Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: a-f-h , Allforfun Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadist26

arkadaşlar yalın internet kullanıyorum 63-65 lira veriyorum.10.ayda doluyor taahhütüm müşteri hizmetlerini aradım indirim falan dedim yok dediler iptal ettirirsem ne kadar ceza öderim dedim 90 tl falan dediler yemediler yani ne yapmam lazım :D indirim fln almak için

Taahütün bitmeden alamazsın indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar yalın internet kullanıyorum 63-65 lira veriyorum.10.ayda doluyor taahhütüm müşteri hizmetlerini aradım indirim falan dedim yok dediler iptal ettirirsem ne kadar ceza öderim dedim 90 tl falan dediler yemediler yani ne yapmam lazım :D indirim fln almak için

Hangi kampanyadasın, toplam mı 63₺ ödüyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Arkadaşlar yıllardır TTNET abonesiyim.Geçen ay Taahhütüm bitti. 39 yada 49 TL lik kampanyaya geçebilirmiyiz ?

Yada daha az ödecebileceğimiz bir kampanya var mı ?

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Eğer yanıtınız evet ise telefon+internet 39₺ için şu an daha uygun bir kampanya yok maalesef... 3'lü Fırsat Kampanyası, telefon+internet 39₺

Evet destekliyor fakat sıkça sorulan sorular kısmında bu ibare var ;

''...yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. ''

genede geçebilir miyiz ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

Sitede öyle yazmasına aldırış etmeyin, 3'lü Fırsat kampanyası TT müdürlüğü İPTAL bölümünde mevcut TAAHHÜTSÜZ müşterilere İKNA kampanyası olarak verilebiliyor. (TTNET sizi 12 ay taahhütle bağlamak dururken neden vermesin? )

• 16 Nisan'da başvurdum (20Mbit Fibernet + TTNET Alo + Tivibu Ev)
    20 Nisan'da evime modem geldi, kurulum yapıldı.
    22 Nisan'da internetim ve telefonum açıldı.
    23 Nisan'da Tivibu Ev kurulumu yapıldı ve açıldı.

Şuanda hızım bu:

Modemim: Tilgin HG1332
    Tivibu cihazım: Airties Air 7200

Tivibu'dan ekran görüntüleri:

Umarım yardımcı olur

• Siz hangi şehirdesiniz? 20 Nisan'da modem takıldı. 2-3 saate açılır dediler, telefon o akşam açıldı ama internet aktif değil hala. MH hesabınız oluşturuluyor, sisteme girilmemiş dedi. Kullanıcı adı+şifre oluşturup sisteme girmek bu kadar mı uzun sürüyor? TiViBu kurulumu için 23 Nisan'a randevu vermek istediler ama internet aktif değil diye sonra ararız dediler.
  • Ben Eskişehir'deyim. Telefonla internet aynı anda açıldı benim. Zaten cep telefonuma SMS geldi açılmıştır diye. Bence Donanımhaber'in TTNET desteğinden yazın çok yardımcı oluyorlar.
  • Benim taahhut gelecek ay bitiyor, 3 lu firsat a simdiden basvurabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Benim taahhut gelecek ay bitiyor, 3 lu firsat a simdiden basvurabilir miyim?

TAAHHÜT bitmeden bildiğim kadarıyla başka bir taahhütlü kampanyaya başvurulamaz, alınamaz.

• Şubat ayında smile'dan ttnet'e geçiş için başvurmuştum. Amacım 39 TL'lik 8 mb.sınırsız paket'e geçip, ev telefonunu ttnet'e taşımaktı. TTnet bağlantısı yapılmadan,ev telefonunu taşıyamayız dediler.Smile'ı faturasını ödediğim için şubat sonuna kadar kullandım. Haliyle port mart başında boşaldığı için ttnet bağlantım mart başında aktif oldu. ev telefonunu ttnet'e taşımak için gittiğimde de en az 3 aylık abonelik gerekir şartı çıktığını öğrendim. (görevli,sistemden mesajı gösterdi.). Kısacası ev tel+8 mbit parası ödemeye devam ettik.

Bugün ise ttnet otomatik bayan aradı beni. Herhangi bir fark ödemeden, anlaştığım fiyattan beni fibernet'e geçirmişler. Hızda şimdilik bir artış yok. Hattım destekliyor. Bir iki gün içinde telekom müdürlüğüne gidip, ev telefonunu ttnet'e taşıma imkanını öğreneceğim.
  • Teşekkür ederim. DH'deki TTNET desteğe yazdım önerdiğiniz gibi. Umarım bir an önce açılır.
  • Hipernet dedikleri hattın 16mb desteklemesi mi oluyor ?
    Ayrıca tivibu yu almama şansımız var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jAccuse -- 23 Nisan 2013; 16:33:35 >
  • quote:

quote:

ttnet yalın internet internet kampanyası.
  • quote:

quote:

quote:

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: D C X L

Hipernet dedikleri hattın 16mb desteklemesi mi oluyor ?
    Ayrıca tivibu yu almama şansımız var mı ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetadslinternet/Sayfalar/TTNET-ADSL.aspx
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetfibernet/Sayfalar/TTNET-Fibernet.aspx
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnethipernet/Sayfalar/TTNET-Hipernet.aspx

16 Mbps'e kadar olan ULTRANET LİMİTSİZ paketidir; ULTRANET LİMİTSİZ paket de ADSL ile sağlanmaktadır. FİBERNET/HİPERNET farklıdır. tivibu seçmelidir, interneti ise YALIN İNTERNET veya TTNET ALO ile alabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?

hocam fibernet desteklemiyor ama hiperneti bilmiyorum.bi ara aramıştı beni ttnet 10 tl farkla 16mbit kadar olanı verelim diye kabul etmemiştim.

• @sadist26 9 ay 44₺ NETLİMİTSİZ için TT müdürlüğü İPTAL bölümüne başvurabilirsin.

• hocam nasıl başvuru yapıcaz ne demem lazım.anlatırsan mutlu olurum yalın internet benim ki
  • ttnet yalın internet internet kampanyası kullanıyorum aylık 62,5 tl ödüyorum mayıs 11 de tahatüt bitiyor geçebileceğim sınırsız paketler neler? yardımcı olurmusnuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuem_61

ttnet yalın internet internet kampanyası kullanıyorum aylık 62,5 tl ödüyorum mayıs 11 de tahatüt bitiyor geçebileceğim sınırsız paketler neler? yardımcı olurmusnuz?

1 Mayıs'ta kampanyalar ne olacak, bilemiyorum. 1 Mayıs'tan sonra tekrar yazın.

• bi kaç kampanya vardı evet 1 mayısta bitcekler yine yazarım ben size ilgin için sağol takipteyim...
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.