Şimdi Ara

TTMobil bol internetli paket lazım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    DOYASIYA 10GB yazıp 5555'e gönderince cevap gelmiyor mu 30 dakika içinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 gb da yazdik. Olumlu yada olumsuz hicbir yanıt gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Ustat, flood yapmıyorsun degil mi cevap gelmedi diyerek başka paket için mesaj göndermeyin üst üste. Bi 30 dakika bekleyin. Yeterli bakiye varsa 30 dakika içinde paket tanimlanir ve bazen sms gelmez ve geç gelir. Bana 2 saat sonra gelmişliği ve beni çıldırtmışlığı var.

• Flod yapmadim. Degisik bir cok paket denedim lakin 4 gun gecti hala bisey yok. En son mecburen hesaplı 500 aldım. Onu verdi şükür 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Senin için mushizmetlerini aradım şuan sorun yok dediler. Dakikan varmi bilmiyorum arayip bir sor yada twitterden @TTdestek e twit at durumu seni arasinlar.

• 444 1 444 ü diyorsan, üç kez aradım, müşteri temsilcisine bağlanamadım, sinir olup kapattım.

Twiter kullanmıyorum.

Youtube paketi yokmu ttmobil de?

ağırlık youtube olmak üzere, nasıl bir kombinasyon yapılabilir, varmı önereceğin bir paket?
    Youtube sınırsız kullanmak istersen Vodafonede 25 TL'lik bir tarife seçip,30 TL'ye aylık youtube paketi alırsın,toplamda 55TL yapar.
    Yada şuan kampanyalı Red Dijital 7 tarifesi var. 7 GB + 3 uygulama sınırsız. = 69 TL taahhutlü.

Turk Telekomda youtube avantajlı tarife yada paket yok.
    Vodafonenin paket taktigi ve Vodafone TV olmasa abonesinin en az %20sini kaybeder zaten.

• 30 liraya dediğin vodafone yotube paketi faturalımı? Ön ödemeli hat içinde varmı aynı paket acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

30 liraya dediğin vodafone yotube paketi faturalımı? Ön ödemeli hat içinde varmı aynı paket acaba?
    Sitesinde bilgi var yazacaktım ama kızıyorsun. Detayları buraya yansıtıyorum.
    Link + ekran görüntüsü ayarladım senin için.
    Hepsi faturasız için geçerli. Aylık 29 TL,haftalık 15 TL. Yani aylık daha kazançlı.

Vodafone Youtube Paketi yada Vodafone Youtube Pass

https://www.vodafone.com.tr/ek-paketler/vodafone-pass.php#aylik#faturasiz#faturasiz-aylik

TTMobil bol internetli paket lazım.

• Yok sana kızmıyorum, kızsam kızsam vodafone web sitesine kızarım. Haftalık ve günlük video pass çıkıyor ama, aylığa tıklayınca çıkmıyor :)

Yazdigim linke mobilden giriyorum çıkıyor. 2 resim verdigim linkteki siteden. Vodafone artık siteye önem vermiyor,uygulamada veriyor bilgileri genellikle.

• mobilden girdim, dh mobil uygulama çok şahane çalıştığı için, ne link ne resimler görünmüyor. Yardımların için teşekkür ederim, zahmet verdim. Son olarak eğer görebiliyorsan, faturasız hat için, aylık video pass paketini almak için ne yazıp nereye sms atıyoruz söylersen çok makbule geçer. Teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

mobilden girdim, dh mobil uygulama çok şahane çalıştığı için, ne link ne resimler görünmüyor. Yardımların için teşekkür ederim, zahmet verdim. Son olarak eğer görebiliyorsan, faturasız hat için, aylık video pass paketini almak için ne yazıp nereye sms atıyoruz söylersen çok makbule geçer. Teşekkür ediyorum.
    Ne demek eski dostum,10 yıl önce taraftar hatları başlıklarını ben açmıştım,o zamandan tanırım seni.

Umarım sitedeki bu bilgi günceldir. Ben uygulamadan tıklayıp almıştım. Turk Tekekom'da da Vodafonede de komut hiç kullanmam. Ya uygulama ya müşteri hizmetleri ile hallederim.
    Senin şansına evdeki Vodafone bayii kataloğunu da bulamadım. Genellikle oradan bakıp yazıyordum bilmediklerimi.

• Eski kullanıcı ismine bakınca bende hatırladım seni. Forum eski forum değil ama, eski dostları görmek güzel. Her şey için teşekkür ederim, çok yararlı oldu.
    Kendine iyi bak
  • Ayrıca detaylı esaslar:

Google'a vodafone video pass esaslar yazarsan detaylara da ulaşabilirsin. Zira normal tarifesindeki internetin 5 katını kullananların video pass paketlerini vodafone isterse iptal edebilir yazıyor. Benim paket 8 GB,ama ayda youtubeden harcadığımız en az 50 GB,bir sıkıntı olmadı. Bir de video izlerken video ayarlarıyla oynama,480p olmalı video kalitesi. Faturalı kullananlarda 480p üstü izleyenlere fatura yansıyanlar olmuş. Bana faturasızda sadece paketten düştü şimdiye kadar. Diyorlar ki vodafonenon optimize ettigi stabiliteyi değiştirmeyin her ne demekse. @Noxco

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 8 Mart 2019; 2:11:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.