Şimdi Ara

ttnet benden servis ücreti istiyor acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ttnet benden servis ücreti istiyor acil yardim

ttnet benden servis ücreti istiyor acil yardim

arkdaşlar durum yukardaki gibidir 2 yildir adsl kullandim 2-3 kere kopmalar dişinda bir sıkıntım olmamişti 1 ay önce fiber geldi (50mgbit kullaniyom) binaya kutuyu koydular hatti taşidilar 1 ay kullandim ay sonundada roketi ateşledim 500gb veri çektim sonra süre doldu geri 3 mgbit düştü üstünden 1 gün geçti nisan ayina girdik modem arayüzünde hala 100mgbit tanimli idi hiz testi yaptim 100 mgbit çikti dün gece bir baktim sayfalar yavaş açiliyor filan hiz testi yaptim 3 mgbit çikti nisan kotasina baktim 1gb veri gözüküyor modem arayüzüne girdim resimdeki tabloyla karşilaştim hemen ttnet aradim ariza kaydi aldilar sabah 11 de aradilar araştiriyoruz dediler akşam eve geldim ses soluk yok tekrar ben aradim telesekreter direk gerekli kontroller yapildi sorun ttnet kaynakli olmamayip ev içi tessisat veya ankestre dedir diye isterseniz sizi bu konuyla ilgili yardim alabileceğiniz servise aktariyim 1 bas dedi bastim adam işte sıkıntı sizden kaynaklaniyor gelinecek bakilacak duruma göre 11 tl ile 50 tl arasi ücreti var dediler isterseniz elektirikçi çağirin baksinlar dedi bende yaptiniz işe dedim sinirlendim kapattim şimdi benim anladim kadari ile yukardaki resimdeki değerler benim ev tesisatinda bir sıkıntı olmadiğini gösteriyor tek sıkıntı yukari yöndeki düşüş ve upload değerlerinin vasat olmasi ev içide ariza olsa böyle bir durum söz konusu değil binadaki t11 fiber kutuda benim değil telekomun ne diye onun arizanin parasini ben ödüyorum sizce ne gibi bir yol izlemeliyim.

• arkadaslar bir el atin yeniden ariyacam port degiseler duzelirmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.