Şimdi Ara

....::: TTNET 'DEN GÜVENLİK UYARISI :::.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Değerli Müşterimiz,

  Son günlerde bazı müşterilerimizin farklı telefon numaralarından "TTNET Müşteri Hizmetleri" adı altında arandıkları ve farklı gerekçeler kullanarak kendilerinden kredi kartı bilgilerinin istendiği tespit edilmiştir.

  TTNET A.Ş. tarafından 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri haricinde başka bir numaradan arama yapılmamaktadır.

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından yapılan aramalarda hiçbir zaman kredi kartı, şifre gibi özel bilgiler sorulmamaktadır.

  TTNET A.Ş., müşterilerinden e-posta yoluyla hiçbir şekilde bilgi talep etmemekte ve kişisel bilgilerinin tamamını istememektedir.

  TTNET A.Ş. olarak sadece son ödeme tarihi geçmiş ama henüz faturasını ödeyememiş müşterilerimize Sesli Yanıt Sistemi (IVR) ile 444 0 375 müşteri hizmetleri numaramız üzerinden otomatik arama yaparak borç hatırlatma yapılmaktadır.Bu aramalarda abonelerimiz, eğer uygun görürlerse telefon tuşlarını kodlayarak sesli yanıt sistemindeki ilgili menü aracılığıyla kredi kart bilgisini sadece kendisi kullanarak fatura borçlarını ödeyebilmektedir. Ancak bu işlem sadece sesli yanıt sistemi aracılığıyla yapıldığından abonelerimizin, bu işlem esnasında Müşteri Hizmetleri yetkililerimizle hiçbir şekilde teması olmamaktadır.


  Müşterilerimizin, bu tür kötü niyetli kişiler tarafından zarar görmemesi için benzeri durumla karşılaştıklarında, herhangi bir bilgi vermeden ve sisteme bilgi girişi yapmadan görüşmeyi sonlandırmalarını tavsiye ederiz.

  Saygılarımızla,
  TTNET A.Ş.


 • bizim evide ttnet aramış annanem acmış demişler internetten flim indirmek yasadışı 5 mil. cezası var die :)

  ah aradıklarında ben olmuyom ki... azıma ne gelse derdim
 • Benide aradılar paket felan varmış(Host, domain felan) yok istemiyorum sağolun dedim, ama müdürlerinize söyleyin fiyatları düşürsünler çok pahalıya nete bağlanıyoz dedim, demekki kötü niyetli birisiymiş adamda selam verdik borçlu çıktık demiştir heralde
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.