Şimdi Ara

TT pakete ek 4gb 10 tl internet paketi (4.5G)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
10
Favori
5.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşey dahil paketlere ek 4.5G hızında 4GB aylık internet sadece 10 tl. Bence çok iyi bir seçenek.

Not: cihazınız 4.5g uyumlu değilse kısa mesaj kodunu kabul etmiyorlar.TT pakete ek 4gb 10 tl internet paketi (4.5G)

• Pttcel yemedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Pttcel yemedi

Piyasada benim gibi insanların var olduğunu bilmek mutluluk verici. Olsun olmasa da denemek güzeldir.
  • Güzel paket, deneyeceğim.

• 10_ tl lik olan 4 gb i butun ttelekomlular mi aliyor yoksa self nin tarifesinde olan mi

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdeg

10_ tl lik olan 4 gb i butun ttelekomlular mi aliyor yoksa self nin tarifesinde olan mi

En az 1 gb lik herşey dahil paket kullanan tüm TT'lilere.
  • Link var mı arkadaşlar

• Hocam faturasızmış bu ya, kaçırdık malesef. Başlığı düzeltin isterseniz faturasız diye

• plaka01 P kullanıcısına yanıt
    Faturasız paketlere özel olduğunu buradan bildirmiş bulunduk. Faturalılar zengin adamlar ne yapacak ucuz paketi zaten :)
  • 8 gb 1000 dk 1000 sms i 29 tl ye kullanıyorum, faturasızlarda böyle kampanya yoktur :)

• Pttcell kullananlar için 47tlye taahhütsüz yeni dünya ( faturalı ) 'ya geçtim 3 gün sonra yani bugün aradılar %15 indirim yapalım diye. Normalde 37ye pttcellden taahhüt verirseniz fakat 29 küsüre geldi bu şekilde 900 dakika her yöne 900 sms 6gb ( gece gündüz falan filan yok direk 6gb) yani tarifelerde direk taahhüt vermeyin pttcell kullanan arkadaşlar.
  • plaka01 P kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok ben 27 liraya alıyorum Mor L paketin adı da. Hani diceksin selfy olamıyorum. Ben de yaştan olamıyorum ama başkasının tcsi ile oldum ;) Ayrıyetten taahhüt yok istediğimde yükler kullanırım istemediğimde param cebimde kalır. Hangi operatör kampanya yaparsa ona geçiyorum vodafone hariç. Paketim yetmezse böyle ucuz alternatifleri almak da bana kalmış. Faturasızda daha çok oynaklık var her an hesaplı yeni paketler çıkabiliyor. Ama faturalıda geçiş biraz güç öyle.
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Biz 3 tl lik muhtesemden devam edelim

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    El mahkum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

8 gb 1000 dk 1000 sms i 29 tl ye kullanıyorum, faturasızlarda böyle kampanya yoktur :)

Bende onu kullanıyorum ama internet yetmiyor bu konuya bir hışımla girdim üzgün çıkıyorum

• Bahsettiginiz kampanya 30 tl olarak gozukuyor,numara tasima yapicam 27 tl olatak faydalanabilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Zakir Naik

Bahsettiginiz kampanya 30 tl olarak gozukuyor,numara tasima yapicam 27 tl olatak faydalanabilir miyim

son 3 ay TTmobil kullanmadıysan geçiş yapıp 27 liraya faydalanırsınız. Ayrıca tl yüklemesini sitelerinden yaparsanız hediye internet paketleri veriyor.

http://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-mor-large-paketi-yeni
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdeg

10_ tl lik olan 4 gb i butun ttelekomlular mi aliyor yoksa self nin tarifesinde olan mi

Ben yeniyil 4gb (faturasiz) ile kullanıyorum.

• Pttcell den Türk Telekom a geçiş var mı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.