Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün müdürlüğe gittim pazartesi gel dediler. Kalabalıktı, sistemi bahane edip beni başından savdılar.

Ayrıca size bir sorum var oradaki elemana sordum ama tatmin edici bir cevap alamadım.
    Bu ttnet alo tam olarak nedir? Voip gibi modem üzerinden mi bağlanıyor?
  • Bende gittim, ama malesef yapmadılar. Neymiş fiber internet kullanıcısıymışız.. Aldığım bağlantı 3mbit peh..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Bugün müdürlüğe gittim pazartesi gel dediler. Kalabalıktı, sistemi bahane edip beni başından savdılar.

Ayrıca size bir sorum var oradaki elemana sordum ama tatmin edici bir cevap alamadım.

Kasım sonuna kadar değil mi kampanya? Bende yapmayı düşünüyorum da o yüzden soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

quote:

Bugün müdürlüğe gittim pazartesi gel dediler. Kalabalıktı, sistemi bahane edip beni başından savdılar.

Kasım sonuna kadar değil mi kampanya? Bende yapmayı düşünüyorum da o yüzden soruyorum

Sonra da kampanya bitti desinler adam vursa bile haklı yani :D

• quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

quote:

Tama dostum siz haklısınız.

http://i.imgur.com/eGHbD.jpg

Hala yav hehe dıyerek kull anımasyonlar koyarak ustunluk saglamaya calısıyorsunuz.Onun yerıne keske dogru bilgi vermeye calıssanız.

Alo pakete gectım dıyorsunuz orda net limitsiz yazıyor.Yani zaten benim dediğim gibi ektra ya 15 tl yalın yada fahıs fıyatlardan en az 20 tl telefon faturası oduyorsunuz.

Arkadaşım bir kusurumuz olduysa affola. Fakat yanlış anlama ama bişey içtiniz mi siz?

Tamam dostum kimse anlamadı senin ttnet çalışanı olduğunu .Bu kadar kasmaya ; laf sokma çabalarına girmene gerek yok.

Sen soruma cevap veremıyorsun, lafı degıstırmeye calısıyorsun.

Sen bana once dıyorsun 40 tl telefon dahil, link atınca telefonu olanlar ıcın soyledım dıyorsun.

Sonra alo pakete gectım dıyorsun ama net limitsız yazıyor bunada cevap veremıyorsun.

Konusmada bedava dıyorsun fakat o verdigin yanlıs olan resimde bile bedava telefon yazmıyor.

Asıl ben sana soruyorum ? Amacınız nedir ?

Birader kafanmı iyi senin?
    Bu arkadaş sayesinde tam isabet kampanyasından bende faydalandım.
    Kayıt bölümündeki elemana telefona herhangi bir sabit ücret veya başka bir şey ödeyip ödemeyeceğime dair defalarca soru sordum ve telefondan hiç bir ücret alınmayacağını söyledi. 12 ay boyunca 39 tl ödeyeceğim. Problem?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx#

bu linke bakarmısınız ?

Siz telefon faturası oduyorsanız tabıkı sadece adsl ıcın 40 tl odersınız. Bırde ektra telefon faturası olur.

Arkadas baslıkta ınternet + telefon sınırsız 40 tl yazmıs ?

Kampanyaya dahil tüm internet paket seçenekleri için tıklayın.

Kampanyaya dahil tüm Yalın İnternet paket seçenekleri için tıklayın.

Yanı burda dıyor kı ya telefonun olacak yada yalın ınternet ucretı 15 tl odıyeceksın.Yanı gorevlının dedıgı gıbı hıcbırsey odemeden oluyor.Ya tel olcak ya da yalın ınternet ucretı.

