Şimdi Ara

TTNET ile profesyonel ve kişisel eğitim platformu 'ProG' hakkında konuştuk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
11.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTNET, kullanıcılarına profesyonel ve kişisel eğitim imkanı sunan "ProG" adını verdiği hizmeti hakkında bizlere merak edilenleri açıkladı. Ürün ve Pazarlama Yönetici Banu Çelik ile yaptığımız röportajda "ProG" ve sunduğu hizmetler hakkında önemli bilgiler edindik.

• +repini verdim kardeşim güzel paylaşım
  • telekomun lüzumsuz işleri.
  • Geçsinler bu ayakları hala dünyanın en pahalı internetlerinden birini kullanıyoruz. hala online oyun oynarken oyundan düşüyoruz. bu konularda çalışmaları var mı onlardan bahsetsinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huzur_02

Geçsinler bu ayakları hala dünyanın en pahalı internetlerinden birini kullanıyoruz. hala online oyun oynarken oyundan düşüyoruz. bu konularda çalışmaları var mı onlardan bahsetsinler

Onlardan bi haber oldukları için sanmam bir çalışmaları olduğunu..
  • Bilinçli Donanım Haber kullacıları. Seviyorum bu siteyi. Telekomun ismi duyulsun payı veriliyor.

Neyi düzgün yapıyorlar ki bu hizmeti yapacaklar ? aaa pardon soymakta ellerine su dökülemez.
  • Türk telekom ve ttnet ikilisinin nerde ismini görsem içimde biriktirdiğim binbir küfür var...
    karnım ağrıyor midem bulanıyor hamileyim nefret doğuruyorum ....
  • ttnet kayıtlıyım diz üstü bilgisiyar kullanıyorum bilginizi arz edrim saygılarımla
  • Eğitim üzerine tüm faaliyetler desteklenmeli diye düşünüyorum. Her ne kadar konu ttnet olunca insan bir duraksasa dahi...

• keşke bana da haber verseydiniz, bir güzel ağızlarını burunlarını kırar, röportaja renk katardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de ne zamandır bunu arıyordum , kurs yerine online ingilizce olayını araştırıyorum kaç gündür. TTNET araştırdıklarım için de en uygun fiyatlı olanı idi ama bilgi yoktu canlı canlı ingilizce hakkında. Röportajda EF ingilizce okullarıyla çalışıcaz dedi anladığım kadarıyla englishtown sitesinin verdiği 50 euro luk eğitimi vericekler ,tahminim bu yönde eğer öyleyse gerçekten çok uygun fiyatlar.
    Benim şimdi merak ettiğim superonline fiber kullanıcısıyım bir TTNET abonesi üzerinden sifremi vs. mi alsam sisteme superonline fiber internetim üzerinden girebilir miyim acaba ?
  • Helal olsun adamlar yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • ProG denince aklıma ilk gelen Online İşlem Merkezi'nden çıkış yaparken ProG domaininin verdiği hata.

Türk Telekom pişmanlıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.