Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vip Üye , ultrhasan42 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az once ultranet limtsiz 49 tl+telefon 5 tl=54 tl 12 ay taahhütle gecis yaptim. Ancak online islemlerde ne telefon görünüyor nede indirimler. Biraz beklemem mi gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Ay İndirim Fırsatı Kampanyası | Kampanyadan yararlanmak için son tarih; 31 Ocak 2014.

TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası | 10 Ocak 2014'e kadar

Fırsatı 3'e Katla Kampanyası | son tarih; 31 Ocak 2014.

Çoğu kampanya Ocak ayı sonu iken, 3'lü avantaj kampanyasını 10 gün uzatmışlar...

Bir de bu aşağıdaki kampanyalar devam ediyor mu, bilgisi olan var mı?

quote:

Yalnızca ADSL (NET ve/veya ULTRANET) için geçerli kampanyalar

9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, NETLİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 44 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)
    [Taahhütü bitmiş veya taahhütü olmayan mevcut aboneler de TAAHHÜTSÜZ olan bu kampanyayı alabilirler; ama 9 ay yerine 12 ay indirim istenirse 12 ay taahhütlü bir kampanya seçmek daha mantklı olacaktır.]

9 ay 49 TL ULTRANET LİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve ULTRANET LİMİTSİZ (16 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 75 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, ULTRANET LİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 49 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)
    [Taahhütü bitmiş veya taahhütü olmayan mevcut aboneler de TAAHHÜTSÜZ olan bu kampanyayı alabilirler; ama 9 ay yerine 12 ay indirim istenirse 12 ay taahhütlü bir kampanya seçmek daha mantıklı olacaktır.]

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
    Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/tam_isabet_kampanyasi.pdf
    [Taahhütü olmayan veya taahhütü bitmiş aboneler, bu kampanyayı YALNIZCA TÜRK TELEKOM OFİSİ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI olarak alabilir. Ayrıca bknz: TTNET Alo THK Kampanyası]

• Arkadaşlar bu 3 lü avantaja geçtim ve şu anda hızım yaklaşık 20-23 mb civarlarında ancak Tivibu Ev için başvurumu iptal etmişler, bulunduğumuz yerde santral uygun değilmiş öyle dediler.
    Bu Tivibu Fiber veya Hiper olan heryerde olmuyor mu ?

Tivibu için ekstra birşeyler mi gerekli bilgisi olan var mı ?
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Bende tekrardan aradım, bugün itibariyle bilgi geldi 31 Ocak'a kadar uzatıldı kampanya dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Bende tekrardan aradım, bugün itibariyle bilgi geldi 31 Ocak'a kadar uzatıldı kampanya dedi.

nasil 31 ocak ya bir yil dedi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Arkadaşlar az once ultranet limtsiz 49 tl+telefon 5 tl=54 tl 12 ay taahhütle gecis yaptim. Ancak online islemlerde ne telefon görünüyor nede indirimler. Biraz beklemem mi gerekiyor?

arkadaşlar lütfen bilgi verir misiniz? Paket bilgilerim güncellenmedi bu durumda da geçiş tamamlanmamış oluyor. Biraz beklemem mi gerekiyor yoksa anında değişmesi mi lazımdı paket bilgilerimin?
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Bunların birbirinden haberi yok ciddi ciddi
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

Bunların birbirinden haberi yok ciddi ciddi

bu kafayla nasil batmiyor bu ttnet hayret

• Arkadaşlar sömestrdan sonra eve net bağlatıcam,dışarıda da okusam gidip geldikçe netsiz olmuyor bildiğiniz üzere. Şu üçlü tarife ilgimi çekti.Yalnız ekstra ücretleri de mevcut hemen hemen her tarife de olduğu gibi (ttnet alo ücreti,bağlantı ücreti vs.) Yani uzun lafın kısası kafam karıştı, sizden ricam evinde herhangi bi telefon,internet bağlantısı olmayan birinin başvurabileceği en uygun tarife hangisidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Mühendis -- 2 Ocak 2014; 16:06:29 >
  • Önemli.

