Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.396
Cevap
569
Favori
2.004.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

Hazirana kadar taahhütüm var şuan 59 + 23 telefon ödüyorum arkadaşlar oluyor diyor ama korkuyorum gitmeye:) Ya kitlerlerse indirimi diye. Az buz değil 240 Tl.

82 TL ödemek nerede 39 TL nerede. Ceza bile ödeseniz kardasınız. Yarın hemen gidin ve işlemleri yaptırın. Ayrıca iyice sorun "taahhütlü olduğunuz için herhangi bir ceza olup olmadığını."
  • Ankaradaki arkadaşlar ben Yenimahalledeyim, 59 tl 8mbit 50gb kotalı internetim var bahsedilen duruma gecmek istiyorum..siz nereden bu işlemi gerçekleştirdiniz acaba? sorunsuzca gidip dert anlatmadan yaptırmak istiyorum şu işi yarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 29 Kasım 2012; 21:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Hazirana kadar taahhütüm var şuan 59 + 23 telefon ödüyorum arkadaşlar oluyor diyor ama korkuyorum gitmeye:) Ya kitlerlerse indirimi diye. Az buz değil 240 Tl.

82 TL ödemek nerede 39 TL nerede. Ceza bile ödeseniz kardasınız. Yarın hemen gidin ve işlemleri yaptırın. Ayrıca iyice sorun "taahhütlü olduğunuz için herhangi bir ceza olup olmadığını."

Aynen öyle dostum ama şimdi 240 trink ödeyemem. Sıkıntım o yoksa tam benlik kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: conbay

Arkadaşlar,

Biraz evvel 444 0 375 müşteri hizmetlerini arayarak,

TTNET ÜÇLÜ PAKET ya da TTNET TAM İSABET KAMPANYASI'ndan yararlanmak istediğimi belirttim.

Üçlü Paketten hemen yararlanabilirmişim, fakat "ttne tam isabet kampanyası" sadece yeni müşteriler içinmiş. Bu yüzden aboneliğimi iptal ettirip yeniden başvuruda bulunmam durumunda bu kampanyadan faydalanabiliyormuşum.

Öte yandan 3 Ocak 2013 tarihine kadar taahhütüm bulunduğu için herhangi bir işlem yapamadım. Taahhüttü iptal durumunda 7 aylık bir indirim olan 180 TL'yi tek seferde istiyorlar. Bu şartlarda 3 Ocak 2013 tarihinden sonra kampanya devam edecek olursa "TTNET ÜÇLÜ PAKET" kampanyasına geçmeyi planlıyorum.

Taahhütlü olup da bu kampanyalardan birinden yararlanabilen var mı acaba ?

arkadaş 1 nci sayfada anlatmış telefonla değil bilakis kendiniz telekom müdürlüğüne giderek kapama açma bölümenden durumu anlatıyorsunuz ,aslında oradaki eleman önce sizin hattınızı iptal ediyor sonra yeni teklif sunmuş muamelesi görüyor

benimde taahhütüm vardı ve 2013 mart ayında doluyordu buna rağmen yaptık ,yani yapılıyor ama elemanı biraz zorlamak gerekiyor

arkadaşlar telekomda ki arkadaşlar size bu fırsatı vermek istemiyorlar ancak zorlarsanız alabiliyorsunuz

ordaki eleman sizin hattınızı iptal edip yeniden açınca taahhütbozulmuş olmuyormu?
    bidahaki faturada kol gibi fatura gelmesin?

merak etmeyin o konuları özellikle sorduk ,sadece bana 5-6 tl kadar fazla gelebileceğini söyledi ,o da benim kotalı internetim olmasından kaynaklanıyor

yeni tarifeye geçmeden önce misal 3-4 gb. kotalıdan kullandığım için böyle bir kesinti olacağını söylediler, ki zaten bende böyle bir ek kesinti olacağını biliyordum

ha dediğiniz gibi önceki verdikleri artı hizmetleri geri isterlerse o zaman tekrar telekom müdürlüğüne gidip bu defa gerçekten iptal işlemini yaparım

merak etme böyle bir uygulama yapacak kadar aptal olduklarını zannetmem

birde ben hattımı kapatacağım falan demedim sadece 39 tl.ye geçiş varmış dedim ,ilk sayfada ki bilgiyi gösterince tamam dedi ,gerçi isteseler bile pek bir kaybım olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 29 Kasım 2012; 20:55:48 >
  • benim ne ev telefonum ne internetim ne de öncesinde bir aboneliğim vardı..

avcılar telekom 4. kat iptal müdürlüğüne gittim sıra aldım.
    sıram gelince de ben tariflerin hepsini bildiğimi çok araştırdığımı ve en uygun paketi almak istediğimi belirttim.

