Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TT'nin Tekelliğine Son : 4.5G Superbox 10 mbit 99 TL 20 mbit 159 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
534
Cevap
46
Favori
66.052
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TT'nin Tekelliğine Son : 4.5G Superbox 10 mbit 99 TL 20 mbit 159 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Mesaj
    1 aydır kullanıyorum, çok memnunum, cakmakliktan çalışır şekilde yolculuk halinde dahi kullandım on ve arka arabalar fazla aramız acilmadikca rahatça kullanabildiler bence tek sorun cihazın sinyal gücü. Açık alanda çok sorun olmasa da , 2 oda yana geçin bazen verem ediyor. Bu fiyata bence çok iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2907 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rabdatron

1 aydır kullanıyorum, çok memnunum, cakmakliktan çalışır şekilde yolculuk halinde dahi kullandım on ve arka arabalar fazla aramız acilmadikca rahatça kullanabildiler bence tek sorun cihazın sinyal gücü. Açık alanda çok sorun olmasa da , 2 oda yana geçin bazen verem ediyor. Bu fiyata bence çok iyi.
    Bende kaç gündür çakmaklık girişinden çalışırmı diye araştırıyordum teşekkürler.
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Blogio
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.