Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mguldenn , mltya44 , mltya44 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluerdem

uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

hocam bahsettigin20 gb kota internet kotasi mi yoksa 8 mb icin mi gecerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU KAMPANYADAN YENİ ABONE OLMAK İSTEYEN MÜŞTERİLER DE YARARLANABİLİYOR diyerek konuya bir giriş yapayım.

Öncelikle bu başlığı açan arkadaşıma çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar evimde ev telefonu yok ve internetim de Uydunet.

Bugün Konya Telekom Müdürlüğüne gittim.İptal kısmından numara alıp sıra bana girince müşteri temsilcisine ttnet veya türk telekom kullanmadığımı Uydunet kullandığımı ve 6 ay %50 indirim yada 9 ay 39 lira olacak şekilde sınırsız internet kullanmak istediğimi ve sabit ücrete de para ödemek istemediğimi söyledim.

Bayan da elbette diyerek gerekli formları çıkarttı ve 6 ay %50 indirim olacak şekilde internetimi ve yeni sabit hattımı bağlattım.Ev telefonundan bir kereye mahsus 8 lira bağlantı ücreti alacaklar onun dışında herhangi bir sabit ücret gelmeyecek.İnternetim de ise taahhüt yok.6 ay sonra tekrar gidip indirimimi yenileteceğim.Telefonda 12 ay taahhüt var.O sorun değil zaten neti de 6+6 ay olacak şekilde %50 indirimli kullanacağım.

2 ay da ücretsiz tivibu üyeliği verildi.2 ay sonra iptal edebilirmişim.

Ek olarak modem de istedim oda verilecek tarafıma 4TL * 12 ay olacak şekilde .Şu anda oturduğum yerde fiber desteği yokmuş.İndirimi yeniletmeye geldiğinizde eğer fiber de binanıza gelirse modemi ücretsiz bir şekilde değiştirebileceğimi söylediler.Şahsen ben bu teklifi sevdim.Zaten evde telefon da kullanılmayacak.30 liraya sınırsız net mükemmel oldu.Uyduneti de şimdi kapatmaya gidiyorum.

Edit:Arkadaşlar bu kampanyayı TTNet ofisleri yapmıyor bilginize.Türk Telekom müdürlüğünüze gitmelisiniz.Ayrıca yeni abone kısmına girerseniz başka teklifler sunacaklardır o yüzden direk iptal kısmına gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 13 Kasım 2012; 12:49:40 >

• işte bu güzel oldu.
    hemen halledeyim şu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

BU KAMPANYADAN YENİ ABONE OLMAK İSTEYEN MÜŞTERİLER DE YARARLANABİLİYOR diyerek konuya bir giriş yapayım.

Bugün Konya Telekom Müdürlüğüne gittim.İptal kısmından numara alıp sıra bana girince müşteri temsilcisine ttnet veya türk telekom kullanmadığımı Uydunet kullandığımı ve 6 ay %50 indirim yada 9 ay 39 lira olacak şekilde sınırsız internet kullanmak istediğimi ve sabit ücrete de para ödemek istemediğimi söyledim.

Bayan da elbette diyerek gerekli formları çıkarttı ve 6 ay %50 indirim olacak şekilde internetimi ve yeni sabit hattımı bağlattım.Ev telefonundan bir kereye mahsus 8 lira bağlantı ücreti alacaklar onun dışında herhangi bir sabit ücret gelmeyecek.İnternetim de ise taahhüt yok.6 ay sonra tekrar gidip indirimimi yenileteceğim.Telefonda 12 ay taahhüt var.O sorun değil zaten neti de 6+6 ay olacak şekilde %50 indirimli kullanacağım.

Ek olarak modem de istedim oda verilecek tarafıma 4TL * 12 ay olacak şekilde .Şu anda oturduğum yerde fiber desteği yokmuş.İndirimi yeniletmeye geldiğinizde eğer fiber de binanıza gelirse modemi ücretsiz bir şekilde değiştirebileceğimi söylediler.Şahsen ben bu teklifi sevdim.Zaten evde telefon da kullanılmayacak.30 liraya sınırsız net mükemmel oldu.Uyduneti de şimdi kapatmaya gidiyorum.

Edit:Arkadaşlar bu kampanyayı TTNet ofisleri yapmıyor bilginize.Türk Telekom müdürlüğünüze gitmelisiniz.Ayrıca yeni abone kısmına girerseniz başka teklifler sunacaklardır o yüzden direk iptal kısmına gidin.

Dostum öncelikle hayırlı olsun, çok güzel bir açıklama yapmışsın. İlk mesaja ekliyorum.

