Şimdi Ara

ttnet'i değiştirmek istiyorum modem değerlerime göre hangi net tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ttnet fiber 24mbps 75gb akk kulanıcısıyım. Artık AKK den bıktım ve diğer alternatiflere yöneldim. Kastamonu Merkez'de oturuyorum huawei hg655d modemim var sanırım 100mbps ye kadar destekliyor modem.

100MB TTNET ROKET KAMPANYASINA KATILDIM;
    http://www.speedtest.net/my-result/4669375110 HIZ SONUÇLARIM İLK YAPTIĞIMDA Bİ İNTERNET GİTTİ SONRA GELDİĞİNDE BÖYLEYDİ HIZ.
    Vodafone netten aradılar hat tespiti için numara istediler verdim 85mbps ye kadar destekliyor hattınız dediler size teklif sunalım dediler işte 30mbps yi sundular bende 60mbps paketine baktım o olabilir falan dedim. Eğer 60mbps ye geçersem hat değerlerimi aşağıda veriyorum sizce kaldırır mı kesintisiz düşmesiz ?

Diyelim ki kaldırıyor, sizce kastamonu/merkez de hangi şirketi kullanmalıyım ttnetten bıktım artık akk düşük zaten pat diye iniveriyor 2-3mbps ye hemde telefonla beraber 68.75tl veriyoruz 69.99 a 60mbps hız veriyo vodafone. Adamla konuştum hiçbir şey yapmayacakmışız verilen adsl id şifre ile modem arayüzüne girince direk net geliyormuş öyle diyorlar. Hat kaldırmıyo diye 2 gün sonra 10mbps düşümresinler olan 24mb internetimdende mahrum olmayım.

Bu arada 24mb nin tamamını çekiyorum idman programıyla sn de 3-3.5 arası indirdiğim zamanlar oluyor maksimum.

Ayrıca hattımın ne kadar hız kaldırdığını net olarak nasıl öğrenebilirim? saha dolabı apartmanın 2-3metre yanında hemen daireme yüksekliği hesaba katmazsak 25metre uzaklıkta o kadar diyeyim.

Hat değerlerim;

ttnet'i değiştirmek istiyorum modem değerlerime göre hangi net tavsiye edersiniz?

TTNET ROKET İLE 100MBPS KULLANIRKEN HAT DEĞERLERİM;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rayjon32 -- 17 Eylül 2015; 4:19:52 >

• Rayjon32 kullanıcısına yanıt
    vodafone net de akk var akksiz sağlayıcılar bunlar:

goonet
    göknet
    fixnet
    himnet
    hürnet

adil kullanım olmadığı için taahütsüz olanlar biraz tuzlu diğer sağlayıcılar da akk var müşteri hizmetleri yok diye üye yapar ama var başın yanar tavsiyem taahüt verme 1-2 ay dene keyfine uyarsa ver
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone nette taahhütsüz deneme şansımız var mı 60mbps 150gb akn li paketi ? öyle olursa 1-2 ay denerim sonrasında taahhüt veririm yani
    müşteri himetleri bilir onu, eğer akk yeter diyorsan seçebilirsin hocam.. ( tavsiyem her zaman akk'siz paketler )
    hocam 15 günde 80gb dolduruyorum maks zaten bir ayda 200gb falan dolduruyorum yani taş çatlasa 150gb akn olduğundan rahat olur ama işte burada ttnet altyapısı tabiki ama verecekleri hat düzgün olur mu acaba VDSL tipi sanırım modemim ne kadar kaldırır hız olarak ?
    hat kaldırır gibi duruyor zaten sorun çıkartırsa 5-10mbps alta sabitlerlerkayıt açarsanız
    Eyvallah hocam sağolun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.