Şimdi Ara

TTNET HIZ PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda baktım ama tam benim sorunla örtüşen konu göremeyince konu açmak istedim. Öncelikle tüm yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Yaklaşık olarak bulunduğum evde 5 senedir TTNET liyim. Hep net limitsiz tarifesini kullandım, ilk senelerde 800kb rahatlıkla görüyordum, son 2 senedir adil kullanım kotasını aşmadan 250kb bile geçebilmiş değilim. Arayıp şikayette bulunduk, teknik ekip geldi, bakır kablo binaya girdikten sonra bir kaç ek var ondan oluyor değiştirin ve telefonla aynı kablo üzerinde olmasın dedi. Bizde dediklerini uyguladık. Binaya girdikten hemen sonra o ufak adaptörlerle bölünüyor ve biri telefona(normal ahizeli telefon kablosuz fln değil) biride modeme gidiyor. Ancak hala hızda bir değişme olmuş değil. Müşteri hizmetleri ile konuşmaktan bıktım. Forumda bazı konularda hızınız sınırlandırma yapılmıştır falan demişler bazı üyelere ama bende öyle bir sıkıntıda yok.

Arkadaşlar hız testini ipadde yapınca dahada düşük çıktı ama kablolu bağlayıncada çok bir şey farketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.mehmetbabacan -- 19 Temmuz 2014; 15:39:40 >

|
    |

• Yarbay
    2836 Mesaj
    Bence müşteri hizmetlerini bir arayın derim ben net limitsiz 8mbps tarifesini kullanıyorum akk aşmadığım halde hız 3.5 mbps civarıydı şimdi aradım güncelleme felan yaptılar düzeldi hız aramakta fayda var aramazsan hakkını vermezler.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: f.mehmetbabacan

Arkadaşlar forumda baktım ama tam benim sorunla örtüşen konu göremeyince konu açmak istedim. Öncelikle tüm yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Yaklaşık olarak bulunduğum evde 5 senedir TTNET liyim. Hep net limitsiz tarifesini kullandım, ilk senelerde 800kb rahatlıkla görüyordum, son 2 senedir adil kullanım kotasını aşmadan 250kb bile geçebilmiş değilim. Arayıp şikayette bulunduk, teknik ekip geldi, bakır kablo binaya girdikten sonra bir kaç ek var ondan oluyor değiştirin ve telefonla aynı kablo üzerinde olmasın dedi. Bizde dediklerini uyguladık. Binaya girdikten hemen sonra o ufak adaptörlerle bölünüyor ve biri telefona(normal ahizeli telefon kablosuz fln değil) biride modeme gidiyor. Ancak hala hızda bir değişme olmuş değil. Müşteri hizmetleri ile konuşmaktan bıktım. Forumda bazı konularda hızınız sınırlandırma yapılmıştır falan demişler bazı üyelere ama bende öyle bir sıkıntıda yok.

Arkadaşlar hız testini ipadde yapınca dahada düşük çıktı ama kablolu bağlayıncada çok bir şey farketmiyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: f.mehmetbabacan

Arkadaşlar forumda baktım ama tam benim sorunla örtüşen konu göremeyince konu açmak istedim. Öncelikle tüm yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bu problem bendede var 10mb hız gozukuyor modemde ama cıkan hız 4mb,teknıker gelıyor yok modem yok kablo vs,santrelden dıyorum anlamıyo zalımın oğlu.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.