Şimdi Ara

TTNET'in bu modemini alsam çalışır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar,TTNET netlimitsiz (8Mbps) adsl abonesiyim ve kendi modemim var.Yani TTNET ten taahaütlü bir modem almadım.Kendi modemim ise 10 yıllık eski,çekim seviyesi bayağı yetersiz bir modem.TTNET bayisine uğradığımda her ay faturaya eklenecek şekilde taksitle modem satışı yapıyorlarmış ve bu şekilde modem almak istiyorum.

Fakat ileriye dönük olarak düşündüğümden ellerinde fiber modemlerde varmış,belki ileride fiber internet bağlatırım diye fiber modem almak istiyorum.Şimdi ben bu modemlerden alsam şu anki ADSL bağlantımla bu modemi çalıştırabilirmiyim? Ellerinde olan modemin bilgilerini aldım aşağıda,cevap veren herkese teşekkürler..

ZTE

ZXHN H168N

300Mbps Kablosuz VDSL2/ADSL2+ Modem

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Herkese merhabalar,TTNET netlimitsiz (8Mbps) adsl abonesiyim ve kendi modemim var.Yani TTNET ten taahaütlü bir modem almadım.Kendi modemim ise 10 yıllık eski,çekim seviyesi bayağı yetersiz bir modem.TTNET bayisine uğradığımda her ay faturaya eklenecek şekilde taksitle modem satışı yapıyorlarmış ve bu şekilde modem almak istiyorum.

Fakat ileriye dönük olarak düşündüğümden ellerinde fiber modemlerde varmış,belki ileride fiber internet bağlatırım diye fiber modem almak istiyorum.Şimdi ben bu modemlerden alsam şu anki ADSL bağlantımla bu modemi çalıştırabilirmiyim? Ellerinde olan modemin bilgilerini aldım aşağıda,cevap veren herkese teşekkürler..

ZTE

ZXHN H168N

300Mbps Kablosuz VDSL2/ADSL2+ Modem

Çalışır.

• Peki nasıl tavsiye edermisiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.