, onlarda faydalansın diye düşünüp neden konu açmadın?

aman kızma hocam :) ayda 1-2 giriyorum siteye daha sık girerim artık. bak sen açtın sen vesile oldun insanların yararlanmasına sevapları sen aldın . hayırlı olsun

• quote:

quote:

quote:

aman kızma hocam :) ayda 1-2 giriyorum siteye daha sık girerim artık. bak sen açtın sen vesile oldun insanların yararlanmasına sevapları sen aldın . hayırlı olsun

Evet zaten açtığımız konuların bize maddi getirisi yok. Bari sevap kazanalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

Hocam bunun ttnetten farkı nedir ? Bahsettiğin 20 gb hız için mi geçerli kota mı yoksa kullanabileceğin kota mı? Ayrıca telefon hattı olmadan bağlantı oluyor mu? Bİr arkadaşım pinti komşusu sebebiyle muzdarip.Onu bu dertten kurtarmak lazım ,evinde telefon bağlı değil ama internet kullanmak istiyor.Bunun için soruyorum. ..
  • Aradılar 15 ay 8 mbit sınırsız 39 lira dediler ilk 2 ay bedava 7 ay ise normal fiyattan yalın internet zaten.
  • Bende sadece ev telefonu var, ev telefonumu kapattırmak istiyorum internette olsa uygun fiyata uyduneti kapatırm desem olurmu ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

quote:

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

Hocam bunun ttnetten farkı nedir ? Bahsettiğin 20 gb hız için mi geçerli kota mı yoksa kullanabileceğin kota mı? Ayrıca telefon hattı olmadan bağlantı oluyor mu? Bİr arkadaşım pinti komşusu sebebiyle muzdarip.Onu bu dertten kurtarmak lazım ,evinde telefon bağlı değil ama internet kullanmak istiyor.Bunun için soruyorum. ..

TTnetten farkı telefon hattı zorunluluğunun olmamasidir. Kablolu tv şebekesi varsa apartmanda, onun üzerinden internet bağlantısı oluyor. Aynı zamanda evde Kablolu Tv'yi de izleyebiliyorsunuz. Kota 20 gb ve hız düşüşü olmuyor bildigim kadarıyla. (evde download yapmadığım icin fazla ilgilenmiyorum. O yüzden müşteri hizmetlerinden teyit ettirmenizi öneririm bu konuyu)
    Ben iki senedir kullanıyorum, en ufak sorun yasamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen ay 24ay taahhütlü net6 paketiyle internet bağlatmıştım. İlk ay ücretsiz, 1 yıl boyunca 19,90 mı ne olan var ya ondan.

Ev telefonunu hiç kullanmıyorum, imkanım olsa kapattıracağım zaten. Şuanda yok yere para ödüyorum yani.

Ben böyle bir taahhütüm varken bu kampanyadan faydalanabilir miyim?
  • Bende öğrenciyim 2 yıllık taahütnamem bitti 60 tl internet 25 tl telefon ücreti ödüyorum.Bana da yardımcı olursanız sevinirim.Niğde merkezdeyim.Sizce nasıl bir yola başvurmam gerekiyor bu sene son senem okulumda 24 aylık taahütname yaptırma şanşım yok.
  • Ttnet 8 mite kadar tarifelerde kota uygulamaya gectimi arkadaslar

cevap için pmde atabilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 3 Kasım 2012; 3:03:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

TTnetten farkı telefon hattı zorunluluğunun olmamasidir. Kablolu tv şebekesi varsa apartmanda, onun üzerinden internet bağlantısı oluyor. Aynı zamanda evde Kablolu Tv'yi de izleyebiliyorsunuz. Kota 20 gb ve hız düşüşü olmuyor bildigim kadarıyla. (evde download yapmadığım icin fazla ilgilenmiyorum. O yüzden müşteri hizmetlerinden teyit ettirmenizi öneririm bu konuyu)
    Ben iki senedir kullanıyorum, en ufak sorun yasamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

saol hocam bilgiler için

• quote:

saol hocam bilgiler için

rica ederim
  • Ben ttnet abonesi değilim. Taahhütsuz abonelik başlatsam bir ay sonra bu kampanyadan yararlanabilir miyim acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir hata sonucu ttnet e 24 ay tahahüt vermek zorunda kaldık.Yaklaşık 6 ay bitti bu tahahütü bozarsam tahmini kaç lira öderim.

