Şimdi Ara

TTNET ADSL�ye 24 ay abone olan müşterilerimiz yüzde 50�ye varan indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TTNET ADSL ye abone olanların, TTNET in zengin içerik dünyasına yüzde 50 ye varan indirimler ile ulaşabilecekleri bildirildi.

Konuya ilişkin yazılı açıklamada, sunduğu katma değerli servislerle abonelerinin hayatına renk katan TTNET�in, abonelere TTNET Dünyası�na avantajlı koşullarla ulaşma fırsatı sunduğu belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"TTNET Dünyasına Giriş Kampanyası kapsamında 1 Şubat 2009-31 Mart 2009 tarihleri arasında TTNET ADSL�ye 24 ay abone olan müşterilerimiz yüzde 50�ye varan indirimden faydalanırken, TTNET�in tüm katma değerli servisleriyle de (TTNET VİTAMİN, AİLE KORUMA ŞİFRESİ, TTNET MÜZİK, TTNET OYUN, TTNET WiFi, TTNET VİDEO, TTMail) tanışma fırsatını yakalıyor."

Açıklamada, modemli tarife seçenlere modemin TTNET�ten hediye edildiği de ifade edildi.

Kampanya ile ilgili ayrıntılar özetle şöyle:
    *Modemli tarife seçenlere de modem hediye olarak veriliyor.

*Ücretlere %18 KDV ve %15 ÖİV dahil. Bağlantı ücreti 29 TL 1 defaya mahsus olarak alınıyor. Dilerseniz ayda 3 TL olmak üzere 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

* 31 Ocak 2009 tarihinden sonra ADSL hattını iptal ettirmiş müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

* Limitli Paketlede kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendiriliyor.

* İndirim süresi boyunca müşterilerimiz tarife hız ve paketlerini değiştiremeyecek. İndirim süresi bitiminden itibaren 24 aylık abonelik taahhütü süresince, müşteriler kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabilecekler. Düşük ya da yüksek tarife hız ve paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecek.

* Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacak.

* Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durmunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacak. Modem hediyeli seçenekten yararşlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve modem ücretleri (kablolu modem için 50 TL, kablosuz modem için 125 TL) geri alınacak. Ayrıca varsa ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecek.

Kopyala-yapıştır
    Kaynak:http://www.ensonhaber.com/Teknoloji/184446/adslde-yuzde-50-indirim.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uxexes -- 6 Şubat 2009; 8:13:40 >

• Kuyruklu yalan.Milleti soyma taktikleri
  • Kısa ve öz olarak 2 cümlede açıklayacak olursak ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Kısa ve öz olarak 2 cümlede açıklayacak olursak ?

Koca bir yalan
  • quote:

Orjinalden alıntı: dorhug

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Kısa ve öz olarak 2 cümlede açıklayacak olursak ?

Koca bir yalan

Gerçekten mi :(
  • bende baslıgı okuyunca eyvah dedım bugun ınternetını tası kampanyasından basvurdum tuh falan dıcektım
  • kısaca; 24 aylık taahhütname imzalarsanız seçtiğiniz tarife için 2 ay %50 indirim ya da kablolu modem için 1 ay indirim kablosuz olursa indirim olmaksızın kampanyadan faydalanmış oluyorsunuz.

ttnet video bilmemneye hiç bulaşmayın sonra faturada acı süprizler olmasın
  • Dualarımız Kabul Olsaydı Çoktan Allah Belasını Vermişti TTnettin.
  • çakallar kampanyayı üye olmayan ya da önceden iptal edenlere sunuyorlar
    31 ocaktan sonrakilere var diyorlar resmen.

yanı bize bişey yok indirim filanda yok.
    Vergi indirimi geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

çakallar kampanyayı üye olmayan ya da önceden iptal edenlere sunuyorlar
    31 ocaktan sonrakilere var diyorlar resmen.

yanı bize bişey yok indirim filanda yok.
    Vergi indirimi geliyor

O 49 ytl olan abonelik ne kadara inicek peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: positroN

kısaca; 24 aylık taahhütname imzalarsanız seçtiğiniz tarife için 2 ay %50 indirim ya da kablolu modem için 1 ay indirim kablosuz olursa indirim olmaksızın kampanyadan faydalanmış oluyorsunuz.

