Şimdi Ara

TTAF 1 TL TELEFON KILIFLARI SATİYOR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
12.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldım kılıflar geldi.ürünler kaliteli ama tam oturmuyor telefonu çiziyorlar tavsiye etmem.çekmeli kılıflardan kullanın bu tür kılıfların hiç birini kullanmam zamanla çiziyorlar.
  • VALLA EŞE DOSTA DERKEN BAYA BIR SİPARİŞ VERDIM ONAYLANDI. FİRMA SAĞLAM, URUNLER GUZEL. AYRICA TÜRK FİRMASI OLMASI VE TURK MALI KULLANMAM BENIM İÇİN ÇOK DAHA ÖNEMLİ.

HABER VERENEDE, SİTEYE DE TESEKKURLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habibettaf

Sayın burrock;

Siparişinizin kargo durumu ile ilgili info@ttafshop.com adresimize mail atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

Tmm mail atiyorum. Tesekkurler.
  • alalı 3 gün oldu sanırsam daha kargolanma yok mailde attık bakalım ne olacak
  • quote:

Sayın issey;

Motorola Atrix kılıflar öncesinde de en çok talep gören kılıftı özellikle siyah rengi stokları kampanya başladığı gün bitti.

Atrix kılıfı aldım çok memnunum.
    Bu kampanyayı telefonculara fırsat vermeden son kullanıcıya ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim.
  • Galaxy gio da ekelenecek mi acaba?
  • Bonus üye iş yeri misiniz? Aşğıdaki kampanya kampsamından yararlanabilir miyiz acaba? Yani elektronik alışverişi olarak mı çekim yapılmış olacak?

Kredi kartı ile alışveriş yapan arkadaşlar ekstresinizde yapılan çekim elektronik olarak mı görünüyor?
  • T20'ye kılıf gelmez mi?
  • yeni modeller eklenecek mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu üründe de indirim düşünüyor musunuz?

https://www.ttafshop.com/8-Port-Akim-Korumali-Priz,PR-6110.html
  • Arkadaşlar,
    Sitede "Samsung i8150 Galaxy W" için 1 TL olan kılıflar göremedim. Samsungun diğer modellerinden bu telefona uyumlu ve 1 TL olan model ismi verebilirmisiniz?
  • Sizlerden gelen talep üzerine Huawei ve Turkcell T20 kılıflarını da indirime aldık. Sipariş verebilirsiniz.
  • quote:

Sizlerden gelen talep üzerine Huawei ve Turkcell T20 kılıflarını da indirime aldık. Sipariş verebilirsiniz.

teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

SII için beyaz kılıf alıpta telefonu siyah olan biri varsa telefona takılı halde fotoğraf koyabilir mi acaba?
  • quote:

Sizlerden gelen talep üzerine Huawei ve Turkcell T20 kılıflarını da indirime aldık. Sipariş verebilirsiniz.

bir kargoyla kaç kılıf alabiliyoruz?
  • kardeşin samsung wonderına göre kılıf var mı acaba?

s2 için aldıklarım çok başarılı ....

teşekkürler ttaf...
  • Sayın kemlawebnet;

priz için info@ttafshop.com adresine mail atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
  • quote:

Sony Xperia Neo/Neo V modelleri içinde kap yokmu elinizde? Arc var X10 var en çok satan model Neo V yok. Olursa bir sipariş daha geçelim hemen.
  • http://www.ttafshop.com/Telefon-Kiliflari,LA_699-2.html burada bulunan sayfanın üst kısmından telefon modellerine tıklayarak daha kolay ulaşabilirsiniz.
  • Atrix için daha geniş renk seçenekleri olan kılıflarda üretirsiniz umarım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.