Kampanya 1 ay denemeli daha sonra 1 sene 39 tl sonra 55 tl falan dı galiba sınırsız + modem almıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Arkadaşlar bir hata sonucu ttnet e 24 ay tahahüt vermek zorunda kaldık.Yaklaşık 6 ay bitti bu tahahütü bozarsam tahmini kaç lira öderim.

Kampanya 1 ay denemeli daha sonra 1 sene 39 tl sonra 55 tl falan dı galiba sınırsız + modem almıştık.

Arkadaşım bu işler telefonla falan çözülmüyor. Bulunduğun yerdeki en yakın telekom müdürlüğüne gidip, iptal bölümüne başvurup; maddi sıkıntılarından dolayı taahhüdünü iptal etmek zorunda olduğunu fakat daha uygun bir tarife olursa ttnet'te kalmak istediğini söyle. Belki yardımcı olurlar, denemeden bilemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Ben ttnet abonesi değilim. Taahhütsuz abonelik başlatsam bir ay sonra bu kampanyadan yararlanabilir miyim acaba?

Çok güzel bir fikr. Birisi denese veya müdürlüğe gittiğinde sorsa çok iyi olur.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir hata sonucu ttnet e 24 ay tahahüt vermek zorunda kaldık.Yaklaşık 6 ay bitti bu tahahütü bozarsam tahmini kaç lira öderim.

Arkadaşım bu işler telefonla falan çözülmüyor. Bulunduğun yerdeki en yakın telekom müdürlüğüne gidip, iptal bölümüne başvurup; maddi sıkıntılarından dolayı taahhüdünü iptal etmek zorunda olduğunu fakat daha uygun bir tarife olursa ttnet'te kalmak istediğini söyle. Belki yardımcı olurlar, denemeden bilemeyiz.

Telefonla çözülür mü diye sormamıştım başka birşey sormuştum

• quote:

quote:

quote:

Biliyorum sormadığını, ben sadece indirim isteyenlerin birebir görüşmesi gerektiğini vurgulamaya çalıştım. Sizinde gidip birebir görüşerek sorununuzun üstesinden geleceğinize inanıyorum. Sonuçta müşteri temsilcileride bizim gibi insanlar ve yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biliyorum sormadığını, ben sadece indirim isteyenlerin birebir görüşmesi gerektiğini vurgulamaya çalıştım. Sizinde gidip birebir görüşerek sorununuzun üstesinden geleceğinize inanıyorum. Sonuçta müşteri temsilcileride bizim gibi insanlar ve yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

valla benim niyetim komple ttnet ten kurtulmak.hepsinin iptal ettirmiştim ne güzel sonra hanımı telde kandırmışlar 1 ay bedava kullanalım dedikten sonra tahahüte geçtik eğer şimdi makul bir ücret ödeyebilirsem komple iptal ettirmeyi düşünüyorum.Ama olmazsa 2.seçenek sizin anlatığınız yolda çok işime yarar.

• quote:

valla benim niyetim komple ttnet ten kurtulmak.hepsinin iptal ettirmiştim ne güzel sonra hanımı telde kandırmışlar 1 ay bedava kullanalım dedikten sonra tahahüte geçtik eğer şimdi makul bir ücret ödeyebilirsem komple iptal ettirmeyi düşünüyorum.Ama olmazsa 2.seçenek sizin anlatığınız yolda çok işime yarar.

quote:

Modem Ücreti: (varsa) Ücretsiz verilen kablosuz modemin bedeli :125 TL,

Yukarıdaki sadece modemin cezası, gerisini siz düşünün.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.