Şimdi Ara

TTNET'in 6 GÜNLÜK ARIZASI VE KOMİK PARA İADESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 27 Temmuz günü kesilen internetim 6 günün sonunda 2 Ağustos günü tekrar geri geldi. Bu günler arasında hemen hemen hergün müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum telefon görüşmeler mevcuttur. 29 Temmuz'dan 2 Ağustos'a kadar sabah 10 civarı gelen internet bağlantım öğlen 14 civarı tekrar kesilip gelmemiştir. Bu duruma ilk etapta anlam veremedim. Bu süreçte yapmis olduğum her gün arızanın me kadar devam edecegi bilinmediği ama bu süreç içerisinde interneti kullanamadığım her günün para iadesinin yapılacağı tarafıma 3-4 sefer söylenmiştir.

Gelelim işin traji komik tarafına :

Problemin Bugün Türk Telekom ile yapmış olduğum görüşmede 6 günlük hizmet veremedikleri için sadece 2 günlük para iadesi yapılacağını öğrendim. İşte bu noktada bana 4 gün boyunca ortalama her gün 4 saat internette hizmetini neden verdiklerini anlamış bulundum. Verdikleri kısıtlı ve kasıtlı verim akışı sayesinde o günün para iadesi yapılamazmış. Evet Türk Telekom ve TTNET çalışanları bu oyunları ile müşterilerinin akılları ile dalga geçerek sağlamadıkları hizmetin parasını ufak hesaplarla alacak kadar "küçük" bir kurummuş. 6 günün karşılığı sadece 2 gün...

Benim icin yapılmayan 4 günün para iadesi maddi olarak pek zarara sokmaz. Ancak yapılan bu ahlaksız yaklaşımı bir çok platformda insanlara aktarmaya çalışıyorum. Müşterilerine bu şekilde değer biçen firmalar halk tarafından bilinmeli. Ülke de ne vicdan kalmış, ne bir düzen ne de hak hukuk... yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 6 Ağustos 2017; 18:38:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muhtemelen mın 4 saat verdıklerınde hızmet vermıs sayılıyor
    bu yuzden 4 saat hızmet vermıslerdır

sonuc olarak burası turkıye
    yıye yıye bıtıremedıler
  • Telefon görüşmesinde yanlış anlamadıysam "veri akışı var" dediler. Yani bırakın 4 saati yarın saat veri akışı yapılsa ayni şeyi yapacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Telefon görüşmesinde yanlış anlamadıysam "veri akışı var" dediler. Yani bırakın 4 saati yarın saat veri akışı yapılsa ayni şeyi yapacaklar.

deseydınız
    verı akısı var ama ben nete baglanamıyorum
    verı akısı olsa ne yazar dıye
    ben nete gıremedıkten sonra alınan gonderılen verı benı ılgılendırmez

bakalım ozaman ne dıyecekler
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    Demedim mi sizce :) ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.