Şimdi Ara

TTNET BUNE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vodafone kullaniyorum cs go'da 35-50 arasi pingle oynarken bugün +100ü gördük bu nedir böyle
  • Pingler yine coştu, hızlar çöküşte...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda sabit 120 ping var bu nedir
  • Memlekette normalde 8 mbit net ama ayın 1inde bile 1.5-2 mb geliyor, yaşlılar diye kandırıyolar mı insanları ne yapmaya çalışıyolar anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım Eskişehir genelinde sorun var. Ara sıra gelip duruyor. Yarına düzelir büyük ihtimalle.

• yine mokoko...

işin komik yanı, sorunu dile getirmek için aradığımda "her şey tıkırında efenim, bizim tarafımızca bir sorun görünmüyor, kablolarınızı kontrol ediniz" diye salak bir cevap vermekteler.
  • Sorun devam ediyor hala
  • Öğlene doğru yine sorun vardı. Birde arayınca pc ye bok atmazlar mı deli oluyorum. Ping 21 şuan normalde 5-10 arası ping olurdu. Modem arayüzünde de upload hızını 4096 ya çıkarmışlar. Speedtest yapınca max 2.10 upload hızı çıkıyor. Güncelleme yapıcaz derken pingler arttı.
  • Aynı sorunu 18 inde yaşadım. birşeyler yaptılar telekom merkezden düzeldi şuan

• Hala devam ediyor
  • Muğla dayım 16mbıt paket hız 0.90mbps çıkıyor. Internet felç resmen. Ne işler dönüyor gene

• quote:

Orijinalden alıntı: AvaLion

Muğla dayım 16mbıt paket hız 0.90mbps çıkıyor. Internet felç resmen. Ne işler dönüyor gene

Benim hizda problem yokta bu ping nedir böyle çözemedim.
  • Ping değeleriniz ne durumda arkadaşlar bende hala ayni. ariyorsun zaten çözüm sunan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Ping değeleriniz ne durumda arkadaşlar bende hala ayni. ariyorsun zaten çözüm sunan yok

Bende en son gidip geldiğinde 27 pingden 21 pinge düştü. Bu sorun yaşanmadan önce 5-10 ping alıyordum. Arıza kaydı bırakmıştım son gittiğinde ne arayan var nede soran. cs go da 60 pingde oynarken şimdi 70-80 ping arasında oynuyorum. Ping sorununu çözseler çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun26180

quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Ping değeleriniz ne durumda arkadaşlar bende hala ayni. ariyorsun zaten çözüm sunan yok

Bende en son gidip geldiğinde 27 pingden 21 pinge düştü. Bu sorun yaşanmadan önce 5-10 ping alıyordum. Arıza kaydı bırakmıştım son gittiğinde ne arayan var nede soran. cs go da 60 pingde oynarken şimdi 70-80 ping arasında oynuyorum. Ping sorununu çözseler çok iyi olacak.

Benimde dün düzeldi. 40-50 ping aliyorum ortalama cs go'da.
  • ümraniyedeyim 18'inden sonra benim internetimde 2000 pingin altına düşmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.