Şimdi Ara

TTNET Abonesi Değilim ama E-Devlette Abonlik Gözüküyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TTNET Abonesi Değilim ama E-Devlette Abonlik Gözüküyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    227 Mesaj
    Merhaba,

E-devlette 28/08/2017 tarihin de abonelik başlamış aktif gözüküyor yeni fark ettim herhangi bir fatura borç da yok. Müşteri hizmetleri ile konuştum daha önce aradığım zaman bilgilerimi almışlar tekrar aradığım zaman internet almak istediğimde hızlıca alabilmem için sistemde ön kayıtta olduğunu söylediler ve şuan herhangi bir internet aboneliğiniz ve borç yoktur dediler. Sizce sıkıntı olur mu?

|
    |
    Telefonla veya internet üzerinden ön başvuru yaptıysanız hemen abonelik açabiliyorlar, turknet'de de böyle. Evraklar ulaşmadan e-devlette abonelik kaydı gözüküyordu. Herhangi bir imza atmadıysanız borç çıkaramazlar. Aboneliğin aktif gözükmesi tuhaf, pasif olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 11 Aralık 2017; 14:17:58 >

Bana da garip geldi aradım sordum ön kayıt var ama herhangi bir paket almamışsınız dedi. Bende imza falan atmadım sözleşme yok diye pek şey yapmadım ama kafama takıldı.
    |
    |
    Dr. Boone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Tarafımıza iletmiş olduğunuz 701...... fatura hesap numarasının aktif olduğu ancak üzerinde herhangi bir ürün bulunmadığı için faturalandırma yapılmadığını, fatura hesap numarasının pasif hale geleceğini belirtmek isteriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Pasif hale geldi mi illa pasif hale getirmek için btk ya mı şikayet edeceğiz?
    |
    |
    Srcn81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır şuanda halen aktif görünüyor ama fatura çıkmadığı sıkıntı yapmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    QuaLityTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.