Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: poison06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
28.728
Cevap
575
Favori
2.022.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaptanOrtaKapı

süper online fiber kullanıyorum .

ev telefonum Türk telekom. ev avantaj 100 + 3000 dk her yone paketlerım var.

ikisi için ödediğim para 90 tl'yi buluyor.

süper online için 4 ay daha taahhütüm var ama ben interneti de TT ye taşımak istiyorum . bu 3 lü pakete şu an için geçebilir miyim ? geçersem TT tarafındaki paketleri iptal edebilir miyim ? nasıl bir yol izlemem lazım ? yardımcı olursanız sevinirim.

şimdi EA100 heryone değil sadece şi şa 444.
    3000dk dediğin 7/7 değilse.
    12 ay taahhüte 300dk
    24 ay taahhüte 3000dk HY kampanyasından yararlanıyorsanız.
    24 aydan önce çıkarsanız yani ea100 den daha düşük bi pakete geçiş yaparsanız, bu 3000 dk dan kullandığınız dk ları ödüyorsunuz dk sı 16 kruş.

Bu arada
    quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar
    sağolasın bugun gittim yaptırdım 44tl i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeR_FeCt -- 24 Mayıs 2013; 12:54:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

Merhaba ben yeni evlendim şimdi evde fiber internet hattı varmıs telefona gerek yok ne onderırsınız lütfen cevap yazınız ....
    sınırsız iyi gelir...

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun... Her ne kadar telefon olmasın dediyseniz de İNTERNET + ALO + TİVİBU üçlüsünü öneririm; çünkü yalın internete göre telefonlu internette daha çok kampanya oluyor.

Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen...
    TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası (31.05.2013 - 39 TL - FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
    Kampanya Ana Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_firsat.pdf

Bu illerin dışında bir ildeysen...
    TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası (31.05.2013 - 49 TL - FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
    TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası'nın aynısı, yalnızca fiyat farkı var.
    Kampanya Ana Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_avantaj.pdf

Cevap icin teşekkür ederim ...
    Peki ben telefon bağlamsa fakat kullanmasam ek ücret öder miyim ?
    2. Bağlantı ücreti vs ödüyor muyum ?
    3. Modem parası vs ödüyor muyum?

Lutfen cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

@baltacifatih 3'lü Kampanyalarda yeni aboneliklerde aylık ek 3 TL bağlantı ücreti (12 ay boyunca) ve tivibu alınırsa aylık ek 3,5 TL (12 ay boyunca) faturaya yansıtılır.

Peki tivibu gerekli birşey mıdır ? Sizce ?

• @baltacifatih TTNET Alo Konuştukça Öde'de ek bir ücret gelmez... 3'lü Kampanyalarda yeni aboneliklerde aylık ek 3 TL bağlantı ücreti (12 ay boyunca) ve tivibu alınırsa aylık ek 3,5 TL (12 ay boyunca) faturaya yansıtılır. VDSL2 modem ücretsiz. tivibu'yu alma şansım olsa kesin alırdım; ama istedim vermediler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@baltacifatih TTNET Alo Konuştukça Öde'de ek bir ücret gelmez... 3'lü Kampanyalarda yeni aboneliklerde aylık ek 3 TL bağlantı ücreti (12 ay boyunca) ve tivibu alınırsa aylık ek 3,5 TL (12 ay boyunca) faturaya yansıtılır. VDSL2 modem ücretsiz. tivibu'yu alma şansım olsa kesin alırdım; ama istedim vermediler...

Bende size soru soracaktım siz bu is icin prim falan alıyorsanız sizin üzerinizden yapalım diyecektim ...
    Cok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alijchan

ttnet de sorgulama yaptığımda apartmanda hipernet yazıyor
    şimdi hipernet başvurusu yapmak istiyorum fakat tivibu ile almak istiyorum ttnet alo alsam bana yararı nedir? almazsam olurmu?
    birde modem hediyesi varmı yoksa kendi adsl modemim olurmu hipernet bağlantısına?

Mevcut abone misin? Devam eden taahhüt var mı? Yanıtlar; hayır, hayır. mış gibi yazıyorum.

