Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMC , BurkiBurks , Atalay35 , efem-35 , ersyno , ersyno Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.693
Cevap
574
Favori
2.020.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenkozgen

3lü fırsat kampanyasına basvurdum ama modem ücretlimi ücretsiz mi?

Ücretsiz vdsl modem verecekler.

Biraz önce bende başvurdum 3lü Fırsat Kapmanyasına
  • internette gözükmesine rağmen fiber değil hiper olur diyolar ben de 75 gb akk artışı fibere gelir de hipere gelmez diye çekimser kaldım başvurmadım
  • 3lü paketten yararlanamadıysak 12 ay taahhütlü 44 tl var bir de sanırım, ona geçicez mecburen :( o kadar da heves etmiştim he.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

3lü paketten yararlanamadıysak 12 ay taahhütlü 44 tl var bir de sanırım, ona geçicez mecburen :( o kadar da heves etmiştim he.

O dediginiz bende denedim. 44 liralık kampanyayı sadece eski musterilere yapıyoruz dediler. Yenilere yapmıyorlarmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

quote:

3lü paketten yararlanamadıysak 12 ay taahhütlü 44 tl var bir de sanırım, ona geçicez mecburen :( o kadar da heves etmiştim he.

O dediginiz bende denedim. 44 liralık kampanyayı sadece eski musterilere yapıyoruz dediler. Yenilere yapmıyorlarmıs.

bu paket fiber mi normal adsl mi benimki fiber her kampanya olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuem_61

quote:

quote:

Üstad bende internetten kontrol ettigimde hipernet cıkmıstı ama ona bakıp yanılma. Cunku o dogruyu gostermiyor her zaman.
    Benimki normal adsl standart. Demedigim sey kalmadı ama en ucuz yeni musteriler icin 61 tl diolar.

• quote:

quote:

biz eskiyiz :) 44lukte ttalo olayi var mi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Üstad bende internetten kontrol ettigimde hipernet cıkmıstı ama ona bakıp yanılma. Cunku o dogruyu gostermiyor her zaman.
    Benimki normal adsl standart. Demedigim sey kalmadı ama en ucuz yeni musteriler icin 61 tl diolar.

ben de baya araştırdım sınırsız paketleri alt yapım fiber 62.5 den aşa fiyatı yok arayıp soruyorum sürekli adsl geçim diye uygun fiyatlarlar var 45 cıvarı ama alt yapınız uygun değil siz fiber kanpanyalara bakcaksınız diyorlar.

• bugun 3lufırsata abone oldum kendi uzerime. babamın uzerindeki adsl hattı online hizmetten kapatmak kac gun surer bide onumuzdeki ayın veya kapama ucreti olur mu ? tessekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfs_

bugun 3lufırsata abone oldum kendi uzerime. babamın uzerindeki adsl hattı online hizmetten kapatmak kac gun surer bide onumuzdeki ayın veya kapama ucreti olur mu ? tessekkurler.

online hızmetlerden basvurdan sonra 1 hafta ıcınd ebayıye gıderek ımza atman gerek kapatma ücreti yok diye biliyorum.

bişe sorcam aynı adresi vererek mi 3 lü pakete geçtin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cfs_

bugun 3lufırsata abone oldum kendi uzerime. babamın uzerindeki adsl hattı online hizmetten kapatmak kac gun surer bide onumuzdeki ayın veya kapama ucreti olur mu ? tessekkurler.

online hızmetlerden basvurdan sonra 1 hafta ıcınd ebayıye gıderek ımza atman gerek kapatma ücreti yok diye biliyorum.

bişe sorcam aynı adresi vererek mi 3 lü pakete geçtin.

ben ust katta oruyuyorum babamla alakam yok dedim cevap icin tessekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

3lü fırsat kampanyasına basvurdum ama modem ücretlimi ücretsiz mi?

Ücretsiz vdsl modem verecekler.

Biraz önce bende başvurdum 3lü Fırsat Kapmanyasına

Tvbu kurulumuna geldiklerinde mi yoksa ben mi gidip alacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Demin msj geldi internetinizi 2 ay bedava 10 ay indirimli kullanmak ister misiniz diye TTNet'ten.

Yalin internet kullaniyorum. Var mi bilgisi olan konuyla ilgili?

24 ay taahhütlü:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/10-Ay-Yuzde-50-Indirim-Kampanyasi.aspx
    TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık 15 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlere ek olarak yansıtılacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

biz eskiyiz :) 44lukte ttalo olayi var mi acaba.

var, TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ile TTNET Alo THK kampanyası birleşimi sonucu internet(NETLİMİTSİZ)+telefon(TTNET Alo Konuştukça Öde) = 12 ay 44₺

• quote:

Orijinalden alıntı: martenzit9

quote:

ttnet hipernet altyapısı var diyor, müdürlüğe gidiyorum yok diyorlar. hangisine inanıp güvenicez anlamadım.

