Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.399
Cevap
569
Favori
2.004.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackdaniels_35

Az önce 444 1 375 nolu müşteri hizmetlerini aradım, TTNET 8 Mb'te kadar limitsiz + TTNET Alo konuştukça öde paketi ve tivibu 12 ay boyunca taahhütlü 39 liraya doğruladılar. Ben eski aboneyim herhangi taahhüdüm yok 4MB kotalı kullanıyorum. Ayrıca fiber alt yapısı varsa 20 MBit e kadar hızla fiber interneti aynı ücretle sahip olabiliyormuşuz. Yarın ilk işim ttnet bürosuna gidip başuvuru yapacağım.

Merhaba, ttnet alo konuştukça paketi dışında bu pakete heryöne dk lı paketlerden herhangi birini ekliyebilir muyuz bilginiz var mı acaba?
  • Hayır, sabah ben başvurumu yaparken sorabilirim, öğrenince yazarım buraya.
  • bende mh ile konustum bana 39+15 tl dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Az önce 444 1 375 nolu müşteri hizmetlerini aradım, TTNET 8 Mb'te kadar limitsiz + TTNET Alo konuştukça öde paketi ve tivibu 12 ay boyunca taahhütlü 39 liraya doğruladılar. Ben eski aboneyim herhangi taahhüdüm yok 4MB kotalı kullanıyorum. Ayrıca fiber alt yapısı varsa 20 MBit e kadar hızla fiber interneti aynı ücretle sahip olabiliyormuşuz. Yarın ilk işim ttnet bürosuna gidip başuvuru yapacağım.

bu alo paketi sabit ücret yerine mi geçiyor yoksa yine sabit ücret geliyor mu nedir bu paket

• Anladığım kadarıyla sabit ücret, geçmiş sayfada konuyu açan arkadaş açıklamış. Ben toplamda ödediğim paraya ve aldığım hizmete göre kıyasladım ve makul buldum. Lİmitsiz internet, akşam 7 den sabah 7 ye ücretsiz telefon görüşmesi (eğer bu saatler dışında görüşme yaparsanız dakikası 10 kuruş) ve tivibu. Tivibunun kullanmasını da bilmiyorum işe yarar mı onu da bilmiyorum ama 4 GB kotalı internetimden sonra 20 MBite kadar sınırsız fiber interneti bu fiyata havada kaparım diyebilirim.
  • arkadaşlar yeni aboneler de bu kampanyadan faydalanabiliyor mu ? yeni evkendim eve internet bağlatamadım hala..ateş pahası hep internet fiyatları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

bu alo paketi sabit ücret yerine mi geçiyor yoksa yine sabit ücret geliyor mu nedir bu paket

Telefonu Telekomdan TTNet'e taşıyorlar ve 1 yıl taahhüt karşılığı sabit ücret yok. İsterseniz TTNet alo konuştukça öde paketi yerine aşağıdakilerden birinide seçebilirsiniz.

• Benim taahhüdüm var, 12 ay taahhüdüm kalmış, taahhüd iptal ettirmeden, bu kampanyadan faydalanamıyormuşum, aradım az önce...
  • taahhütsüz 8 mb te kadar sınırsız kullanıyordum. forumda yazılanları okuduktan sonra telekoma gidip iptal başvurusu için sıra aldım ve ikna odası denen yerde müşteri temsilcisiyle görüştüm. 39 tl sınırsız internet ve konuştukça öde kampnyasından bahsettim. ilk olarak sadece sınırsız neti 39 tl ye 9 ay verebileceklerini fakat sabit hat için birşey yapamayacaklarını söyledi. biraz ısrar edip konuştukça ödeye (ya da adını tam bilmiyorum şu kullamadığın sürece sabit tel parası ödemeyeceğin tarife ) geçmek istediğimi daha önce bundan yararlananlar olduğunu söyledim. burası önemli; bana önerdiği 39 tl 9 ay kullanım tek başına bir fırsat ancak siz bunu kabul edip ekstra olarak hattınızı konuştukça ödeye geçirmek istediğinizi söylerseniz ikisi beraber 39 tl ye geliyor. yani ikisi bir arada bi öneri değil ve banada ilk başta 39 + 15 önerdiler fakat durumu anlattığımda ikisini birden 39 tl ye halletmiş oldum. (bu arada eğer sabit hattı kullanırsanız 15 tl ve kullanım ücreti faturaya yansıyacak denildi. kullanmazsam sorun yok ) konuştukça öde 12 ay taahhüt gerektiriyor fakat konuşmayacağım için bence bir sakıncası yok 8 mb e kadar sınırsız internette 9 ay sürecek taahhüt gerektirmeyen bir kampanya. bilgilendirebildiysem ne mutlu bana. taahhütü olanlar için neler yapılması gerektiğini ya da olup olmayacağını soramadım kusura bakmazlar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abayandur

