Şimdi Ara

TTelekom-1000dk-1000sms-25gb İnternet : 46 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
3.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne yaptıkları belli değil operatörlerin. x gb y tl şeklinde fiyat belirleyip, açıkça internet sitesindeki tarife detaylarında "faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir" yazmalarına rağmen "hayır siz bu tarifeye geçemezsiniz" diyebiliyorlar. yahut açıkça hat taşıma ya da yeni hat alımında geçerli olan tarifeleri kendileri teklif edip geçirebiliyorlar.

Eylül ayında TT'nin 15gb 35tl paketine geçiş için birkaç kez aradım, geçirmediler. Şikayet oluşturdum, geçemezsiniz diye yanıt verdiler. Operatörler öyle bir durumda ki mahkemelik olsak kurum avukatlarıyla kazanır, üzerine tazminat davası açarlar, marka değeri vs. diye
  • Bu sicak firsattan faydalanmak icin nereye tiklamak gerekiyor. Adres yazmamis arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı tarifeyi istemek için aradım, mh ye bağlanmak için 0 a basın deyince bastım ve yüzüme kapattılar.

bu tt adam olmaz

• %50 indjrim hattınıza tanimlaninca tarife değiştirin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saniye dusunmem kabul ederim.

• Aylık 20 GB kullanıyorum TT de. Ancak yetiyor üstelik kısmen wifi erişimine sahibim. Günün büyük çoğunluğu hotspot olarak kullanım yapıyorum.

• 20gb 45 lira ödüyorum geçen ay yetmedi
  • Ne ilk yorummuş haa

• Ben 19 liraya 8 GB almıştım. Bu seferki taahhüt sonunda bunu teklif ederlerse alırım direkt :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 29 tlye 10 gb kullanıyorum. 2 kat internete mesaj atıp 3 aylık 20 gb oldu. Tahattütüm. Bitince bende 25liğe geçerim. Ev internetini 3 yıl önce kapattım. Lazım olunca hotspot yapıp Notebook kullanıyorum. 25 gb olursa windows güncellemelerini vs.. Rahatlıkla yaparım. Ayda 70 lira ev internetine vermek bu paketlerle bence gereksiz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.