TTNET Alo Akşam 7'den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava Kampanyası kapsamında tüm bireysel TTNET Alo müşterileri, [size=4]18 Eylül 2012 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında herhangi bir başvuru yapmadan ve ilave ücret ödemeden her gün 19:00-07:00 arasında şehir içi, şehirlerarası, 3 haneli servis numaraları ve 444'lü numaralar ile aylık 3000 dakika ücretsiz konuşabileceklerdir. Diğer arama yönleri, abonenin kendi tarifesinden ücretlendirilir. Kullanılmayan dakikalar devredilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 2 Ocak 2014; 16:29:30 >
  • kampanyaya nasıl geçiş yaptınız acaba çoğu kişi netlimitsizi o fiyata aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

kampanyaya nasıl geçiş yaptınız acaba çoğu kişi netlimitsizi o fiyata aldı.

Turk telekom iptal merkezine gittim. 2 ay taahüt vererek 16mbit interneti 49 tl'ye telefonuda konuştukça ödeye geçirdim aylık 5 tl'de o. Toplam 54 tl yani
  • 3lü avantajı kullanan arkadaşlar! national geo wild gitmiş bugün. tıkladım kanala "paket dışıdır" diyor. ben bu kanalın bağımlısı olmuştum. sizde durum nedir?
  • Arkadaşlar az önce paket bilgilerim güncellendi. Bana 49tl internet 5tl telefon toplama 54 tl odeneceğim soylenmişti. Ancak şu THK erişim ücreti aklıma takıldı. Onun içinde ayrı para mı ödicem? Mevcut aboneydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 2 Ocak 2014; 16:57:31 >
  • THK erişim ücreti denilen bildiğimiz sabit ücret, o da size denildiği gibi 5 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler rahatlattınız beni. Toplam 54 tl ödicem telefon+ultranet. Verdiğiniz destek ve bilgiler için çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar 2li kampanya ile ttnet dunyasına geçiş yapmış bulunmaktayım. 3 aylık tivibu hediyesi var. Bunu nasıl kullanabilirim? Tek şifre diye bir şey var üye olmaya çalışıyorum ama bir türlü kayıt olamadım, ne yazdıysam hatalı şifre hatası veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Hele bir zamanlar hem 39TL'lik paketi hem de 49TL'lik paketi aynı anda satıyorlardı, tutturabildiğine.

Neymiş, 39'luk kampanya bazı illerde geçerliymiş.

Şimdi telekomdan geliyorum, mecburen 49TL den yenilettim. Tivibuyu 39 luktada almamıştım bundada almadım.

Geçen sene verdikleri Airties 5341 modem hediyeydi ve 1 sene sonunda bende kaldı fakat bu sene verdikleri Airties Air 5650 modemi iptal ettiğimde geri vereceğim söylendi. Taahhütnamenin ve modem teslim tutanağının bir kopyasını almadım. Bu bilgi doğrumudur? 1 sene taahhüt bitince başka kampanyadan faydalanacak olursak bu modemi geri mi vereceğiz?
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Taahhütü bozmadan 12 ayı bitirirsen modem senindir.

Yalız Erzurumda ücretiz modem vermiyorlar ellerinde yokmuş 7 ocakta gelecek diyorlar. Zaten 1 haftadır kullanamıyorum interneti yine 1 hafta daha bekletecekler. Koskoca Türk Telekomun düştüğü duruma bak. En çok kazanan şirketlerden biri ama müşterisine modem bile sağlayamıyor. Bu kullanmadığım 2 hafta ne olacak. Çatır çatır alacaklar parasını. Ben ne edeyim şimdi. Başka bir ilden istesek gönderirler mi acaba.
  • Arkadaslar Hipernet 3'lu kampanya baglatmayi dusunuyorum evime ama bi sorum var size bununla ilgili.

Oncelikle benim interneti baglatmak istedigim dairede sabit telefon hatti yok. Internet sitesinde okudugum kadariyla sabit telefon hatti bulunmayan kisilerin basvurularinda 14 lira baglanti ucreti aliniyormus tek seferlik ve aylik sabit ucret alinmiyormus. Yani ben evimde telefon bulundurmayip hic telefonla konusmadigim takdirde ayda 49 lira verecegim sadece ve telefon icin sabit ucret vermeyecegim degil mi?

Boyle yaziyor ama Ttnet'e her zaman guvenilmiyor o yuzden sorma ihtiyaci hissettim.
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.