Şimdi Ara

TTNET borcundan dolayı kapatılan ADSL ve VDSL hatlarını açmak için ek ücret alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
18.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TTNET, Ekim ayı ile birlikte yeni bir uygulamaya başlıyor. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre ADSL ve VDSL hizmetlerinde gecikmiş borç ödemesinden dolayı kapatılan hatların yeniden açılması için ek ücret talep edilecek. Şimdiye kadar gecikmiş borç ödemesinden dolayı kapatılan hatlar, borcun ödenmesini takiben herhangi bir ekstra ücret ödenmeden yeniden servise alınıyordu ancak Ekim ayı ile birlikte bu durum değişiyor. TTNET gecikmiş borç ödemesinden dolayı hattı kapatılan fatura sahiplerinin bir sonraki faturasına 15 TL hat açma bedeli daha ekleyecek.

TTNET'in yeni uygulamasına ait detaylar, hattı kapatılan müşterilerin otomatik olarak yönlendirildiği TTNET Müşteri Bilgilendirme sayfasında yer veriliyor.

• Bir ülkenin tüm telekomünikasyon ağı yabancı bir şirketin elinde olursa olacağı budur.Özelleştirme diye sattı savurdular milleti de bu fransızların kucağına attılar.Hani özelleştirilince rekabet olacak biz yüksek kaliteyi daha ucuza alacaktık.1 mbit internete ayda 50 TL veriyorum.Yüksek kalite ve ucuzluk karşımızda.Şimdi bizi yolacak başka bir yöntem daha.Abonman ücreti ve sattıkları fahiş internet gözlerini doyurmamış olacak ki.Eee tabi fırsatların ülkesinde olduklarını keşfetti adamlar.Herkes yiyor bizim ne eksiğimiz var demişlerdir.Fransız kalmadılar yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 19 Eylül 2010; 18:47:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bir ülkenin tüm telekomünikasyon ağı yabancı bir şirketin elinde olursa olacağı budur.Özelleştirme diye sattı savurdular milleti de bu fransızların kucağına attılar.Hani özelleştirilince rekabet olacak biz yüksek kaliteyi daha ucuza alacaktık.1 mbit internete ayda 50 TL veriyorum.Yüksek kalite ve ucuzluk karşımızda.Şimdi bizi yolacak başka bir yöntem daha.Abonman ücreti ve sattıkları fahiş internet gözlerini doyurmamış olacak ki.Eee tabi fırsatların ülkesinde olduklarını keşfetti adamlar.Herkes yiyor bizim ne eksiğimiz var demişlerdir.Fransız kalmadılar yani.

• 15 lira ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Yok artık deli bu TTnet,Allah bildiği gibi yapsın seni emi TTnet...

Ben düzenli olarak 2-3 ayda bir kredi kartı ile ödüyorum,desenize artık gecikme yap(a)mayacağım.

Çok saçma bir uygulama yahu zaten ödeme yapınca bir tık ile internet açılıyor,bu kadar zor bir iş mi ki 15 Lira fazladan para alıyorsun TTnet.
  • Yakında tarifelere zam da yapar bunlar...
  • bizim milletimizde bu akıl olduktan sonra biz daha cokkkkk görürürz böyle haberler.
  • yuh ya bu kadarda olmaz 15tl alıyorlar birde Allah bilir her ayın son ödeme tarihi geçince kapatırlar
    ttnet inşallah çaldığın bütün paralr bir yerinizden çıkar
  • bir iş yapıyorlarda ellerimi yoruluyor anlamıyorumki ne parasıymış bu şimdi borç. dolayısıyla kapatıyorlar yakında kapatma içinde para alırlar
  • quote:

Bir ülkenin tüm telekomünikasyon ağı yabancı bir şirketin elinde olursa olacağı budur.Özelleştirme diye sattı savurdular milleti de bu fransızların kucağına attılar.Hani özelleştirilince rekabet olacak biz yüksek kaliteyi daha ucuza alacaktık.1 mbit internete ayda 50 TL veriyorum.Yüksek kalite ve ucuzluk karşımızda.Şimdi bizi yolacak başka bir yöntem daha.Abonman ücreti ve sattıkları fahiş internet gözlerini doyurmamış olacak ki.Eee tabi fırsatların ülkesinde olduklarını keşfetti adamlar.Herkes yiyor bizim ne eksiğimiz var demişlerdir.Fransız kalmadılar yani.

eline sağlık, mevcut durum tercümesi olarak cuk olmuş.

• ttnetin sözleşmesi biter bitmez hemen gidip kapattırdım gidip türknet açtırdım oda ttnetten sağlıyor interneti ama ttnet kadar kazıkçı o kadar kötü net değil.eğer yeniş net açtırcak arkadaşlar varsa sakın telekomun saçma sapan kampanyalarıyla eline düşmesinler
  • bugün ttnet yarın diğerleri.alternatif olmayınca böyle oluyor...boykot bile edemiyorsun adamları.etsen napıcan 1 ay internetsiz ? GSM firmalarından alsan onlar daha insafsız...heyyy gidi türkiyem...
  • gacırt diye bi ses duyar gibiyim
  • quote:

Usta bu yazdıklarını fitil yapıp ttnete göndersek, bunca yıllık yediğimiz kazığı biraz olsun unutturur...
  • Ben bugün 3 aylık faturamı ödedim internet aracılığıyla ek ücret istenmedi.

Tarayıcı sadece fatura ödeme sayfasına giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

Ben bugün 3 aylık faturamı ödedim internet aracılığıyla ek ücret istenmedi.

ultrasurf akar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

Ben bugün 3 aylık faturamı ödedim internet aracılığıyla ek ücret istenmedi.

bidahki ay gelir yazıyor.bakalım gelcekmi
  • firma tekel olunca yapcak birşey yok.. alternatifi yok ülkede... tekel bir firma hiç özelleştiril mi?? Hangi devirde yaşıyoruz.. sanki daha iktisat kelimesinin anlamını bilmiyorlar.. bu kadar olur.. Adam Smith bir tarafıyla gülerdi eminim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 19 Eylül 2010; 20:33:00 >
  • nasıl iyi hizmet veririz diye düşünceklerine yaptıkları şeye bak
  • Hizmet kalitesinini nasıl yükseltiriz diye düşünmeleri gerekirken tam tersi nasıl daha fazla yolabiliriz diye düşünüyorlar .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.