Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (565. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
28.733
Cevap
575
Favori
2.022.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TTNET'in sitesinde 3'lü Avantaj Kampanyası için şimdilik bitiş tarihi 10 Ocak 2014 yazıyor. 31 Ocak'a kadar uzatılırsa yararlanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    yararlanmak için nereye müracaat etmek gerekiyor ? yada uzatılmazsa başka ekonomik kampanya var mı ?
  • zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=67591385

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Hocam taahhutun bitmesini mi beklemek gerekiyor ikna olayindan yararlanmak icin? Benim 24 Ocak'ta bitiyor bu hafta icinde, bitince iptal ettiricem diye gitsem yararlandirmazlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: printer87

peki numara değişikliği olcakmı türk telekom a geri dönüşte.aynı numarayımı kullanacaksınız?

Onu arayıp sormuştum, numara değişikliği olmuyormuş, yalnızca türk telekoma geçene kadar telefon kesik kalıyormuş.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Ben o zaman sabah tekrar arayıp sorayım, siz de tekrar sorun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

mesaj attim bakalim donus yapinca haberdar ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    24 Ocak'ta biten taahhüt için en erken 25 Ocak'ta yeni İKNA kampanyası veriliyor, diye biliyorum; ama bazı arkadaşlar 15-20 gün önceden gidip İKNA kampanyası alabilmiş. Uygulama Türk Telekom Ofisi'nden Türk Telekom Ofisi'ne ve çalışandan çalışana değişiyor sanırım.

• Şu anda 49TL lik 3'lü avantaj'dan daha ucuza sınırsız+telefon olan ikna kampanyası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Uygulama Türk Telekom Ofisi'nden Türk Telekom Ofisi'ne ve çalışandan çalışana değişiyor sanırım.

Aynen öyle, tecrübeyle sabittir.
  • Şu an görünürde en avantajlı tarife 3 lü avantaj tarifesi. Evimde televizyonum yok. Bu tarifeye geçmek istiyorum.(Daha uygunu yok sanırım) Sorun yaşar mıyım?

12 ay boyunca toplam ödeyeceğim tutar 50tl + 5tl 55tl mi? Yalın internet kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 1 Ocak 2014; 22:49:28 >
  • Önemli bir sorun farkettim. ttnet kota düşümüne 0 dan başlamayabiliyor. 1.1.2014 saat 00:15 de yapmış olduğum kontrolde kotamın 6.9 gb kullanılmış olduğunu ve hızımın ise 3 mb olduğunu gördüm.
    Modem e reset attım hızım 20 mb e çıktı ama 20 mb olmadan önce
    15 dk da 6.9 gb ı 3 mb hız ile indirmek imkansız olduğuna göre ttnet kota ölçümleri hatalı. ( 20 mb olsa dahi imkansız )

sadece 6 gb gibi bir kota miktarı için 20-30 tl ücret alındığını düşünürsek. ttnet bütün abonelerinde bu tür hatalar yaparsa ...
    şimdiye kadar bu durumdan ne kadar zararlı olduğumu bilmiyorum ama her ay bunu kontrol edip birde düzelmesi için müşteri hizmetlerini aramak pek mantıklı gelmedi.

hala kotalı hizmet veren bir firmanın bu kotada dahi bu tür hatalarla abonelerini zarara uğratması hiç hoş değil.

( 3 lü avantaj hipernet 20 mb. akk 75 gb )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranet -- 2 Ocak 2014; 1:03:51 >

• boranet B kullanıcısına yanıt
    bu konu hakkında başlık bile var :)

ayın son günü saat 00:00 dan önce modemi aç kapa yapacaksınız ki gelecek aya geçmesin ,ayrıca söylediğim saati birkaç dakika geçtikten sonra tekrar aç kapa yapmazsanız 3 mb. ile bir müddet daha devam etmiş olursunuz

ttnet bunu kendiliğinden olacak şekle getirebilir mi bilemiyorum (işin teknik yönünü) ama şimdilik başka yapacak bir yöntem bilmiyoruz
  • şuan ttmet ile herhangi bir taahhütüm yok.Bize sadece limitsiz internet için tavsiye edebileceğiniz bir kampanya var mı?malüm şuan zamlandı :)Ev telefonumda var ama pek kullanmıyoruz.süs niyetine duruyor :)
    Antalya'da ikamet ediyorum. İlla ttnet olacak diye bir şartımız yok :)
  • 2013>>>>>>>TTNET 3'LÜ PAKET KAMPANYASI (MODEMLİ) 39.00TL
    2014>>>>>>>TTNET 3'LÜ PAKET KAMPANYASI (MODEMLİ) 49.00TL

Zam (Pardon güncelleme..) Oranı %25.64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 2 Ocak 2014; 13:27:32 >
  • Kampanyasız fiyatları max %7 artırıyorlar da. Güzel taktik.... Kampanyalı fiyattan kullandırıyorlar herkeze. Onda istedikleri gibi artırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.

az once aradilar ttnetten. aksam 7 sabah 7 devam ediyormus. ucretsiz konusabilirsiniz dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Hele bir zamanlar hem 39TL'lik paketi hem de 49TL'lik paketi aynı anda satıyorlardı, tutturabildiğine.

Neymiş, 39'luk kampanya bazı illerde geçerliymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Şu an görünürde en avantajlı tarife 3 lü avantaj tarifesi. Evimde televizyonum yok. Bu tarifeye geçmek istiyorum.(Daha uygunu yok sanırım) Sorun yaşar mıyım?

12 ay boyunca toplam ödeyeceğim tutar 50tl + 5tl 55tl mi? Yalın internet kullanıcısıyım.

Beyler yardımcı olabilecek var mı ona göre telekoma gideyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

24 Ocak'ta biten taahhüt için en erken 25 Ocak'ta yeni İKNA kampanyası veriliyor, diye biliyorum; ama bazı arkadaşlar 15-20 gün önceden gidip İKNA kampanyası alabilmiş. Uygulama Türk Telekom Ofisi'nden Türk Telekom Ofisi'ne ve çalışandan çalışana değişiyor sanırım.

O konuda yanlışın var sanırım.

Taahhütün bitimine 1 ay kala yeni taahhüt yapılabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.