Şimdi Ara

TTNET Gerçek Kotalı İnternete Geçiyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
32.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle bir dünya yok mevcut paketlerin internet kullanımı değişemezler sözleşmede paketimiz yazıyor. benim paketim 16mpbs 100gb kota aştığımda 5mpbs devam ediyor. 24ay tahaddütte böyle yazıyor. Eğer 100gb aşınca durursa hakkımızı ararız bizde. Ah şu tahaddütü bi kaldırsalarda bi değişsem seni artık
  • Soytarılık..
  • gaza gelip sinirleinizi yıpratmayın , kota mota getiremezler, btk başkanı tüketici aleyhine bişeyler olursa şikayette bulunulması gerekir demişti , bence kesinlikle kota getiremezler ama fiyatda piyasa ve rakiplerle rekabet durumuna göre her tülü geçirmasyon yapabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 14 Ocak 2019; 20:23:11 >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    arayın tabi ki bende isrerim akn'sız olsun fiber olsun keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

100 GB nedir yahu, bunlar interneti facebook-twitter ikilisinden ibaret sanıyor herhalde.
    İnstagram sayfalarım mevcut 6 tane toplamda 1.6mlik neyse ağa evde tek im ve aylık gpon da 120-130gb yapıyorum sadece instagram için.

Donanım habere tel den lte ile giriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 hafta önce 24 Mbps 100 Gb Aknli paket aldım.100 Gb'den sonra 8 Mbps olacaktı.Taahhüt de var şimdi benim paket kotalı mı oldu aynen devam mı edecek?
  • Benim gibi alt yapı bekleyenler ne yapsın şehrin göbeğinde internet yok :) uydu internet aylık 100 euro istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 14 Ocak 2019; 20:47:33 >
  • Geri vites yapacaklar. Bu mail uygulamaya geçtiği saniye müşterilerinin %75'i bir anda yok olacak. Bu kan emicilere para kaptıracağıma interneti komple kapatırım.
  • Avrupanin bokuna kurban olayım be, adamlar adsl geçtiğinde bizim 56k dial up kullanmamizin bi sebebi varmış demek ki, neyse tarih tekerrürden ibaret demişler doğru.

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    kota aşım bedeli alınmayacak anlamında demiş
    kota aşım bedeli operatörler için özellikle mobil internette önemli bir gelir kaynağı.
    100gb bitince mb başına 10tl gibi uygulamalar da olabilirdi
  • alpafacan A kullanıcısına yanıt
    Airfiber de stabilite pek yok.

Hele online oyun oynayanlar için ping anlık 300 e fırlıyor.

Ama akşam eve gelince iki Facebook takılırım bir YouTube a bakarım diyenler için güzel bir alternatif.

• İnternet sağlayıcılar kurnazlık ustalığı sergiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün aradım müşteri hizmetleri 12 Ocak tan itibaren abone olanlar için diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaziosmanpasadanismet

Ben 2 hafta önce 24 Mbps 100 Gb Aknli paket aldım.100 Gb'den sonra 8 Mbps olacaktı.Taahhüt de var şimdi benim paket kotalı mı oldu aynen devam mı edecek?
    bugün sordum bu durumu, müşteri temsilcisi kadın 12 Ocak tan itibaren üye olanlar için diyor,,, bende sizin gibi bir hafta önce abone oldum, 8 mgbit, 100 gb akk sonrası 3 mgbit hıza düşecek 65 tl aylık

• Yani bizim tarifemiz değişmeden devam ediyor değil mi hocam? Yüregime su serptiniz vallahi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tek suç bakın çok önemli tek suç BTK denilen hiçbir işe yaramayan kurumdur. Meydanı boş burakırlarsa bunlarda böyle geçirirler olay çook basit.

• Bu sadece spesifik olarak adı geçen paket ve kampanyayı ilgilendiriyor değil mi? Limitsiz olarak AKK'dan kurtulmuş olmamız lazım çoktan.

• 11 ocakta başvuru yaptım 14 ocakta açıldı netim.etkilenecek miyim?

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    hayır fakat ginede sözleşmeye bak derim
  • Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.