TTNET Alo ile ya da yalın internet olarak alabilirsin; ama TTNET Alo'yu kapsayan daha çok internet kampanyası olduğundan TTNET Alo ile almanı tavsiye ederim. Kampanyasız durumda TTNET Alo Konuştukça Öde'nin de aylık ücreti 15 TL, Yalın internet aylık erişim ücreti de (ADSL ve HİPERNET için) 15 TL... Hem ucuna telefon bağlamak zorunda değilsin; ama Akşam 7 Sabah 7 Kampanyası ile Türk Telekom yönü 3000DK ücretsiz görüşme hakkı var. (Şehiriçi-şehirler arası-444'lü numaralar-3 haneli servis numaraları)

HİPERNET bağlantısında ADSL modem çalışmaz, 3'lü Fırsat Kampanyası'nda VDSL2 destekli modem hediyedir. İnternet bağlatacaksan en kısa sürede başvurunu yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

quote:

süper online için 4 ay daha taahhütüm var ama ben interneti de TT ye taşımak istiyorum . bu 3 lü pakete şu an için geçebilir miyim ? geçersem TT tarafındaki paketleri iptal edebilir miyim ? nasıl bir yol izlemem lazım ? yardımcı olursanız sevinirim.

12 ay taahhüte 300dk
    24 aydan önce çıkarsanız yani ea100 den daha düşük bi pakete geçiş yaparsanız, bu 3000 dk dan kullandığınız dk ları ödüyorsunuz dk sı 16 kruş.

Bu arada
    quote:

hocam ev avantaj 100 paketi kullanıyordum. aradılar siz bu paketi aşıyorsunuz dediler . dedim sonuç? size taahütsüz bir paket tanımlayalım ev avantaj 100 + 3000 dk her yone 23 + 15 tl toplam 38 tl . su an böyle bir fatura ödüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: forumcu25

quote:

@thebaboli PM

@sonurakar hocam
    9 ay netlimitsiz İKNA kampanyası için son tarih 31 Mayıs mıdır?
    (6 ay taahhütsüz 30 TL ödediğim mevcut kampanyam 31 Mayıs ta bitiyor; henüz süresi dolmamışken İKNA kampanyası müracaatımı kabul ederler mi?)
    Birde 8 ay %50 indirimli /24 ay taahhütlü kampanya var daha cazip; taahüt vermek sorun değil asla internet kapattırmam, ttnet den ayrılmayı da düşünmüyorum>> hal böyle iken 8 ay 31 TL den kullanıp, kalan 16 ay içinde İKNA kampası gibi kampanyaları kovalamak daha avantajlı olmuyor mu? Yoksa böyle kampanyalar ilerde olmayabileceğinden mi diğer IKNA kampanyası daha mantıklı duruyor?
    Sizce hangisini seçmeliyim:
    Taahhütsüz 9 ay 44 tl mi?
    24 ay taahhütlü ilk 8 ay %50 indirim(31,5tl) mi?
    Taahhütlü daha avantajlı ama riskli, bilemedim..
    Tavsiyeniz hangisi olur üstad

9 ay 44 TL'nin son tarihini bilmiyorum. Başvuruyu kabul edip etmeyeceklerini görmek için denemek lazım. 24 ay taahhütlü bir kampanya almak isterseniz 8 ay %50 indirim yerine 10 ay %50 indirim tavsiye ederim; ama 24 ay taahhütlü bu kampanyaları TTNET Alo Konuştukça Öde-Yalın internet aylık erişim ücreti içermediği için önermem. Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?

Gelen son faturanızdaki KULLANIM ÜCRETLERİ ve ÜCRET DETAYLARI (2. sayfa sonu) kısımlarını buraya koyar mısınız?https://efatura.ttnet.com.tr

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Bir de şu adreste yazanları:https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AddOnAlis.do?method=satinalinan

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• quote:

quote:

quote:

12 ay taahhüte 300dk

Bu arada
    quote:

hocam ev avantaj 100 paketi kullanıyordum. aradılar siz bu paketi aşıyorsunuz dediler . dedim sonuç? size taahütsüz bir paket tanımlayalım ev avantaj 100 + 3000 dk her yone 23 + 15 tl toplam 38 tl . su an böyle bir fatura ödüyorum.

ha hatırladım tamam o eski kampanya yani.
    5 tl 300dk
    10 tl 1000dk
    15 tl 3000dk
    HY kampanyaları.

Hocam eğerki ev telefonunu kullanan biriysen ve 22.90tl bana koymaz dersen bence 15 tl olanı iptal ettirip taahhütle dk alabilirsin aslında. yada bu 15 tl i 5 tl e de düşürebilirsin.

şuan turk telekomdaki güncel tarifeye ek olarak uygulanan kampanyalar olarak
    12 ay taahhüt 300dk hy
    24 ay taahhüt 3000dk hy

24 ay taahhüt 1000dk hy + 5tl ( saçma :)
    taahhütsüz 10 tl 1000dk hy

bu arada yeri değil ancak. modem önerebilecek var mıdır? kablolu ve kablosuz olarak.
    mesela şuhttp://www.hepsiburada.com/liste/airties-air-5341-72mbps-11n-4-port-kablosuz-modem/productDetails.aspx?productId=bd300276&categoryId=3009801

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeR_FeCt -- 24 Mayıs 2013; 15:09:40 >

• Evimde Teledunya var, telefon ile internet hic yok.

