Şimdi Ara

Ttnet in ilginç sayfası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet ss aşağıda sayfa çok ilginçtirki SİLİK ve hiçbir linke tıklanmıyo. Ayrıca kota sayfasıda zor açılıyo size beceriksiz herifler.

Ttnet in ilginç sayfası.

• Arkadaşım sanırım senin göremediğin reklam var orada,açılan reklam popunu kapatınca normale dönüyor...
  • üstad slm.. orada bir popup reklam var onu kaldırınca sayfa normale döner, firefox ya da internet explorer ile dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 6 Aralık 2008; 14:22:44 >
  • Evet Admuncher reklama izin vermediği için bu şekildeymiş hallettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

Evet Admuncher reklama izin vermediği için bu şekildeymiş hallettim.

Durduk yerde fikir sahibi olmadan direk TTNet'e verdiğin için de mutlusundur

Çoğu insan TT elemanları bilgisiz birşeyden anlamayan insanları koyuyorlar diye sitem ederken kendileri de esasında hiçbirşey bilmedikleri için suçu birilerine yıkmaya alışmışlar

Anlayana

• quote:

Evet ss aşağıda sayfa çok ilginçtirki SİLİK ve hiçbir linke tıklanmıyo. Ayrıca kota sayfasıda zor açılıyo size beceriksiz herifler.

Kota sayfasında bende şöyle bir enteresanlık var, şifreyi v.b. geçiyorum,bilgilerinize menüden ulaşabilirsiniz diyor ama sayfada tıklanacak hiçbir yer yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhan85

quote:

Evet Admuncher reklama izin vermediği için bu şekildeymiş hallettim.

Durduk yerde fikir sahibi olmadan direk TTNet'e verdiğin için de mutlusundur

Çoğu insan TT elemanları bilgisiz birşeyden anlamayan insanları koyuyorlar diye sitem ederken kendileri de esasında hiçbirşey bilmedikleri için suçu birilerine yıkmaya alışmışlar

Anlayana

Bu durum yinede Telekoma ve Ttnete demememe bir engel değil, yarası olan gocunur

• Selamlar,
    Ortalamanın üstünde bilgisayar ve Internet bilgisine sahip olduğumu düşünüyorum. Firefox ve IE ile TTNet'in sayfasını düzgün açamadım, tarayıcı ayarlarına baktım, olmadı. Sayfasındaki sorunun ne olduğunu anlayamadım ve Forum'da arama yaptım. Karşıma bu sayfa çıktı. Bir arkadaş ekranın ortasında pop-up olduğunu söylemiş, kapatılınca ekran normale dönüyormuş. Diğeri, açılır pencere engelleyici yazılımında değişiklik yaparak sorunu çözdüğünü söylemiş. Peki ben bunu bu bilgi seviyemle yapamadıysam, bilgisayar konusundaki bilgisi orta ve alt seviyede olan kullanıcı nasıl yapacak? TTNet'in tüm kullanıcıları gözetecek şekilde düzenleme yapması gerekir, en azından sayfada bir açıklama yer alabilirdi.
    Üstelik e-fatura işlemi yapmak için siteye girmeye çalışmıştım, malum bundan sonra faturalar basılı olarak gelmeyecek. Çoğu Türk Telekom kullanıcısının otomatik ödeme talimatının olmadığı, sadece postayla gelen faturaları ödediği dikkate alındığında, önümüzdeki günlerde TT'nin gecikme bedelinden epey kazanç sağlayacağı anlaşılacaktır.

Saygılarımla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.