%50 indirimli ve 9 ay 39 tl olan paket mevcut abone olmadığım için bana uygun değildi.

ya tivibu+sınırsız net+ ttnet konuştukça öde 39.90tl ya da sınırsız internet + konuştukça öde 39tl seçeklerim olduğunu belirttim.

HEPSİ BİR ARADA (HBA) paketine 20mbit e kadar internet + konuştukça öde + tivibu üyeliği alabileceğimi öğrendim. Dikkat internet 8mbit değil 20mbit!

hemen giriş katındaki yeni abonelik bölümüne indim:)

aşağıya indiğimde tarifeyi aynen söyledim. hattınızın uygun olup olmadığını kontrol ediyorlar yakınlardan bir telefon numarası gerekiyor.
    20mbit değil 100mbit e kadar hız alabileceğimi öğrendim..

tarifeye geçtim tüm sözleşmeleri imzaladım.

bu paketi özellikle gayrettepe çok dağıtıyormuş ancak avcılarda ilk defa ben almışım.

bu konudan önce adana mersin antep konusu vardı aynı paket istanbul'da talep edenlere (özel* bilgili :) müşterilere)

telekom ekibi de benimle çok ayrı bir deneyim yaşadı.. müfettiş ya da gizli müşteri olduğumdan şüphelendiler zira bütün paketleri önlerine sıraladığımdan bir şaşkınlık oldu.

neticede bu paket alınabiliyor. bilgisayarda da gözüküyor iptal bölümünde ben gördüm.. farklı bir form dolduruluyor heralde bunun için bilinçli ve kararlı davranıp durumunuzu izah edin..

forumumuzu da gösterdim oradaki arkadaşa gerçekten bu dayanışmadan ve bilgilendirme platformundan çok etkilendi.

neticede bu paketin tüm müdürlüklerinden alınabildiğini söyleyebilirim teknik olarak bilgisayardan seçimi kapalı falan değil .

formda hipernet 20mb seçiyor diğer bölümlerde 12 ay bedava zaten siz hiç para vermiyorsunuz.

bilgi her zaman kazandırır forumdaşlara sevgiler

ekleme 12 ay taahhüt yaptık ilk açılış olduğu için de 15 tl bağlantı ücreti var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_247 -- 29 Kasım 2012; 23:31:11 >
  • taahhütü olanlar ise %50 indirimden yararlanabiliyorlar. ya da 39*9 tl lik fiyattan sorun çıkmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_247 -- 29 Kasım 2012; 22:12:21 >
  • Bende bugün bu işlemi yaptırdım Avcılar'dan. Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler. internet 9 ay 39 lira gelecek(taahütsüz),telefon 1 yıl sabit ücret gelmeyecek(1 yıl taahütlü). Yalnız görevli telefon için Türk Telekom'dan TTNET'e taşıma işlemi yapıldığından ilk ay 25 lira açılış ücreti gelecek dedi. Daha önceden hiçbir taahütüm yoktu.
  • Sayın Narki Demetevler 10. caddedeki Yenimahalle telekom müdürlüğünden işleminizi yaptırabilirsiniz,fakat bana Ankara için birinci sayfadaki ilk iki tarifenin yani 9 ay taahütsüz ve 6 ay 50% indirimli olan tarifelerin geçerli olduğu söylendi;bir de siz şansınızı deneyin isterseniz ama butun iller için gecerli değil sanırım diğer iki tarife.Sonucu bildirirseniz sevinirim,saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

Bende bugün bu işlemi yaptırdım Avcılar'dan. Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler. internet 9 ay 39 lira gelecek(taahütsüz),telefon 1 yıl sabit ücret gelmeyecek(1 yıl taahütlü). Yalnız görevli telefon için Türk Telekom'dan TTNET'e taşıma işlemi yapıldığından ilk ay 25 lira açılış ücreti gelecek dedi. Daha önceden hiçbir taahütüm yoktu.