taahhütsüz 8 mb te kadar sınırsız kullanıyordum. forumda yazılanları okuduktan sonra telekoma gidip iptal başvurusu için sıra aldım ve ikna odası denen yerde müşteri temsilcisiyle görüştüm. 39 tl sınırsız internet ve konuştukça öde kampnyasından bahsettim. ilk olarak sadece sınırsız neti 39 tl ye 9 ay verebileceklerini fakat sabit hat için birşey yapamayacaklarını söyledi. biraz ısrar edip konuştukça ödeye (ya da adını tam bilmiyorum şu kullamadığın sürece sabit tel parası ödemeyeceğin tarife ) geçmek istediğimi daha önce bundan yararlananlar olduğunu söyledim. burası önemli; bana önerdiği 39 tl 9 ay kullanım tek başına bir fırsat ancak siz bunu kabul edip ekstra olarak hattınızı konuştukça ödeye geçirmek istediğinizi söylerseniz ikisi beraber 39 tl ye geliyor. yani ikisi bir arada bi öneri değil ve banada ilk başta 39 + 15 önerdiler fakat durumu anlattığımda ikisini birden 39 tl ye halletmiş oldum. (bu arada eğer sabit hattı kullanırsanız 15 tl ve kullanım ücreti faturaya yansıyacak denildi. kullanmazsam sorun yok ) konuştukça öde 12 ay taahhüt gerektiriyor fakat konuşmayacağım için bence bir sakıncası yok 8 mb e kadar sınırsız internette 9 ay sürecek taahhüt gerektirmeyen bir kampanya. bilgilendirebildiysem ne mutlu bana. taahhütü olanlar için neler yapılması gerektiğini ya da olup olmayacağını soramadım kusura bakmazlar umarım.

Eğer sizin telefonu ttnet alo konuştukça ödeye geçirdilerse bu paketin sabit ücreti yok, konuştuğun kadar ödersin. Eğer konuşursan dakikası her yöne 10 kuruş ve akşam7'den sabah 7'ye şehir içi, şehirler arası ve 444'lü numaralar 3000 dakika ücretsiz. Tam öğrenmek için 444 0 375'i arayıp paketin hakkında bütün bilgileri al.
  • Tahhahüdüm geçen ay bitti, bende arayıştaydımki sayfayı gördüm . TTnet müşteri hizmetlerini aradım 20 dakika bir temsilciye derdimi anlaatmaya çalıştım bir türlü çözüm üretemedi. Sonra sanırım daha yetkili bir birime aktardı onlarada aynı şekilde TNET 8 Mb'te kadar limitsiz + TTNET Alo konuştukça öde paketi ve tivibu 12 ay boyunca taahhütlü 39 liraya alabilenler oldğunu bu tarifeden yararlandırırlarsa aboneliğimi iptal etmeyeceğimi söylediysemde nafile.

Bakalım haftaya en yakın Telekoma gidicem artık.
  • hala telefon ile arayanlar var.
    telefon ile aramayın. görüşmeler kayıt altına alındığı için söyleyemezler hatta iptal edecegim derseniz çat diye keserler 10 gün sonrada iptal olur. gidin müdürlüğe en garantisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

hala telefon ile arayanlar var.
    telefon ile aramayın. görüşmeler kayıt altına alındığı için söyleyemezler hatta iptal edecegim derseniz çat diye keserler 10 gün sonrada iptal olur. gidin müdürlüğe en garantisi.

aradım masal anlatır gibi kampanya anlatıyorlar. zaten 2013de zam gelecek gecerim dsmarta mis gibi .ne çekeceğim bunları.
  • Şubatta bitiyor tahaahüt 5 yıldır ttnet in çaktığı yeter bedava verse kullanmam. 12 gb 8 mb e kadar 1 mb kullanıyorum ama 45 TL kotaya çakıyorum 55 ten aşağı gelmiyor ttnet net demeyin ya bari net miş peh eziyet .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Mayıs ayında taahhütüm bitti ve TTNET Gayrettepe müdürlüğüne ADSL aboneliğimi iptal ettirmek için gittim. Bana 6 ay %50 indirim teklif ettiler bende kabul ettim. Yani limitsiz internet 30 TL + Telefon sabit ücreti 15 TL = 45 TL

