Şimdi Ara

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
37
Favori
119.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ethernet girişi ve wifi gücü diğeriyle aynı dedi adam sadece hız sabit 10 mbit olduğundan bu model kullanılıyor dedi.
    3+1 uzunlamasına giden evimde sıkıntı yaşamıyorum.
    Sanırım 4 adet ethernet girişi ve kutusundan 1 mt kadar kablo çıkıyor bununla da tv yi bağladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet_s90 -- 21 Mayıs 2019; 9:19:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Kaç senedir şu tarz ama 2 aylık 3 aylık falan olacak bir şey arıyorum. Hadi be Turkcell çıkart şunun 3 aylık yazlık paketini de, gerekirse aylık 150 TL bile vermeye razıyım. 3 aylık cayma bedeli ne kadar hiç deneyen var mı?
    Taahhut yapmazsan dilegin gerceklesir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Aylık zaten taahhütsüz 200 tl olanı var diye biliyorum. Araştırın isterseniz.
    99 tl lik paketin taahutsuz ucreti 200 tl fakat satisi yok,sozlesmede okudum.sadece 12 au sonunda taahhut bitince uygulanacak olan fiyati belirlemek icin 200 tl denilmis.taahutsuz 200 tl ye satin alinmasina misade etmiyor turkcell

• Arkadaşlar Ankara da olupta interneti bağlanan varmı yoksa sadece benmi bekliyorum acaba. Cumartesi başvurdum hiç ses seda yok. Aynı gün sadece kurulum için sizinle iletişime geçeceğiz diye mesaj geldi okadar.

• Hocam sen eski modemden mi aldin yeni modemden mi getirdiler

• chetyner kullanıcısına yanıt
    hocam hangi modemden verdiler ?
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Daha ortada hiç bişey yok hocam. Kurulum yapılmadı ne modemi

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi konuştum 2. Faturam kesilmedi daha bana 600 tl toplam çıkan kazık
    410 tl vergiler, kurulum ücreti, indirim iptali vs
    200 e yakında bu ayki fatura (119 normalde ama indirim siz hesaplanacak)

Bir kere bunlara düşünce demekki böyle oluyor, yıllardır fatura ve taahhüt işinden uzak durdum ama kaşındım bu sefer..

Şimdi 600 verip iptal etsem tt evde 4.5g internet alsam, orada da fatura sürprizi ya da düşük hız alsam iyice çıldırir insan..

Türkcell 2 sene öpsün bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 21 Mayıs 2019; 15:20:6 >
  • Merhaba Arkadaşlar 24 ay taahhütlü 20mbps paketten almak istiyorum ama uploadın 5mbps olduğu yazıyor.
    12 ay taahhütlü 10 mbps lik pakette upload ile herhangi bir bilgi görmedim.
    Süperbox ek 10 mbps ise 50₺ yazıyor.
    10 mbps lik paketi alıp ayrıyeten ek 10 mbps de alabiliyor muyum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Arkadaşlar Ankara da olupta interneti bağlanan varmı yoksa sadece benmi bekliyorum acaba. Cumartesi başvurdum hiç ses seda yok. Aynı gün sadece kurulum için sizinle iletişime geçeceğiz diye mesaj geldi okadar.
    Cumartesi başvurdum pazar bağlandı benim hocam. Keçiören de oturuyorum

• Kuşadası'nda yaşıyorum, cumartesi başvuru yaptım pazartesi günü gelip kurulum yaptılar. Şuan gayet memnunum. Fiber olmadığı için en iyisi buydu. ADSL belasından ve koplamalarından kurtulduğuma şükrediyorum
  • an itibariyle başvurumu yaptım 99 tllik pakete. ttnet 3 yıldır boş port bekletiyordu. kişi sayısı ve lokasyonla ilgili bir olayın olmadığını söyledi müşteri hizmetleri,zaten imzalayacağımız sözleşmede de böyle bir olay yokmuş. sınırlı stokmuş kampanya ve şu an az bi miktar kalmış (stok bu iş için ayrılan modem miktarına göre belirlenmiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASYONALIST -- 21 Mayıs 2019; 17:32:16 >
  • 20mbps paketin uploadı 10 ,10mbps paketin uploadı 5mbps.
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Peki sınırsız olan paket in uploadı kaç?

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Superonline'ın sitesinde 20mbps download 5mbps upload yazıyor

• 4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Peki sınırsız olan paket in uploadı kaç?
    Bazen download bazen upload hızı rezil oluyor.. 600 tl cayma bedeli çıktı 2. Fatura gelmeden yoksa durulmaz bunlarda..

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Resmen onlar yüklemiş.. Cayma bedelini yükseltmişler bence. Aslında modülerlik açısından yüksek voltaj powerbank ile çalıştırılabilir mi?

• chetyner kullanıcısına yanıt
    yozgattan hallettim internetten basvurdum ertesi gun baglattım
  • İndirme yönünde aylık 1 (bir) TB ve yükleme yönünde aylık 500 (beşyüz) GB’tan fazla internet
    tüketimi yapılması

insanlar download upload yaparken turkcell'e soracak galiba
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.