Şimdi Ara

TTNET hız-ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TTNET hız-ping sorunu

5-6 gün öncesine kadar 11-12 ping ve 11-12 mbps hızım vardı. 5-6 gündür internette gecikme yaşıyorum. İnternet hızı normalden biraz düşük, ping biraz yüksek çıkıyor. Ama testteki gibi 8 mbps hız bana yansımıyor resmen. Googleplayde 250-300 kbps ile indirme yapıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum her gün, hat değerleriniz normal diyor. İnternet sayfaları gecikmeli açılıyor, oyunlarda sanki internet kesik kesik gibi oluyor. Speedtest uygulamasında "finding the best server" yazısında 30 saniye bekleyip sonra hızı ölçüyor. İlginç bi problem , nasıl çözebilirim bunu? Bina içindeki panelden eve çıkan kabloda mı problem vardır? Nasıl kontrol ettirebilirim? Müşteri hizmetleri sorun yok deyip kapatıyor.

Edit : bugün bi de utanmadan 100 gb kotanızı 150 yapalım 5 tl fark ile diye aradılar. 5 gündür benim hızım düşük kimse ilgilenmiyor, neden daha fazla para ödeyeyim dedim, tersleyip kapattılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuronGreyjoy -- 25 Mayıs 2017; 22:36:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cidden nefret ediyorum artık bu başlıklardan. geçmiş olsun kardeş. bende de aynı sorun vardı hiç bir şekilde yardımcı olmnuyorlardı ama kendi kendine düzeldi 1 haftada falan...
  • Teşekkür ederim, ben de sadece bekliyorum. Adamlar sorun yok deyip kapatıyor ama facebook videolarını bile izleyemiyorum..

• 49 ping ne ya , yok mu bu sorunu bilen- başına gelen??

TTNET hız-ping sorunu

• Sorunu belli ttnet başka sorun aramaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNET hız-ping sorunu

TTNET hız-ping sorunu

• Bu aralar çok fazla kişide sorun var, herkese de sorun yok diyorlar. Koskoca şirket, yazık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.