• Iyide benim anlamadığım nokta şu madem telekomun bu hizmeti ucuz verme imkanı var; öyleyse neden durmadan zam yapıp milletin canını sıkıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Iyide benim anlamadığım nokta şu madem telekomun bu hizmeti ucuz verme imkanı var; öyleyse neden durmadan zam yapıp milletin canını sıkıyorlar

sesi çıkmayandan yüksek fiyattan, sesi çıkandan düşük fiyattan..
  • Apartmanımızda fiber internet mevcut. Kullandığım moden Airties RT211. Perşembe günü bende %50 indirim için müdürlüğe gideceğim. Fibernet için modem değiştirmeye gerek var mı? Verdikleri modem çok mu farklı?
  • Bu internet icin telefon hatti olmak zorunda mi? Reklamlarda hat zorunlu degil gibi bir sey.gormustum sanki dsmart ya da ttnet almayi dusunuyorum da.. :/ ogrenci evine, sinirsiz internet..

• quote:

Orijinalden alıntı: welowis

Bu internet icin telefon hatti olmak zorunda mi? Reklamlarda hat zorunlu degil gibi bir sey.gormustum sanki dsmart ya da ttnet almayi dusunuyorum da.. :/ ogrenci evine, sinirsiz internet..

zorunlu değil ama bu sefer de yalın internet adı altında sabit ücret alıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Bu internet icin telefon hatti olmak zorunda mi? Reklamlarda hat zorunlu degil gibi bir sey.gormustum sanki dsmart ya da ttnet almayi dusunuyorum da.. :/ ogrenci evine, sinirsiz internet..

zorunlu değil ama bu sefer de yalın internet adı altında sabit ücret alıyorlar..

Yalin intertte sinirsiz olani var mi? Bildigim kadariyla 6gb kotali internet kampanyasi var ama...

• quote:

quote:

quote:

Yalin intertte sinirsiz olani var mi? Bildigim kadariyla 6gb kotali internet kampanyasi var ama...

12 ay taahhütlü yalın internet fiyatları

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx

taahhüt verildiği için yalın internet sabit ücreti alınmıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

hocam bahsettigin20 gb kota internet kotasi mi yoksa 8 mb icin mi gecerli

20 gb kotayi 8 mbit hizinda kullaniyorsunuz. Ama dun ogrendigim kadariyla artik 8 mbit yerine ayni fiyata 10 mbit'e yukseltmisler hizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

%50 indirimim 10.01.2013'te bitiyor, acaba bu kampanya ozamanda geçerli olurmu? şuan geçmem mümkün değil sanırım:(

hocam siz bu kampanyada telefon faturası ödüyormusunuz ?
    Bende 6 ay %50 indirim aldım. Bugün TTnet aradım 39 TL lik kampanya 30.11.2012 tarihinde sona erecekmiş ?
  • Hocam bu türk telekom müdürlüğünde bir şey imzalatıyorlar mı? Yani hat pederin üstüne onuda götürmek gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

Hocam bu türk telekom müdürlüğünde bir şey imzalatıyorlar mı? Yani hat pederin üstüne onuda götürmek gerekiyor mu?

hat sahibi gitmek zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

BU KAMPANYADAN YENİ ABONE OLMAK İSTEYEN MÜŞTERİLER DE YARARLANABİLİYOR diyerek konuya bir giriş yapayım.

yeni abone olarak başvurdum. maalesef direk kampanyaya geçiremediler.
    işlemi yapan personel tanıdıktı. hat ve internet açıldıktan birkaç gün sonra gel geçirelim dedi.

edit: istanbul beykoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inceyol -- 13 Kasım 2012; 15:37:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

12 ay taahhütlü yalın internet fiyatları

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx

taahhüt verildiği için yalın internet sabit ücreti alınmıyor..

Cok tesekkurler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mbilginer

quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

Hocam bu türk telekom müdürlüğünde bir şey imzalatıyorlar mı? Yani hat pederin üstüne onuda götürmek gerekiyor mu?

hat sahibi gitmek zorunda.

Hay anasını ya pederde gece çalışıyor telefondan falan olaydı iyidi
  • Ben de az önce yeni üyelik için Ankara Ulus'taki Türk Telekom Müdürlüğü'ne gittim, kampanyadan faydalanacaktım ancak oturduğum binada Fibernet olduğu için ADSL hizmeti veremiyoruz falan denildi. Hiçbir şey anlamadım bu işten, zorla fibernete mi üye yapmak istediler? Yoksa Fibernet olan yerde ADSL olamıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e6750 -- 13 Kasım 2012; 16:55:00 >
  • Daha ben gidemedim, iptal bölümünde % 50 indirim + ttnet alo + tivibu 39 tl ye devam ediyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.