Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
6
Favori
40.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturasızdaysanız sıkıntı yok ama faturalıdaysanız tek şansınız internetim yetmiyor deyip Prime tanışmadaki içeriğin özellikle de10 gb netin size yeteneğini söylemeniz. Yalnız faturalıdaysanız bile 39 TL den yukarı kabul etmeyin hatta %10 müşteri memnuniyeti indirimi talep edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 17 Temmuz 2017; 17:20:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • day1972 D kullanıcısına yanıt
    Faturalıdayım %25 indirimim var taahütten dolayı güya mevcut kamu mega ekstrayı 32 liraya taklif ettiler o şekilde ama ben telefonum çekmiyo diyerek ordan yürüdüm bu konuda çok büyük kavgalarımız vardı çünkü bu tarifeye sadece faturasızdan yada yeni hatla gelebilirsiniz dediler o zaman faturasıza geçirin beni dedim talep oluşturdum bekliyorum.
  • taher190 kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar iyi gitmişsiniz. Şimdi sizi genel müdürlükten ararlar ama tek faturasız değil de önce faturasıza sonra başka operatöre geçireceğim derseniz bu tarifeyi verirler. Kararlı olursanız %25 indiriminizi bile tanımlatabilirsiniz.

• Türk Telekom her yöne 1000 dakika 35 TL 24 ay taahhütlü hattım için paket aşımı 200 küsur dakikalık ekstra konuşma ya karşılık 224 TL fatura kesti. 1000 dakika bitimi sonrası dakikası 0,70 TL'den yansıtılıyor. Diğer iki operatörde 0,17 TL iken Türk Telekom'da fahiş bir fiyatla kullanıcılar söğüşlenmektedir. Ayrıca diğer operatörlerde paket aşımı sonrası otomatik ek paket tanımlanıp paket aşımı sonrası 10 TL tutarıyla 250 dakika kullanılıyor. Türk Telekom da ise bu işlemi muhakkak telefonla arayıp çağrı merkezinde 20 dakikada ancak hal edebilirsiniz. Türk Telekom 12 yıllık abonesi olmama rağmen vaz geçilmez olduğunu düşünüp kullanıcılarını yolmaktadır. Numaramı taşıyıp enayi yerine konulmaktan kurtulacağım. Sizde dikkat edin lütfen söğüşlenmeyin.
  • ppemo P kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Şu ana kadar iyi gitmişsiniz. Şimdi sizi genel müdürlükten ararlar ama tek faturasız değil de önce faturasıza sonra başka operatöre geçireceğim derseniz bu tarifeyi verirler. Kararlı olursanız %25 indiriminizi bile tanımlatabilirsiniz.

5 yıldır otomatik ödemeyle tek fatura aksatmamış taahhüt talebimi beni arayıp işlemedikleri için 8 ay 80 lira fatura ödemiş bi müşteri olarak kendilerine çokta bayılmıyorum 10 gb internet hatrına 1 yıl daha dayanırım diyordum kabul etmezlerse 10 lira için agız eğmem turkcelle geçerim 1 paket sigara parası için bu adamlarla muhattap olmam arasınlar bakalım blöfümü yaptım poker face bekliyorum
  • taher190 kullanıcısına yanıt
    İndirim almanız ümidiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: day1972

İndirim almanız ümidiyle...

Teşekkür Ederim :)
  • Arkadaşlar bu tarifeye faturasiza gecicem diye geçebilen var mı ?

• denizzz01 D kullanıcısına yanıt
    MH arayın bu tarifeyi talep edin ama 39 TL den fazla kabul etmeyin. Vermezlerse faturasıza geçip numara taşıyacağım diye kayıt açtırın. Genel merkez MH aradığında durumu izah edip tarifeyi alın. Kolay gelsin.

• Turk Telekomdan Vodafone'a oradanda bu tarifeye geri taşıdım bu gece geçiş sağlanacakmış. İndirim almak için görüşmelere baslayacağım ondan sonra. Herkese kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

Turk Telekomdan Vodafone'a oradanda bu tarifeye geri taşıdım bu gece geçiş sağlanacakmış. İndirim almak için görüşmelere baslayacağım ondan sonra. Herkese kolay gelsin.

Numara tasiuip trkrar gelmeyle indirim nasil alacaksin ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

quote:

Turk Telekomdan Vodafone'a oradanda bu tarifeye geri taşıdım bu gece geçiş sağlanacakmış. İndirim almak için görüşmelere baslayacağım ondan sonra. Herkese kolay gelsin.

Tarfeyi mevcut müşteriye sunmadıkları için mecbur taşıyıp geldim hocam. Çok basit yüzde 10 indirim hemen veriyorlar 35 tlye iner yüzde 10 indirimle. Sadece faturasiza geçmek istediğinizi söylüyorsunuz 1 ay sonra onlarda anında talep açmadan yüzde 10 indirim verebiliyorlar. Talep açarsanız yüzde 20 alırsınız çok rahatlıkla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

quote:

Tarfeyi mevcut müşteriye sunmadıkları için mecbur taşıyıp geldim hocam. Çok basit yüzde 10 indirim hemen veriyorlar 35 tlye iner yüzde 10 indirimle. Sadece faturasiza geçmek istediğinizi söylüyorsunuz 1 ay sonra onlarda anında talep açmadan yüzde 10 indirim verebiliyorlar. Talep açarsanız yüzde 20 alırsınız çok rahatlıkla.

Eyvallah reis deneyim o zaman bende yeni gectim prime ile tanis 10 gb ye ilk fatura ciksin tepelerine binerim o zaman

• SoftRock kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi yaparak indirim alanlar oldu. Bana özelden yazanlardan biliyorum. %10 müşteri memnuniyeti adı alaltında kolaylıkla indirim veriliyor ama indirim oranı %25'e kadar da çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 4 Ağustos 2017; 0:17:43 >
  • ferfecir66 F kullanıcısına yanıt
    Bence fatura çıkmasını beklemeyin. Çevremde ve dh forumda indirim alanlar var deyip siz de indirim kaydı açtırın. Size indirim verilmemesini ise haksızlık olarak nitelendirin.

• Mevcut taahuttu bitmiş kullanicilar prime ile tanışa gecmesi icin bir yol yok mu

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok gibi. İstek yapacaksınız vermezlerse faturasıza geçiş kaydı açtırıp arandığınızda tarifeyi isteyeceksiniz ya da başka operatöre taşıyıp faturasıza geri dönüp tarifeye geçeceksiniz.

• uploadi kotadan dusen bi tarife coptur

• freddysis kullanıcısına yanıt
    Tüm operatörlerin mobil tarifelerinde/paketlerinde %99 oranında yani her türlü kotadan düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.