Şimdi Ara

TTNET iptal icin arayacağız dedi aramiyorlar (iptal ettiremiyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
46
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya böyle bir saçmalık olabilir mi geçen sene yazlık internet bağlattik 3 aylık meğersem eğer onu iptal ettirmessen her sene yazın oto açılıyormuş neyse iptal ettirmek için şubeye gittik imza attık iptal talebi içinmiş saçmalığa bak direk iptal etsene iptal talebini gönderiyorlarmiş sonra onlar bizi arıyorlarmis iptal onayı için ve şuan arayan soran yok 29 Haziran'da otomatik olarak başlayacak yazlık internet biz müşteri temsilcisini aradığımızda cevap alamıyoruz saçma sapan şeyler söylüyorlar imza attıysan olur o felan diyor ama şubesinde onlar arayacak diyor bu ne lan iptal olmadı gitti resmen kolpalık bu ne yapmam lazım arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• İptal için ıslak imza gerekiyor.İmzayı at, müdürlüğe ver, imza attığın belgenin resmini çek.

Daha sonra btk şikayet sayfasına gir, gerekli kategoriden şikayet yaz resmide ekleyerek.

İkna için aranmak istemiyorum, kararım kesindir hattımın açılmamak üzere iptal edilmesini istiyorum, minvalinde şikayet oluştur yaz.

İşlem tamamdır

https://sikayet.btk.gov.tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

İptal için ıslak imza gerekiyor.İmzayı at, müdürlüğe ver, imza attığın belgenin resmini çek.

Daha sonra btk şikayet sayfasına gir, gerekli kategoriden şikayet yaz resmide ekleyerek.

İkna için aranmak istemiyorum, kararım kesindir hattımın açılmamak üzere iptal edilmesini istiyorum, minvalinde şikayet oluştur yaz.

İşlem tamamdır

https://sikayet.btk.gov.tr/
    Hocam biz zaten şubeye gittik iptal için ıslak imza attık ondan sonra şubedekiler dedi ki iptal talebini gönderdik onlar sizi arayacak onay vereceksiniz mı ne öyle birşeyler dediler yani arayan soran da yok şuana kadar imza attık biz 29 haziran da da oto açılacak eğer iptal olmazsa

• Vosvareto9013 kullanıcısına yanıt
    Yinede belgeyi yolladığın günü belirterek bir şikayet oluştur kesin iptal istediğine dair.Gün içinde veya ertesi gün dönüş yapılır.

BTK'dan it gibi korkuyorlar.Israr etmemin sebebi bu

Servis sağlayıcılara iyilik yaramaz, tüm işlemlerimi şikayet kısmıyla çözdüm.
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.