15 lira olması lazım. Bir kereye mahsus.
  • Peki arkadaşlar gerçek limitsiz paketlerde durum nedir?
    8Mbit limitsiz paketi kaç liradan veriyorlar kampanya kapsamında yada dahil mi o paketlerde kampanyaya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Cancantürk telefonu Telekomdan TTNET'e taşıma işlemi yapıldığında ilk ay için 25 TL açılış ücreti alındığı bilgisi doğrumudur?Benim abone olduğum müdürlükte böyle bir ücretten bahsedilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Bende bugün bu işlemi yaptırdım Avcılar'dan. Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler. internet 9 ay 39 lira gelecek(taahütsüz),telefon 1 yıl sabit ücret gelmeyecek(1 yıl taahütlü). Yalnız görevli telefon için Türk Telekom'dan TTNET'e taşıma işlemi yapıldığından ilk ay 25 lira açılış ücreti gelecek dedi. Daha önceden hiçbir taahütüm yoktu.

Valla kadın 25 lira dedi. Umarım 15'tir faturada göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacardian

Sayın Cancantürk telefonu Telekomdan TTNET'e taşıma işlemi yapıldığında ilk ay için 25 TL açılış ücreti alındığı bilgisi doğrumudur?Benim abone olduğum müdürlükte böyle bir ücretten bahsedilmedi.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Görüldüğü gibi telefonla ilgili bütün işlemlerde %100 indirim yazıyor. Daha önce telefon hattı olanlar için konuşuyorum; hiçbir ücret gelmeyecek. Tabi yeni hat alanlar için durum farklı olacağı kesin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Valla kadın 25 lira dedi. Umarım 15'tir faturada göreceğiz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

eğer telekom sabit telefon sahibi idiyseniz ve de ttnet müşterisi idiyseniz 10 tl toplam ücreti var yukarıdaki linke göre
  • Telekoma gittim , iptal sırası aldım, görevliye dedimki 4gb kotalı kullanıyorum, 3,4aydır fatura çok gelmeye başladı, bana sunabileceginiz teklif varmı , %50 kampayası varmış dedim: görevli 6 ay sınırsız interneti 30 tl den tahattütsüz kullanabilecegimi söyledi, hemen geçirdim, zaten onun için gitmiştim. Bu başlık sayesinde haberim oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt44

Telekoma gittim , iptal sırası aldım, görevliye dedimki 4gb kotalı kullanıyorum, 3,4aydır fatura çok gelmeye başladı, bana sunabileceginiz teklif varmı , %50 kampayası varmış dedim: görevli 6 ay sınırsız interneti 30 tl den tahattütsüz kullanabilecegimi söyledi, hemen geçirdim, zaten onun için gitmiştim. Bu başlık sayesinde haberim oldu.

aralıktan itibaren 31,50 tl..
  • konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler. haberimiz olmasa tt tarafından sömürülmeye devam.

sivas teleko müd. uğradım. net limitsiz kullanıyorum taahhütüm var ama indirim istiyorum dedim. forumdaki mesajları da görevliye gösterdim. indirim teklif etti. 9 ay 39 lira gelecek. telefon 1 yıl taahhütlü ama konuşmazsak ücret yok. telefon geçiş için ek bi ücret vb. yok.

tekrar çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt44

Telekoma gittim , iptal sırası aldım, görevliye dedimki 4gb kotalı kullanıyorum, 3,4aydır fatura çok gelmeye başladı, bana sunabileceginiz teklif varmı , %50 kampayası varmış dedim: görevli 6 ay sınırsız interneti 30 tl den tahattütsüz kullanabilecegimi söyledi, hemen geçirdim, zaten onun için gitmiştim. Bu başlık sayesinde haberim oldu.

Hayırlı olsun. Telefon???
  • Sayın Cancantürk bilgilendirme için teşekkürler...
  • @cancantürk

Bana o zaman yanlış bilgi verildi(umarım). Benim hesabımda telefonla ilgili sizdeki tanımlamalar yapılmamış yapıldığında kontrol edip yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi octopusokan -- 29 Kasım 2012; 22:58:47 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.