Şimdi Ara

TT paket tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Türktelekom max 23 tl olan paket arıyorum ,lütfen bildiğiniz güzel paketler varsa yorum yazın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Numarami taşiyacaksiniz yoksa mevcut abone misiniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut aboneyim, faturasız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de arıyorum, maksimum 25 TL. Faturasızdan faturalıya da uygun fiyatlı bir tarife olabilir. Ortalama 750-1000 dk, 500-1000 SMS, 2-4 GB olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: skylinegti

Mevcut aboneyim, faturasız.
    Mevcut aboneye pek uyguna paket yok sanirim numara tasimaya uygun paketler varda mevcutta fiyatlar yükseliyor

• Ya yeni hat tahsisi ile gelmiş, yada faturasızdan faturalıya geçiş yapanlar için genellikle uygun fiyatlı paketler sunuyorlar. Ben doyasıya 3 aylık isminde bir paket kullanıyorum, faturasız 20 GB 750 DK 750 SMS 3AY/75 lira aylığı 25 e denk geliyor. Ancak bu paket yeni gelen müşterilere 75 lira mevcut müşteriysen 95 liradan 3 aylığına alabilyorsun.
  • Mevcut abonelere düşük içerik yüksek fiyat uygulanıyor. 23₺'ya dengeli bir paket bulmak zor. 30₺'yı gözden çıkarmalısınız.
  • 25 TL'ye kadar numara taşıyana güzel bir kampanya bilen var mı? Vodafone'nda 25 TL 3+3 GB kullanıyorum ama memnun değilim gibi.
  • Ailemin kullandığı "Bol ve Hızlı 2 GB" paketi (750dk 1000sms 2gb internet 22TL) Şubat itibariyle kapatılacakmış, bu pakete eşdeğer tavsiye edeceğiniz (faturasız) paket var mı ? Teşekkür ederim.
  • http://www.pttcell.com.tr/faturasiz-paketler/eko-paket

• quote:

Orijinalden alıntı: zebvural

http://www.pttcell.com.tr/faturasiz-paketler/eko-paket
    PTTCELL'in sınırsız internet tarifesi vardı. Fiyatı da çok ucuzdu ama 1 ay önce kaldırılmış. PTTCELL hattı arayan bile var

Bana hepsi pahalı geliyor. 4.5G de olsa hala 3-4 GB bir telefon için çok yetersiz. Sanırım vodafone'dan devam etmek zorundayım

• Ben çift hat kullanıyorum tabiki kendinize göre haklısınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.