Şimdi Ara

TTNET'den Kampanya - ADSL Promosyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oley beee tam da adsl baglatacaktım 1 hafta ıcınde ıı kı erken davranmamısım
  • quote:

Orjinalden alıntı: @uiKSilveR

oley beee tam da adsl baglatacaktım 1 hafta ıcınde ıı kı erken davranmamısım

Hayırlı olsun o zaman dostum senin için ilaç gibi bir kampanya kaçırma
  • bu kampanyanın aynısı bundan önce bikere daha yapılmıştı eylül 2004 de başlayıp 1 ocak 2005 de sona ermişti bende ozaman almıştım...59 ytl bağlantı ücreti ve ilk aylık fatura ücreti gelmemişti.
  • Adsl'i olmayıpta alacaklar için bomba gibi bir kampanya i$te herkez alsın bağlantılar ölsün
    Altyapısı ne kadar süre kaldıracak bilemiyorum artık.
  • çok süper bir haber... ünv bitti eve giderken kestirecektim gelince sorunsuz 1 ay bedava ve bağlantı ücreti olmadan bağlanacak ha! .. moralim bozuktu düzeldi biraz yahu..

• quote:

Orjinalden alıntı: mus3535

ben yeğeni götürsem bu kampanyadan faydalanabilirmiyim.....gerekirse yeğene bizim muhtardan ikametkah alabilirim

işini uydur da nasıl uydurursan uydur...Burası Türkiye gemisini yürüten kaptan...
    ben işimi yaptım üç tane mobil öğrenci aldım avea dan sen de işini yap al..
  • WALLA BU ÖĞRETMENLERİN TORPİLİ NE BU ÜLKEDE ONU ANLAMADIM ÖĞRETMENDEN BAŞKA İNSANLARDA VAR AYIP YAAA ...
  • Tezatlar ülkesi.Evet öğretmenler çok torpilli Jandarmanın,ebenin,polisin,imamın olmadığı mezralarda köylerde kim çalışıyor bil bakalım.Torpilli öğretmenler
  • İLÇEDE PORT KALMADI ASKERDEN SONRAYDA KALMAYACAK YARINA TANE KALMIŞ.PORT GELENE KADAR OOOO.
  • bize nie denk gelmez bole seyler onu anlamam
  • ADİİİ SEREFSİZZZ TELEKOMMMM ULANNN MİLLETE ABONMANLIK + 1AY KULLANIM BEDAVAAA
    BEN 18.06.2005 TE ABONE OLDUM BENDE ÖĞRENCİYİM .. ONLARA AVANTAJ 69 MİLYON + 29 MİLYON +KOTA AŞIMI BİZE KAZIK 59 MİLYON + 29 MİLYON + AY İÇERİSİNDE KULLANIM BEDELİ YANİ İLK FATURA EN AZ 110 YADA 120 MİLYON KANSIZLARRRRRRRRRRRRR
  • daha 1 hafta önce abone oldum ya.hiç bi memurda söylemedi bizim günahımız ne kardeşim telekom çalışanlarını biraz eğit,bilgi versinler vatandaşa salla başı al maaşı olmuyo yani
  • valla çok iyi oldu...ilk kampanyayı kaçırmıştım...bu kampanyada kısmetse bende adsl alıp telekomdan yakınmaya başlayacam...
  • 444 1 444 denden yaşar (bayan) diye bir ......... sizin bölgede sadece 1 port kaldı bölgenizdeki telekoma hemen gidin sevcan hanımla hemen görüşün sözleşmeyi yapın dememez mi tarih 18.06.2005 arkadaşlar bırakın telekomun sizi düşünmesini resmen kazıklamak için elinden geleni yapıyorlar bence biliyorlardı bile bile insanları kazıklıyorlar vallahi telefonu açıp bütün küfürleri etmek geliyor içimden kendi kendime yapsam yüreğim gam yemez kadın resmen 120 milyonumu yedi yawwwww
  • 512K yalan oldu, özelleşse de kurtulsak...
  • Ben modemi aldım bir ay oldu hat üstüme olmadığından aboneliği açtırmamıştım. Çok mutlu oldum
  • arkadaşlar niye kızıyosunuz anlamıyorum, ne güzel kampanya yapmış, yeni alanlara büyük güzellik. 2-3 gün önce aldıysanız ne sizin hatanız, ne de telekomun. "biz kampanya yapıcaz onu bekleyin" demiycekler heralde. kampanyanın arkasında başka bir amaç varmıdır bilemem ama yeni alacakların ( özellikle benim:D ) çok sevindiği kesin.
    modem araştırmaları başlasın:D
  • 512 için son nokta konmuş oldu iyi oldu, artık boş boş topikler açılmaz..
    enginer sen naptın abi sayfanın içine etmişsin,.ok mu var o kadar smiley koycak ne diye abartıyosun ki elli saatte inmedi aşşa sayfa!!!
  • merak ediyorum da, yurtdışında bu tip adsl kampanyalar
    düzenleniyor mu? bilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: syntaxx

arkadaşlar niye kızıyosunuz anlamıyorum, ne güzel kampanya yapmış, yeni alanlara büyük güzellik. 2-3 gün önce aldıysanız ne sizin hatanız, ne de telekomun. "biz kampanya yapıcaz onu bekleyin" demiycekler heralde. kampanyanın arkasında başka bir amaç varmıdır bilemem ama yeni alacakların ( özellikle benim:D ) çok sevindiği kesin.
    modem araştırmaları başlasın:D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.