Şimdi Ara

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
37
Favori
119.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8e 6 , 9 a 6 , 7 ye 5.5 gibi hizlar aldim simetrik değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    Sadece tek lokasyonda kullanmak icin fiyatlar yüksek
    Ben hem şehirde hem köyde kullanacağım için tercih ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: admplta

Turkcell Superonline'da çalışıyorum.Detaylı bilgi ve satın almayı düşünen olursa özelden yada 0538 974 72 73 whatsapp'dan yazabilir.
    Hocam burada musteri bulmanizi dogal karsiliyorum ancak telefon paylasmadan once insanlarin aklindaki sorularin cevabini verseniz daha iyi olmaz mi ?

• Vodafone fibermax elemanları geldiler konu açtılar 21 Aralık gibi basvuru yapmistim o ara ttnet internetim yeniletsem diye aradim 24mb internete 80tl istediler 24 ay tahattuyle yıllarca ttnetden baska kulannamam dedim hatta diger firmaları falanda aradim bi ara turknet geçeyim dedim forumdaki olumsuz yorumlari gorunce geri vites yapmistim işte bu fibermax dan bi arkadaş vardi sagolsun cokta yardımcı oldu 24mb fiber ilk 12 ay 55tl sonraki 12ay 72tl yani şöyle bi hesap yaptim 24 ay bana aslinda 65tlye mal olacaktı 24mb fiber hiz almama rağmen çok memnunum.turkcell superonline ayni pakete 100tl istemişlerdi keşke daha önce gecseydim dedim.simdi bakiyorum da ayni paketler 100tlden fazla satışta yazıktır günahtır alti üstü internet diyorum.

• Hocam bu kampanya mobil hat üzerinden internet sağlıyor. Binasında altyapı olmayanlar için bence bulunmaz bir nimet bu fiyata. Bu altyapısı olmayanlara bende dahilim, dört senedir Türk Telekomun keyfini bekliyorum ama hala ses soluk yok. Bende bu kampanyaya başvurdum yarın bağlanır herhalde diye ümit ediyorum. Binada altyapı olsa 8 mbit adsl ye bile razıyım ama yok.

• Bizim burada 4.5g varmi onu nasi bilcem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    başvuruyon geliyorlar test ediyorlar 4.5g sağlıklı çalışıyorsa kurulum yapıp gidiyorlar
  • Çok iyiymis hocam! Turknet kullaniyorum berbat suan. Ariza kaydi actigimda turktelekom ekipleri geliyor. Abi sen ttnet gec bosver turknet falan diyorlar. Bende ttnet geceyim dedim altyapi yok diyor bu seferde. Hayatimda gordugum en sacma olay. Su mesajin sonuna bile kufur yazasim geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydoganlar1156 -- 20 Mayıs 2019; 2:23:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    aynı sorunları bende yaşıyorum bu yüzden hemen başvurdum turknetde zaten zam yaptı 77tlmi ne oldu 20-30 daha veririm sorun yaşamam dedim
  • Kesinlikle ayni fikirdeyiz. 2 hafta once 300liraya vdsl2 modem almasam iyiydi ama saglik olsun. Letgodan satariz artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunun olayi nedir arkadaslar tam olarak? Cihazi baska bir sehire goturup prize taktigimizda orada da internete baglanmis mi oluyoruz yani?
  • 99 tl lik paket modem ücreti ve vergiler dahil aylık ne kadar faturaa gelecek
  • 1,ay önce 10mb lik paket almıştım şimdi benim paket 20mb lik mi olacak otomatik?

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    herşey dahil 99 tl gelecek dediler sadece ilk ay 10 tl fazla gelecek dediler
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle şu anda olmuştur bile. Hız testi yapın 20 olmuş olması lazım.

• 10 megabit değilde 16 megabit 100 lira olsa fena abone kasarlar.

• cuma günü internetten başvurdum ,cumartesi aradılar ve 4 cihaz durumunun doğru olduğunu ,fazla cihaz bağlanırsa ücret alınacağını söylediler
    o nedenle ben 20 mbit istedim ama henüz randevu vermediler

bir internete bu kadar para verilir mi derdim ama ttnet son 5 ayda beni resmen deli etti ,özellikle mh.deki bayanları sanki insanı gıcık etsinler diye koymuşlar

efendim sizin iç tesisatınızda sorun var diyorlar ama sonrasında arızanızı giderdik diye arıyorlar ,yani şimdi kötü bir söz söylesen suç olacak ,söylemesem içim içimi yiyor

bakın inanmayacaksınız biliyorum ama bunların beni takip ettiğine artık tam inandım :)
    13 gün önce telekom/ ttnet diye foruma yazıp eleştirmiştim ve internet arızalanmıştı (bu durum 3-4 defa oldu) ,az önce yine foruma ttnet ile ilgili mesaj yazdım ve telefona sms geldi (bu saatte) arızanız giderilmiştir diye

önceleri 2 gün içinde yalan yanlış bağlantıyı sağlıyorlardı ama bu defa 13. gün ancak bağlantı sağladılar ama modemden baktığımda her an gidecek gibi değerler görüyorum

şuraya bakın ;

Downstream:
    relative capacity occupation: 100%
    noise margin downstream: 6.4 dB
    output power upstream: 12.2 dbm
    attenuation downstream: 13.6 dB

Upstream:
    relative capacity occupation: 100%
    noise margin upstream: 13.3 dB
    output power downstream: 19.8 dbm
    attenuation upstream: 6.1 dB

üstelik 16 mbit de tanımlı değil ;

near-end interleaved channel bit rate: 0 kbps
    near-end fast channel bit rate: 13708 kbps
    far-end interleaved channel bit rate: 0 kbps
    far-end fast channel bit rate: 799 kbps

artık superboxa geçeceğim için umurumda değil arızası vs.
    taahhüt eylül ayında bitiyor ve şimdi benden her ay için 60 tl. almaya devam edecekler
    alsınlar bakalım
  • Turkcell güzel iş çıkarıyor helal olsun. 4 adet sınırını falan da kaldırırlarsa...
  • Oturduğum yerde ,Alt yapı olup olmadığını sorgulatmak istiyorum sadece bu ücretlimi?

• Yazlıkta kullanmayı düşünüyorum ama 20 mbit olana maksimum kaç cihaz bağlanabiliyor? Ayrıca menzil genişleticiyi buna Ethernet ile bağlasak ona sınırsız bağlansak olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 20 Mayıs 2019; 12:53:50 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.