Yahu bak. telefona sabit ücret ödememek için müdürlüğe gidip iptal sırası alıyorsun. Sana telefon için bir yıllık taahhüt karşılığı sabit ücret ödememeni teklif ediyorlar. Bu şekilde sabit ücretten kurtulmus oluyoruz. Tamammı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Francisco Lachowski

quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

quote:

Sonra da kampanya bitti desinler adam vursa bile haklı yani :D

Yuh kampanya bitiş tarihi tamamen aklımdan çıkmış yarın yine mi gitsem acaba

• konuyu açan ve yorumları ile bilgi veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Ben de bugün izmit il müdürlüğüne gittim,iptal için sıra aldım."iptal etmek istiyorum ama 39 tl den limitsiz internet+telefon sabit ücreti olmadan veriyormuşsunuz" dedim.cümlem bile bitmeden tamam hemen geçirelim dedi.sağı solu imzalattı form doldurttu.ama 9 ay boyunca 39 sonraki 3 ay 65 olacak dedi.açıkcası üstelemedim.zaten benim internet 1 aralıkta 55 tl olacaktı+20 tl de telefona sabit ücret ödüyordum.her halükarda kardayım diye ses etmedim.(taahhüt süresi 1 yılmış)

• Ayrıca şunu belirtiyim ki, yeni aboneler ilk ay telefon ücreti ödeyecekler. Telefon için bir yıllık taahhüt internet hattı aktif olduktan sonra, iptal bölümünde yapıldığı için ilk ayin faturaya yansımasi gibi bir problem yaşanıyor.

• quote:

Aynen öyle.
    Sen evinde normal hat üzerinden telekoma erişiyorsun. Oradaki santral seni internet üstünden diğer santrale aktarıyor. Uzaktaki santral o bağlantıyı yine fiziksel bağlantya dönüştürüyor.

Şehirler arası elektrik aktarımı gibi düşün. Şehirler arası 200bin volt ama eve gelen 220 volt :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

Orijinalden alıntı: lacrymosa86

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lacrymosa86

bugün net limitsiz+ttnet alo konuştukça ödeye geçtim ama sorunlar bitmedi..zamanında avea hattı olan türk telekomlulara 500 her yöne sabit hatlarla 1000 dak 10 tl ye anlaşmıştım..ttnet alo geçtiğim için sözleşme sona ermiş ve bundan sonra avea hattıma 29 ödemem gerektiği ile ilgili mesaj aldım moralim bozuldu..bi yeri düzeltelim diyoruz başka yerden sorun çıkıyor

İlk mesajda şöyle bir not vardı;

quote:

NOT: Avea'nın cepte bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNet'e taşımasınlar.

Biraz dikkatli okusaydınız menfaatiniz için iyi olurdu.

az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm mağduriyeti gidermek için yardımcı olacaklarını söyledi..sözleşmemin bitmesine 5 ay kalmış...olmadı tarife değişikliğine gidilebilirmiş...hele bir sabah olsunda bakalım

peki paketinize yansıyan bir ceza tutarı yokmu? 4 aylık aboneyim benim 3 adet hattıma 87şer tl ceza yansımış. türktelekomdan iş akti belgesi aldım yapılan işlemin abonelik iptali degil tarife degişikligi olduguna dair. mhye fax çektim umarım düzeltilir yoksa hakem heyetine başvuracagım....

Bu arada gelişmeler hakkında alıntı yaparak bilgi verirsen sevinirim....

avea müşteri hizmetleriyle görüşmem sonucunda 122 tl ceza kesildiğini öğrendim...fakat şöyle bir durum var taahüt detaylarına bakıldığında avea hattımı değiştirirsem bu cezayı ödeyecekmişim ben türk telekomdan ttnet alo paketine geçtim...demek oluyor ki cezayı ödemiyorum fakat sözleşmem bitene kadar kampanya dahilinde 10 tl ödüyordum şimdi 28 tl ödicem...neye sevineceğimi şaşırdım borçtan kurtulduğuma mı sevineyim her ay 28 tl ödeyeceğime mi üzüleyim ttnet adlse 30 tl ödeyeceğime mi sevineyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacrymosa86 -- 29 Kasım 2012; 16:39:38 >