Dün 6 aylık %50 indirim sürem sona erdi ve müşteri hizmetlerini arayıp ADSL aboneliğimin ön iptalini yaptırdım. Bugünde Gayrettepe Müdürlüğüne gittim, abonelik iptali bölümüne numara aldım; Müşteri temsilcisine internetimi kapatacağımı fakat indirimli bir kampanyalarının olup olmadığını sordum. TTNET 8 Mb'te kadar limitsiz + TTNET Alo konuştukça öde paketine toplamda 39 TL'ye abone olabileceğimi söylediler ve ben kısa süreli şoka girdim ve teklifi hemen kabul ettim. İnternette taahhüt yok fakat indirim 9 ay sürecek. Telefonu Telekomdan TTNet'e taşıyorlar, 12 ay taahhüt var bildiğim kadarıyla. MH yetkilisi 9 ay sonra gel başka kampanyadan yararlandırırız dedi. Telefon akşam 7'den sabah 7'ye şehir içi, şehirler arası ve 444'lü numaralarla 3000 dakika üceretsiz. Diğer zamanlarda her yöne dakikası 10 Kuruş.

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Bu işlemler sadece Telekom Müdürlüğünde hat ve internet iptal bölümünde yapılmaktadır. İlk defa indirim alacak arkadaşlar Limitsiz internet %50 indirim + Konuştukça öde paketini istesinler. Yani Limitsiz internet + Telefona 30 TL ödesinler.

TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

lk defa indirim alacak arkadaşlar Limitsiz internet %50 indirim + Konuştukça öde paketini istesinler. Yani Limitsiz internet + Telefona 30 TL ödesinler.

Bu kısmı açabilirmisin hocam, benim tahahhüt geçen ay bitti şu an 80 lira öpülüyorum tt tarafından telefonla aradım MH yi ancak sonuç yok gidicem müdürlüğe ancak bu bahsettiğin kısmı anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

quote:

lk defa indirim alacak arkadaşlar Limitsiz internet %50 indirim + Konuştukça öde paketini istesinler. Yani Limitsiz internet + Telefona 30 TL ödesinler.

Bu kısmı açabilirmisin hocam, benim tahahhüt geçen ay bitti şu an 80 lira öpülüyorum tt tarafından telefonla aradım MH yi ancak sonuç yok gidicem müdürlüğe ancak bu bahsettiğin kısmı anlayamadım.

Telekom müdürlüğüne gidin, iptal bölümündeki müşteri temsilcisine telefonu ve interneti iptal etmeyi düşündüğünüzü fakat internet için %50 indirim kampanyasını duyduğunuzu ve yararlanmak istediğinizi söyleyin. Ayrıca telefonuda TTNet konuştukça öde tarifesine taşıyıp sabit ücret ödemek istemediğinizi söyleyin. İşlemleri yapsınlar.
  • quote:

quote:

quote:

Telekom müdürlüğüne gidin, iptal bölümündeki müşteri temsilcisine telefonu ve interneti iptal etmeyi düşündüğünüzü fakat internet için %50 indirim kampanyasını duyduğunuzu ve yararlanmak istediğinizi söyleyin. Ayrıca telefonuda TTNet konuştukça öde tarifesine taşıyıp sabit ücret ödemek istemediğinizi söyleyin. İşlemleri yapsınlar.

Yukarıda dediğimn gibi 9 ay 39luktan aldım limitsiz yarın gidip çemkirmeyi düşünüyorum 9 ay %50 niye önermediniz diye bakalım ne çıkacak, sayın cancantürrk değiştirirler mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfan7800

quote:

quote:

quote:

Yukarıda dediğimn gibi 9 ay 39luktan aldım limitsiz yarın gidip çemkirmeyi düşünüyorum 9 ay %50 niye önermediniz diye bakalım ne çıkacak, sayın cancantürrk değiştirirler mi sizce?

Bir görüşün değiştirirler fakat 9 ay sonra bu hakkı kullansanız daha iyi.
  • konuyu okudum ama net bir bilgi yok galiba.
    Bu olaydan taahhüdü devam edenler faydalanabiliyor mu? taahhüdü devam eden ve bu olaydan faydalanan arkadaş varmı? birisi net şekilde cevaplarsa ona göre gidelim ttnete.
  • Hem mesajım bulunsun, hem de şunu sorayım: TTnet'e ilk defa abone olanlar bu indirimlerden yararlanabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.