Arkadaş olayı kısaca özetlemiş, abartılacak bir tarafı yok 24 ay kölesi olacaksın ilk 2 ay yarı parasını alacak peki geriye kalan 22 ay ne olucak hemen söyliyeyim yine Avrupanın en kazık internetini kullanmaya devam edeceksiniz.

Eğer tt abonesi değlseniz hiç düşünmeyin alternatifleri kullanın.

• üye olan yok mu? nerede bu indirimler?
  • Hevesle girmiştim konuya
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow006

quote:

Orjinalden alıntı: positroN

kısaca; 24 aylık taahhütname imzalarsanız seçtiğiniz tarife için 2 ay %50 indirim ya da kablolu modem için 1 ay indirim kablosuz olursa indirim olmaksızın kampanyadan faydalanmış oluyorsunuz.

Arkadaş olayı kısaca özetlemiş, abartılacak bir tarafı yok 24 ay kölesi olacaksın ilk 2 ay yarı parasını alacak peki geriye kalan 22 ay ne olucak hemen söyliyeyim yine Avrupanın en kazık internetini kullanmaya devam edeceksiniz.

Eğer tt abonesi değlseniz hiç düşünmeyin alternatifleri kullanın.

Çok haklısın kardes
    Sonuna kadar katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 5 Şubat 2009; 22:22:18 >

• -bu nasıl bir firma ve nasıl bir rezillikdir , internet %50 indirimliymiş..24 ay aboneyi bağlamak için ilk 2 ay %50 indirim yapmayı marifet sayıp bunun adınada hızlı ve kesintisiz interneti yarı yarıya ucuz veriyoruz demek açık konuşuyum Türk milletine siz enayisiniz biz sizi daha çoooooooook soyarız demektir..

-hani vergi indirimi nooldu..bakan 1 senedir bundan bahsediyo..geçen hükümet sözcüsüde çıkıp açıklama yapmıştı..nerde bu indirim??

-sabit ücret bi taraftan , adsl ye ödediğimiz fahiş faturalar ve kota şişirmeler diğer taraftan..yani başka ne denilebilirki..Allah sonumuzu hayreyler inşallah...
  • Telekom özelleşti sonrada güzelleşti.Yaşasın özelleştirenler!
  • Ben ADSL haricinde ev telefonunuda iptal ettireceğim,
    49 ADSL, hiç konuşmadığım halde 10 küsür TL de o hatta para geliyor 60 TL'yi 1 Mbit gibi bir hıza ödüyorum bu adamlar bizi soyuyorlar kesinlikle telekoma abone olmayın derim.
  • eger 2 yıl boyunca %50 ise iyi derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

Ben ADSL haricinde ev telefonunuda iptal ettireceğim,
    49 ADSL, hiç konuşmadığım halde 10 küsür TL de o hatta para geliyor 60 TL'yi 1 Mbit gibi bir hıza ödüyorum bu adamlar bizi soyuyorlar kesinlikle telekoma abone olmayın derim.

Telefonu iptal ettiremessin çünkü ADSL hizmeti telefon hattı üzerinden veriliyor. Eğer bulunduğun yerde Tellcom'un Quicknet'i varsa telefon hatsız (fiberoptik) internet hizmeti alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemca06 -- 6 Şubat 2009; 22:09:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

Ben ADSL haricinde ev telefonunuda iptal ettireceğim,

Artık bu TT ye bir dur dememiz gerekiyor inanın kendimi ve milleti günlük taze süt gibi gören zihniyeti şiddetle kınıyorum artık dur dur dememiz gerekiyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.