Internet bakiyorum baglatmak icin TTNet, Superonline, Uydunet ancak karar veremedim bir turlu, 3lu kampanya pek isime yaramiyor benim sanirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

12 ay taahhüte 300dk

Bu arada
    quote:

5 tl 300dk
    10 tl 1000dk
    15 tl 3000dk
    HY kampanyaları.

Hocam eğerki ev telefonunu kullanan biriysen ve 22.90tl bana koymaz dersen bence 15 tl olanı iptal ettirip taahhütle dk alabilirsin aslında. yada bu 15 tl i 5 tl e de düşürebilirsin.

12 ay taahhüt 300dk hy
    24 ay taahhüt 3000dk hy

bu arada yeri değil ancak. modem önerebilecek var mıdır? kablolu ve kablosuz olarak.
    mesela şuhttp://www.hepsiburada.com/liste/airties-air-5341-72mbps-11n-4-port-kablosuz-modem/productDetails.aspx?productId=bd300276&categoryId=3009801

saol hocam su ıcın en mantıklısı taahhut verıp 5 tl ye dusurmek oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

12 ay taahhüte 300dk

Bu arada
    quote:

5 tl 300dk
    10 tl 1000dk
    15 tl 3000dk
    HY kampanyaları.

12 ay taahhüt 300dk hy
    24 ay taahhüt 3000dk hy

saol hocam su ıcın en mantıklısı taahhut verıp 5 tl ye dusurmek oluyor

hocam taahhüt verceksen 5 tl e de düşmicek yani yukarıdaki taahhütlü olanlar ücretsiz.
    taahhüt karşılığı veriliyor dk lar.
    yani ev telefonunu kullanmaya devam etmeyi düşünüyorsan 24 ay taahhüte 3000dk al ücretsiz olanını.
    ha fazla görüşmüyorsan 12 ay taahhüte 300dk da alabilirsin.
    en kötü taahhütsüz olupta farklı bi kampayadan faydalanabilirsin.
    sistem bize otomatik önerdiği için sana 15 tl e 3000 dk vermişler eski bi kampanyaydı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Evimde Teledunya var, telefon ile internet hic yok.

Internet bakiyorum baglatmak icin TTNet, Superonline, Uydunet ancak karar veremedim bir turlu, 3lu kampanya pek isime yaramiyor benim sanirim.

Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen;

tivibu alıp almamak seçmeli | TTNET Alo ile ya da yalın internet seçmeli olmak üzere FİBERNET/HİPERNET al, geç...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alijchan

ttnet de sorgulama yaptığımda apartmanda hipernet yazıyor
    şimdi hipernet başvurusu yapmak istiyorum fakat tivibu ile almak istiyorum ttnet alo alsam bana yararı nedir? almazsam olurmu?
    birde modem hediyesi varmı yoksa kendi adsl modemim olurmu hipernet bağlantısına?

Mevcut abone misin? Devam eden taahhüt var mı? Yanıtlar; hayır, hayır. mış gibi yazıyorum.

TTNET Alo ile ya da yalın internet olarak alabilirsin; ama TTNET Alo'yu kapsayan daha çok internet kampanyası olduğundan TTNET Alo ile almanı tavsiye ederim. Kampanyasız durumda TTNET Alo Konuştukça Öde'nin de aylık ücreti 15 TL, Yalın internet aylık erişim ücreti de (ADSL ve HİPERNET için) 15 TL... Hem ucuna telefon bağlamak zorunda değilsin; ama Akşam 7 Sabah 7 Kampanyası ile Türk Telekom yönü 3000DK ücretsiz görüşme hakkı var. (Şehiriçi-şehirler arası-444'lü numaralar-3 haneli servis numaraları)

HİPERNET bağlantısında ADSL modem çalışmaz, 3'lü Fırsat Kampanyası'nda VDSL2 destekli modem hediyedir. İnternet bağlatacaksan en kısa sürede başvurunu yap.

çok teşekkur ederim yardımcı olduğunuz için evet yanıtlar hayır hayır dı :)

• Bugün bağlanmış internetim. İlkkez 20Mbit gördüm. En çok upload hızımın yükselmesine sevindim. 1.64mb/s benim için çok iyi ;)

Başta konuyu açan arkadaş olmak üzere @sonurakar ve tüm arkadaşlara teşekkürler. İteleye iteleye bağlattım sonunda

Ekleme:Demek Adsl modem çalışmayacak bundan sonra. Oysaki çok iyi modemim vardı. Üzüldüm.
    Bu arada telefon aranmıyor hiç bir yere. Normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 24 Mayıs 2013; 17:46:13 >

• @fktanik Cep telefonunuza TTNET Alo telefonun aktifleştiği mesajı geldi mi? Yakında açılır... Bu arada modeminiz neydi?