• Bulunduğum bölge gayrettepe değil fakat oraya giderek tivibu + internet + telefon : 39TL olan paketten yararlanabilir miyim yoksa bulunduğumuz bölge mi bakar bu işlere fikri olan yokmu ?
  • Şimdi mesela ben küçükyalı santraline bağlıyım, istanbulun öteki ucundaki telekoma gitsem benim işimi halledebilirler mi ? Vakit sıkıntısı var da, bu işlerden de pek anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Bulunduğum bölge gayrettepe değil fakat oraya giderek tivibu + internet + telefon : 39TL olan paketten yararlanabilir miyim yoksa bulunduğumuz bölge mi bakar bu işlere fikri olan yokmu ?

%99.9 olur. Gittiğinizde size nerede oturduğunuzu sormuyorlar, abone numaranızı soruyorlar. Fakat Şüpheniz varsa müşteri hizmetlerini arayıp sorun isterseniz.
  • quote:

quote:

Bulunduğum bölge gayrettepe değil fakat oraya giderek tivibu + internet + telefon : 39TL olan paketten yararlanabilir miyim yoksa bulunduğumuz bölge mi bakar bu işlere fikri olan yokmu ?

%99.9 olur. Gittiğinizde size nerede oturduğunuzu sormuyorlar, abone numaranızı soruyorlar. Fakat Şüpheniz varsa müşteri hizmetlerini arayıp sorun isterseniz.

Teşekkür ettim .. Bulunduğum yerdeki müdürlüğe gittim öyle birşey yok dediler 6ay indirim felan var dediler ayrıca isterseniz 2ay ücretsiz tivibu verelim dediler yok kalsın diyerek çıktım birde gayrettepeye gidicem bakalım oradaki sonuca göre tekrar giderek teklifi kabul ederim . Sonucu tekrardan yazarım buraya herşey için teşekkür ederim böyle bilgi için

• biz taahütlüyüz 49 lira ödüyoruz 8mbite 39 liralıya geçemezmiyim şu anda ?
  • Sadece bu adamlara LANET olsun diyorum.

Aynı adrese iki tane farklı hattan bir yalın bir de telefonlu internet aldım ikisini de kullanamadan bir dünya para ödedim. İlki açıldı ilk iki gün içinde arızaya girdi. Yaklaşık 10 günde arızayı gideremediler. İkincisini ise bağlattım hiç kullanamadan arızaya girdi Bu adamlar bu kadar kaliteli insanlar işte.

Gözleri sadece sizin cüzdanınızdadır başka bir şey değil.

Bulunduğum bölgede süperonline yada başka bir şey olsa hiç beklemeden alacağım ama onlarda yok maalesef.
  • 39 tl karşılığı verilen 3lü paketlerde bağlandıktan bir süre sonra güncelleme yapıldı fiyatlarda, yeni ücret 63 lira diyorlar.Başına böyle birşey gelen var mı.Bir yıl taahhüt var.Kampanya kuralları reklamları belli.Bunu yapabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ralf_Jones

39 tl karşılığı verilen 3lü paketlerde bağlandıktan bir süre sonra güncelleme yapıldı fiyatlarda, yeni ücret 63 lira diyorlar.Başına böyle birşey gelen var mı.Bir yıl taahhüt var.Kampanya kuralları reklamları belli.Bunu yapabilirler mi?

Nerden böyle bir duyum aldınız?
  • quote:

quote:

Şimdi mesela ben küçükyalı santraline bağlıyım, istanbulun öteki ucundaki telekoma gitsem benim işimi halledebilirler mi ? Vakit sıkıntısı var da, bu işlerden de pek anlamıyorum

Ben Kadıköy'deki ev adresim için Gayrettepe Telekom'da işlem yaptırdım.
    Yarın gelip ilk önce telefonumu bağlayacaklar.
  • Hazirana kadar taahhütüm var şuan 59 + 23 telefon ödüyorum arkadaşlar oluyor diyor ama korkuyorum gitmeye:) Ya kitlerlerse indirimi diye. Az buz değil 240 Tl.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.