Şimdi Ara

TTNET 8 Mbps'e Geçmelimiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1024 sınırsız 49 ödüyorum 15 gb ı gecince 8 Mbpsde 512 ındıgını soyluyorlardı ama kimsede 200 ün altina inmiyrmuş geçmelimiyim sizce kullananlar ?

• yukarı
  • Altyapı hazır değil diye yapmadıklarını bırakmadılar 2 tanıdığıma 8mbps bir yana 1 mbpsyi özler oldular eskiden daha hızlıydı diyorlardı sebep alt yapı hazır değilmiş. Sizin orada altyapı hazırsa sorun olmaz galiba ama TTnet bu, işi oturduğu yerden para kazanmak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi döküntü -- 27 Temmuz 2009; 17:47:57 >
  • link varmi nerelerde hazır altyapı
  • 4096 sınırsız kullanıyorum ama illallah dedirtti yani.

en hızlı olduğu zaman günün 2-3 saati oda 3250 ye falan çıkıyor en son.diğer zamanlarda 2000-2500 arası.

yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum
  • 1024 sınırsız en iyisi bence
  • 1024 kral ya 1024'te hızın herzaman 120kb ama 8 mbite belli olmuyor arada google 20 saniede açıyor..
  • yerim 1024 sınırsızı :D ne indiriyonuz bu kadar ben 150 gb indirdim indirecek ne film kaldı ne bir şey. artık zevkine HD maç indiriyorum. 8 mbit e düşünmeden koşarak geç 2 aydır sınırsız indiriyoruz. kesinti filan yok bu saatten sonra düşsede indirecek bişey kalmadı arada bi yeni film cıksa 15 gb gecmez. süper tarife süper.. hele benim gibi online oyun oynayanlar için dehşet bi hız. bu şuna benzer anadolla her gün gezecegime x5 ile ayda 15 gün gezerim tam gezerim :D
  • Ben 1024 sınırsız kullanıyordum.15 GB'lık 8 mbps'ye geçtim.Telefon faturası 100 TL mi gelicek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.