• Mesaj falan Gelmedi henüz dostum. Numaram kaç oldu acaba, değişmiştir o da...

Modemim Airties 5452 (USB Flashdiskli, gerçi bu yenisinde de var.)
    http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air%205452&i=&ci=117&cat1=&cat2=&dil=tr

Teknosa'da 249TL
    http://www.teknosa.com/urunler/125430213/airties-air5452-wireless-adsl2-modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 24 Mayıs 2013; 17:59:05 >

• 3'lü fırsat ilk faturam 49,00TL geldi.
  • quote:

@gkhnmr Yakın zamanda kampanya başvurusu mu yaptın? Telefonu TTNET Alo'ya ne zaman taşıdın?

bundan 7 ay önce ayda 59 verdiğim ttneti kapatmak için gitmiştim 6 aylık ayda 32 tl ye tahhütsüz kampanya yaptılar. artık o kampanya kalkmış. normalde 59 gelen fatura bu seferde 79 geldi yine kapatmak için gidicem bakalım bu sefer ne diyecekler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forumcu25

quote:

@thebaboli PM

@sonurakar hocam
    9 ay netlimitsiz İKNA kampanyası için son tarih 31 Mayıs mıdır?
    (6 ay taahhütsüz 30 TL ödediğim mevcut kampanyam 31 Mayıs ta bitiyor; henüz süresi dolmamışken İKNA kampanyası müracaatımı kabul ederler mi?)
    Birde 8 ay %50 indirimli /24 ay taahhütlü kampanya var daha cazip; taahüt vermek sorun değil asla internet kapattırmam, ttnet den ayrılmayı da düşünmüyorum>> hal böyle iken 8 ay 31 TL den kullanıp, kalan 16 ay içinde İKNA kampası gibi kampanyaları kovalamak daha avantajlı olmuyor mu? Yoksa böyle kampanyalar ilerde olmayabileceğinden mi diğer IKNA kampanyası daha mantıklı duruyor?
    Sizce hangisini seçmeliyim:
    Taahhütsüz 9 ay 44 tl mi?
    24 ay taahhütlü ilk 8 ay %50 indirim(31,5tl) mi?
    Taahhütlü daha avantajlı ama riskli, bilemedim..
    Tavsiyeniz hangisi olur üstad

9 ay 44 TL'nin son tarihini bilmiyorum. Başvuruyu kabul edip etmeyeceklerini görmek için denemek lazım. 24 ay taahhütlü bir kampanya almak isterseniz 8 ay %50 indirim yerine 10 ay %50 indirim tavsiye ederim; ama 24 ay taahhütlü bu kampanyaları TTNET Alo Konuştukça Öde-Yalın internet aylık erişim ücreti içermediği için önermem. Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?

Gelen son faturanızdaki KULLANIM ÜCRETLERİ ve ÜCRET DETAYLARI (2. sayfa sonu) kısımlarını buraya koyar mısınız?https://efatura.ttnet.com.tr

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Bir de şu adreste yazanları:https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AddOnAlis.do?method=satinalinan

Üstadım İlginizden ötürü çok teşekkür ediyorum
    TTNET Alo konuştukça öde kapsamında 12 aylık sabit tlefon ücreti de ödemiyorum (ilk 6 ay geçti, bi 6 ay daha ev tlfnu için ücret ödemeyeceğim)
    Harita üzerinden sorguladım, evimizin bölgesinde Fibernet varmış
    9 ay taahhütsüz 44 tl mi
    24 ay taahhütlü %50 mi hangisi daha akıllıca olacaktır bilemedim;
    24 ay taahhüt verince 10 aylık indirimden sonra ilerde olabilecek benzer bi indirimden faydalanma hakkım olmaz mı?
    An itibariyle 6 ay daha sabit tlfndan ücretsiz faydalanma hakkım mevcut zaten, 10 ay %50 yi seçersem bu hakkım iptal mi edilir?
    Teşekkürler

Son faturamdaki kullanım ücretlerim şöyle;

Walla okadar karmançormanki şu TTnet in işleri, kimisi bedavadan biraz pahalıya sınırsız internet kullanırken bir başkası kotalı internete 50 TL para veriyor, bu ne kardeşim bi kıbleniz olsun, eşit hizmete eşit ücret uygulayın..

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.