Aynısı başıma geldi. Teknik servise kadar sordular. Uydunete devam...

TTNET hipernet altyapısı var diyor.
    Müdürlükte hipernet altyapısı var diyor.
    Ama başvuruyu "altyapınız mesafeden dolayı hipernet desteklemiyor" diye haber dahi vermeden iptal ediyorlar.
    Modemi teslim etmek için gittiğimde bir yanlışlık olmuş tekrar başvuru alalım diyorlar.
    İkinci kez hattınız desteklemiyor diyerek iptal ediyorlar.
    Siz bizimle t.şak mı geçiyorsunuz deyince binaya gelip ölçüm yapıyorlar ve "bakın 14 mbit geliyor binaya, boşuna iptal etmiyoruz biz" diyorlar. Güler misin ağlar mısın?
    Superonline'a devam...

• quote:

quote:

quote:

ADSL için geçerlidir, FİBER için yalnızca TAAHHÜTSÜZ aboneler için 30 Nisan 2013'e kadar geçerli aynı içerikte 3'lü Fırsat (39₺) ve 3'lü Avantaj (49₺) kampanyaları var.
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

quote:

quote:

ADSL için geçerlidir, FİBER için yalnızca TAAHHÜTSÜZ aboneler için 30 Nisan 2013'e kadar geçerli aynı içerikte 3'lü Fırsat (39₺) ve 3'lü Avantaj (49₺) kampanyaları var.
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

teşekkürler bilgi için çok sağol 11 mayısta bitiyor benim kaçırdımm kampamyayı neyse mayıs ayında yeni çıkar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: clearsky

quote:

Orijinalden alıntı: martenzit9

quote:

ttnet hipernet altyapısı var diyor, müdürlüğe gidiyorum yok diyorlar. hangisine inanıp güvenicez anlamadım.

Aynısı başıma geldi. Teknik servise kadar sordular. Uydunete devam...

TTNET hipernet altyapısı var diyor.
    Müdürlükte hipernet altyapısı var diyor.
    Ama başvuruyu "altyapınız mesafeden dolayı hipernet desteklemiyor" diye haber dahi vermeden iptal ediyorlar.
    Modemi teslim etmek için gittiğimde bir yanlışlık olmuş tekrar başvuru alalım diyorlar.
    İkinci kez hattınız desteklemiyor diyerek iptal ediyorlar.
    Siz bizimle t.şak mı geçiyorsunuz deyince binaya gelip ölçüm yapıyorlar ve "bakın 14 mbit geliyor binaya, boşuna iptal etmiyoruz biz" diyorlar. Güler misin ağlar mısın?
    Superonline'a devam...

Superonline arayıp sordumttnet fiber var dedim ama dedi biz adsl verebiliyoruz fiyatlarıda 70 lerden bahsetti senin paketin nedir önerirmisin?

• quote:

Superonline arayıp sordumttnet fiber var dedim ama dedi biz adsl verebiliyoruz fiyatlarıda 70 lerden bahsetti senin paketin nedir önerirmisin?

Superonline'ın fiber altyapısı TTNET'ten bağımsız dolayısıyla superonline'ın kendi fiber altyapısının sitenizde bulunması gerekiyor. Aksi halde size de söyledikleri gibi yalnızca adsl alabilirsiniz ki onda da zaten Telekom'un altyapısını kullanıyorlar. Ben zaten 2 yıldır superonline kullanıyordum sırf tivibu almak için bu 3'lü fırsata başvurduk ama başvurmaz olaydık tam 1 aydır evde internet yok tam bir yılan hikayesine döndü. En sonunda tekrar superonline'a dönmek zorunda kaldık. Normalde paketim 25 mbit ama ilk 3 ay 50 mbit veriyorlar hız değerlerim ise şöyle:

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

ben bunu bilmiyordum bak öğrendiğim iyi oldu hemen bende yapayım ama eminmsn tahhut olmadığına bu şirkete güven olmaz..

6 ay taahhutsuz mevcut abonelere oldugundan 6 ay sonra tekrar bir indirim olursa yararlandiririz dedi TT'deki gorevli bayan.

bugun gittim senin söyledğin kampanya bitmiş..saddece 9 ay 59 tl tahhatsüz yaptılar aslında kapatmayı bile düşünüyorum turkcell denemek istiyorum formda memnun kalan var mı acaba turkcell-superonline netten..
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.