Şimdi Ara

TT Selfy (Burger King, Arby’s, Popeyes, Usta Dönerci, Sbarro) 1 Alana 1 Bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
34
Favori
57.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türk Telekom Selfy 2016 mart ayın da varmıydı ki kampanya eski olsun. Önce onu bi sorum müşter hizmetlerine demek ki bilmiyorlar. Yazım hatası olduğu bariz belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz önceki arkadaşada aynısını yaptın anlama kıtlığı olan insanlara saygısı olmayan kişi maalesef sensin bundan sonra istediğini yaz cevap almayacaksın elinde kodun olduğu için mh hizmetlerine kampanya sorulmaz ürünleri söyler kodu söylersin indirim düşer örneğin gittigidiyor sana indirim kodu verince arayıp şöyle bir kampanya varmı diye soruyor musun hayır ürünleri alıp kodunu kullanıyorsun bundan sana atacağınız her mesajın muhatabı kendinizsiniz hayırlı günler

• yabuburak Y kullanıcısına yanıt
    blokla geç hocam.

ilk kampanya 9 ay önce bitti hahaha diye gülen karakter şimdi kampanyadan yararlanmak için uğraşıyor. Nasıl bir kafa yapısı olduğunu varın siz hesaplayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 17 Aralık 2016; 14:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SsepuLtura_

Türk Telekom Selfy 2016 mart ayın da varmıydı ki kampanya eski olsun. Önce onu bi sorum müşter hizmetlerine demek ki bilmiyorlar. Yazım hatası olduğu bariz belli

Ben TT aramadım Burger Kingi aradım sipariş geçicem kodum var şu kampanyaya istinaden diye ama mh nin öyle kampanya yok çok önceden sonuçlandı diye geri bildiri yapıyor Burger King çağrı merkezi böyle bir kampanyanın olduğundan an itibariyle bilgisi yok yada bazı mh çalışanlarının yok

• Burger King kodu aldim biraz sonra alirim

Oglen Bigmac Aksam mc chickken yerim

2 TT hat var 10 kod eh fena degil

Mc kampanyasi daha guzel ama burda mc yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod alıp satın alan var mı hic?
  • Kampanya güzel, farklı yerlerde ayrı ayrı geçerli olması da güzel olmuş fakat sınırlayıcı olması kötü..illa büyük boy pizza almak zorundasınız sbarto için mesela
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    mobilden işlemi yapman gerekli 18 gözüküyor hocam
  • cool_boy10 C kullanıcısına yanıt
    Az önce kullandım sorunsuz şekilde . Cep numarasını girip kodu istiyorlar

• Az önce usta dönercide kod kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemdnc

mobilden işlemi yapman gerekli 18 gözüküyor hocam

Mobil Dediğin Tarayıcı üzerinden mobil site mi yoksa direk mc donalds Uygulaması mı hocam? Çünkü uygulamada ödeme seçenekleri Arasında BKM yok Yada ben bir şeyleri yanlış Yaptım.

TT Selfy (Burger King, Arby’s, Popeyes, Usta Dönerci, Sbarro) 1 Alana 1 Bedava

• Benim hattim yaz 8gb tarifesi; selfy nasil yararlanirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    her mc şubesi kampanyaya dahil değil belki ondan olabilir hocam
  • Kodu girince 19.95 tl olarak gözüküyor burgerking kampanyası.
    Çevrimiçi sohbetten sordum restoran fiyatı 14.5 evlere servis 19.95 dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi1855 -- 17 Aralık 2016; 20:46:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce sbarro daydım. Menüler dahil değil, sâdece büyük boy pizzalar. En ucuz pizza 23.99 ikinci bedava ya geliyor. İçecek ile 30'u buldu. Bilmiyorum hesaplı oldumu ama üç kişi dana gibi yedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar sagliksiz muhabbeti olmamis hic
  • Haber verene teşekkür.
  • sbarro pizza internetten sipariş verilemiyor mu
  • Dün bende denedim şaşırdım valla internetten satışları yok. Aslında en doyurucu en avantajlısı Sbarro kampanyası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sbarro kodu olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.