Şimdi Ara

ttnet hediye modemi turknette kullanilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , bende turknet bağlatmak için başvuruda bulundum.
    Elimde tt verdigi zyxel vmg 3312-b10b modemi var onu turknette kullanabilir miyim? Kurulum nasıl yapilir? Bir de ankastre kutusundan modeme kabloyu ben cekecem .Hangi tür kablo ve ucu rj11 mı rj44 mu olacak farkı ne bunların? Bilen biri lütfen yardım etsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben vdsl ttnet modem kullanıyorum(sanırım dediğiniz model).turknetin verdiği kullanıcı adı parolayı yazıcaksınız basit bir işlem.
  • cevabınız için sağolun. modemi 2. el tanıdıktan almayı düşünüyorum.sizin farkettiğiniz bi sorunu var mı ? cekim gücü yeterli mi ? birde bu kablolama işinden anlıyor musunuz? fazla soru sordum ama cahilim bu konuda kusura bakmayın
  • ankastre kutusundan modeme kabloyu sen çekme bu bilgin yok gibi görünüyor
    telefon veya internet kablolarını karıştırırsan bir daha işin içinden çıkamazsın çağır bir elektrikçi yapsın.
  • mskc M kullanıcısına yanıt
    Kablolamadan anlamıyorum,modem konusunda ne söylesem yalan olur gibi bi hız düşüklüğü var ama modemden mi bilgisayarımdan mı kaynaklı yoksa hattan mı tam bilmiyorum.Modeme suç atıyorum genelde ama başka bir modemle karşılaştırma imkanımda yok.
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Saha ekibi ankastreden çektiği kabloda (siyah kırmızı beyaz mavi renk var) mavi ile beyazı one çıkarıp internet bu demiş. Bende çevredeki elektrikcilerden pek hoslanmiyom(ufacık şey için gereğinden çok para istiyorlar ) bu yüzden kendim cekcem ama ne video ne de resimli kaynak bulamadım.bu yüzden size danışmak istedim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.