Şimdi Ara

TTNET AKK !!! (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.464
Cevap
27
Favori
693.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aytacaksel

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Arkadaşlar benimde hızım 1 2 hafta önce 1 mb e düştü falat modeme reset attıktan sonra düzeldi o günden beri sorunsuz kullanıyorum.

TTNET AKK !!!

senin gibi insanlar yüzünden var bu akk. çok merak ediyorum ne şekilde değerlendirdin o kadar downloadu?

şu söylediğiniz kusura bakmayın ama gerçekten cahillik. günümüzde herşey hd. ligtv aboneliğim var benim digiturkten bir tane hd maç izlemek zaten 10 gb siz burda gelmişsiniz 80 gb a senin gibi insanlar yüzünden diyorsunuz.
  • AKK=EKK

TTNET AKK !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin3944

quote:

Orijinalden alıntı: ZaLiii

Evet beyler, 1 Mbit hız ile üçüncü günümü yaşıyorum. :( Allah kimsenin başına vermesin diyeceğim ama Türkiye'nin büyük bir kısmı aynı durumdan muzdarip. İnşallah en kısa zamanda bir son verirler bu saçmalığa veya orta yolunu bulurlar. Her şeyin HD'sinin olduğu, oyunların artık dijital olarak daha çok satıldığı, bir oyunun 10-15 GB civarında olduğu bir dönemde bu eziyeti düşman bile yapmaz insana. :(

benim 1 haftadır sözde 1mbit (şükür görmedik hep 0,3-0,8 arası) görünen o ki ttnet geri adım atmayacak bu uygulamayı yapacak

Bizde geri adım atmayız şikayete devam edelim arkadaşlar her alanda her yerde twitterda facebookta kısacası tüm sosyal medyada bu konu gündeme getirilmelidir.Sömürüyü 60 küsür lira sözde sınırsıza verip 100 gb indirme yapanlar değil kullanmadığımız telefon hattına para talep eden internet fiyatlarını zamlayan ,hizmet vereceği yerde akk ile kullanıcısının hızını alan 1mbit hız ile insanları sinir hastası eden zihniyettir.Ve bu zihniyete karşı her alanda mücadele etmek her tüketicinin görevi olmalıdır bana göre.Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır vesselam.
  • smile kullanıyorum benim hızda düştü. 70 gb download yapmışım. 0.80 felan hız 1 mbit bile degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: yipman2014

quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Orijinalden alıntı: aytacaksel

şuanda 400 kullanıyo olmamız adil kullanımın 50gb dan 100gb ta rahatlıkla çıkabileceini gösterir buda turktelekomun ayıpıdır.
    80000 gb derken 2 üst mesajda öyle bir resim var onu kastetmiştim.

arada virgül var. virgülden sonrası MegaByte'ları ifade ediyor. o adam 80 GB indirmiş, 80 000 GB değil. 80 000 GB, 78 TeraByte yapar.

Ayrıca neden kısıtlanıyoruz ki. daha 50 gb AKK 100 GB AKK uygulanmazken 400 Gbit kullanılıyormuş, daha da kısmak telekomun neyine!!!??

Al ben de neredeyse 600 GB indirdim. Bana ne diceksin o zaman?

TTNET AKK !!!

ekim ayında ne çok indirmişin

ekim ayında "interneti" indirdim
  • 1 Mbit hızı çoğu ülkede, vatandaş hakkı olarak ücretsiz dağıtıyolar. Biz ise 60 Lira ödüyoruz 1 Mbit hız için. Zaten 2 HD film indirsen, bi oyun indirsen, 50 Gb hemen dolar. (akk için) Bir an önce bu AKK kalkması lazım. Türkiye her zaman geriden devam ediyor. Bakalım sonumuz nolacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: türktigin

quote:

quote:

Evet beyler, 1 Mbit hız ile üçüncü günümü yaşıyorum. :( Allah kimsenin başına vermesin diyeceğim ama Türkiye'nin büyük bir kısmı aynı durumdan muzdarip. İnşallah en kısa zamanda bir son verirler bu saçmalığa veya orta yolunu bulurlar. Her şeyin HD'sinin olduğu, oyunların artık dijital olarak daha çok satıldığı, bir oyunun 10-15 GB civarında olduğu bir dönemde bu eziyeti düşman bile yapmaz insana. :(

benim 1 haftadır sözde 1mbit (şükür görmedik hep 0,3-0,8 arası) görünen o ki ttnet geri adım atmayacak bu uygulamayı yapacak

Bizde geri adım atmayız şikayete devam edelim arkadaşlar her alanda her yerde twitterda facebookta kısacası tüm sosyal medyada bu konu gündeme getirilmelidir.Sömürüyü 60 küsür lira sözde sınırsıza verip 100 gb indirme yapanlar değil kullanmadığımız telefon hattına para talep eden internet fiyatlarını zamlayan ,hizmet vereceği yerde akk ile kullanıcısının hızını alan 1mbit hız ile insanları sinir hastası eden zihniyettir.Ve bu zihniyete karşı her alanda mücadele etmek her tüketicinin görevi olmalıdır bana göre.Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır vesselam.

sinirsiz bir yaşam için
    sınırsız internet
    diyorsun
  • benim internet hızım geri gelmiş, internet bağlandığımız tarih olduğu için filan olabilir mi? birde ben kotaya bakamıyorum şifremi unuttum şifreyi telefon açsam söylerler mi?
  • ben kapattırdım ttneti fibere geçicem.. superonline'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

benim internet hızım geri gelmiş, internet bağlandığımız tarih olduğu için filan olabilir mi? birde ben kotaya bakamıyorum şifremi unuttum şifreyi telefon açsam söylerler mi?

Ortağım Şifreyi söylerler fakat hattın sahibi isen ... bi kaç soru sonra söylerler .
  •  TTNET AKK !!!

akk ttnet,akk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anka SD

ben kapattırdım ttneti fibere geçicem.. superonline'a

onda da akk var :) belki paketler daha avantajlı olailir
  • quote:

quote:

ne demek geri adim atmayacak ne yapcaz.. illaki yapıcak birşey olmali
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

quote:

quote:

ne demek geri adim atmayacak ne yapcaz.. illaki yapıcak birşey olmali

toplasan şu konuya girenleri toplamda 2000-3000 kişi var yok. AKK uygulamasının farkında olan kaç kişi vardır acaba
  • ttnetin klasik olayları ben 1mbps olduğu halde 1.8 mb ile dosya çektim offoff
  • BTK açılmış arkadaşlar. Tekrar yazın tekrar gönderin bişeyler. Yeter artık, paramızla rezil olmaktan bıktık.
    Tekrar yazdım bakalım bişeyler çıkacak mı BTK'dan.
  • panik yok herşey yolunda bugün bi arkadaşın netinden aylık kullanımına bakdım 15 gb yazıyor. eğer akk den dolayı olsaydı onunki neden düşsün? bir alt yapı çalşması var bence illaki düzelecek beyler no panic
  • 60 tl para veriyoruz.aldığımız neticeye bak 1 mbps

TTNET AKK !!!
  •  TTNET AKK !!!

Net ortaklaşa olduğu için bugün iptal ettiremedim yarına inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

panik yok herşey yolunda bugün bi arkadaşın netinden aylık kullanımına bakdım 15 gb yazıyor. eğer akk den dolayı olsaydı onunki neden düşsün? bir alt yapı çalşması var bence illaki düzelecek beyler no panic

'No panic' nedir birader ? ,Türkçe yazıyosan adam akıllı Türkçe yaz.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.