Şimdi Ara

ttnet hızlarla oynama falan mı yaptı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar limitli 1mb adsl hattım var ama bugün akşam üzerinden itibaren 250 kbps ile download yapabiliyorum. speedtestte hızım 3 mb civarı görünüyor. sizdede öylemi acaba?

• bende değil,
  • bende hala aynı
  • torrent mi rapid mi ? rapidse premyum mu fri mi ? bana nerden download yaptığını söyle sana kim olduğunu söyliyim:P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

arkadaşlar limitli 1mb adsl hattım var ama bugün akşam üzerinden itibaren 250 kbps ile download yapabiliyorum. speedtestte hızım 3 mb civarı görünüyor. sizdede öylemi acaba?

SpeedTest yaptiginiz linki paylaşirmisiniz ?

Bugun gün boyunca internetimde aksamalar oluyodu belki dediginiz gibi oynamalar olmuş olabilir..
  • bugün telekom bayisinden kampanyali kablosuz airties rt-206 modem aldım. acaba sisteme giriş yaprken yanlışlıkla bişi yapmış olabilirlermi?
  • Şanslısın
  •  ttnet hızlarla oynama falan mı yaptı?

oha
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

torrent mi rapid mi ? rapidse premyum mu fri mi ? bana nerden download yaptığını söyle sana kim olduğunu söyliyim:P

az önce 39mblik bi dosya indirdim rapid premsiz. bide bugün notebook hp driverlerini falan indirdim hemen hemen her dosya 250kbps ile geldi
  • ttneti arayıp bi sorsana. neden hızım yüksek diye
  • sen seçilmiş kişisin

• Senin haberin olmadan 8mbite kadar olan tarifeye geçmiş olabilirsin yada 4mbitlik olana. TTneti ara şuan ki tarifemi öğrenebilirmiyim de. Aynısı bana oldu. Haberimiz olmadan 8bmite kadar olan tarifeye geçmişiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

torrent mi rapid mi ? rapidse premyum mu fri mi ? bana nerden download yaptığını söyle sana kim olduğunu söyliyim:P

Ne alaka? 1mbit hızla 250 kb/s hızla download yapmayı mı bekliyorsun? Arkadaş hız testi yapmış ayrıca. Sonuç 3mb çıkmış.

quote:

Orijinalden alıntı: Mac2cryme

ttneti arayıp bi sorsana. neden hızım yüksek diye

Arkadaş tahrik etme amaçlı diyor. Dikkate alayım deme sakın .

quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 13 Mart 2010; 3:42:11 >

• Hoca komşusundan bir gün kazanı ödünç ister. İade ederken de hem teşekkür eder, hem içine minik bir kazan koyar. Komşusu merakla bu minik kazanı sorunca da, "Komşu, bizdeyken kazanın doğurdu" der. Komşusu bu işe pek sevinir.
    Aradan epey zaman geçer, Hoca yine komşusundan kazanını ödünç ister. Komşusu da sevinerek verir. Ama bu kez aradan günler, haftalar, hatta aylar geçer, kazandan ve Hoca'dan ses çıkmaz. Nihayet bir gün komşusu konuyu açmaya karar verir,"Hoca bizim kazan ne oldu?" diye sorar. Hoca da üzgün bir ifadeyle,"Komşu çok zaman geçti aradan, senin kazan öldü. Sana nasıl söyleyeceğimi düşünüp duruyordum" deyince sinirlenen komşusu,"Hocam ne diyorsunuz? Hiç kazan ölür mü? Kazan canlı mı ki ölsün?" Hoca,"Doğurduğunu kabul etmiştin, sesin çıkmamıştı, şimdi ölünce neden feryat ediyorsun" der komşusuna.

Olay aynen bu şekilde olacak, seni, senden habersiz 8 mbit e geçirmişler, 15gb ı geçipte hızın 40-45 kb a düşünce ise ttnet sana aynen bunları farklı bir yol ile söylemesin dikkat et

• ben 7 8 aydır 45 tl ödeyerek 4mbit sınırsız internet kullanıyorum

bence arama ttneti

30 Martta geçiyorum lanet olası 8 mb pakete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi British -- 13 Mart 2010; 4:10:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xradiancex

Eger kullandigin paket 4096/1024 ise degerlerin normal.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.