Şimdi Ara

Ttnet belasından kurtulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet 300 tl fatura yollamis ben interneti iptal ettirmek istiyorum ama büyük miktarda ceza çıkacak galiba internette hat kapattirinca sorunun kokten cozuldugunu duydum boyle bisey varmidir ? Bu arada 24 ay taahut ve modem var simdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mert263 M kullanıcısına yanıt
    300 lira normal bir ücret değil, fatura detaylarını inceleyin. bu aralar dolandırıcılık olayları dönüyor, faturanız üzerinden taksitle oyun almış olabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

300 lira normal bir ücret değil, fatura detaylarını inceleyin. bu aralar dolandırıcılık olayları dönüyor, faturanız üzerinden taksitle oyun almış olabilirler

Yok hocam 4 aydir falan ödemiyorum gerci odesem ne fayda adam akilli hizmet verdikleri gorulmedi au dunyada surekli kopmalar vardi

4 ay ödemediğinize göre gecikme faizi, açma-kapama ücreti ve hatta avukat masraflarından haberiniz vardır umarım. bunları hesaba katınca 300 lira normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

4 ay ödemediğinize göre gecikme faizi, açma-kapama ücreti ve hatta avukat masraflarından haberiniz vardır umarım. bunları hesaba katınca 300 lira normal

Hocam henuz iptal ettirmedik ben 300 tlyi odemeden nasil kurtuluruz onu dusunuyorum kullanmadigim seye para oduycem resmen

• Ödeme yapmadıysan ödemeyi yapıcaksın kurtulamazsın elektrik su doğalgaz aboneliği sanıyorsunuz heralde bu işleri kullansanda kullanmasanda sabit ücret gelir arkadaşım kaç defa diyoruz.
  • Up

• Ödeyeceksiniz kaçarınız yok malesef bende ödedim 2 ay önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Ödeyeceksiniz kaçarınız yok malesef bende ödedim 2 ay önce.

Dava açsak kaç ay sürer bi bilginiz varmı?

hocam size hizmet verdiler ise mecbur ödemek zorundasınız. geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert263

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Ödeyeceksiniz kaçarınız yok malesef bende ödedim 2 ay önce.

Dava açsak kaç ay sürer bi bilginiz varmı?

Dava masrafı avukat vs. sana daha pahalıya patlar bence. Eminsen sana haksızlık yapıldığına başvur fakat onlar her türlü yalanı söylerek davayı her zaman kazanmak isterler. Kazanırlarsa da cezanı ödersin birde üstüne avukat dosya masrafı vs. biner kitlerler sana iyicene. Sen araştır istersen iyice ondan sonra ne yapacağına karar ver.
  • 300 tl + Ceza bozma bedeli derken iyi bir para ödersin. Sözleşmeyi imzaladığın için ödemek dışında başka seçenek yok. Ttnet ne yapar eder o parayı alır. Faturanın ödenmediği her gün faiz de gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözleşmede yazan yazıları oku. 300 TL ceza ödemek zorundasın. Mahkemeyle ödemekten kurtulamazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dip not :

ödemediğin her gün-her hafta-her ay o 300 lira artıyor,kaçarın yok.ne kadar çabuk ödersen o kadar kardasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.