Şimdi Ara

TT'nin kararını avrupa insan hakları mahkemesi bozabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bu hakkında yorumum kesinlikle AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE başvurulmalı... Örnek BTK başkanı akp li diye BTK başkanı olabiliyor. Çok net söylüyorum şuan da ki BTK başkanı AKP iktidar da olmasa yerine X parti olsa BTK başkanı değil BTK ya teknisyen olarak bile işe alınmaz, çünki yeterli bilgiye donanıma, eğitime, global internet dünyasına hakim değil!

Ben empati yapıyorum Türkiyenin BTK başkanı olsam bu AVRUPA da İnternet bilişim konferansları oluyor oraya gidemem utanırım :( Çünki oralara katılan ülkelerin BTK başkanları ülkelerin de HALKINA internet kullanıcılarına 1 gigabit simetrik internet hızlarını çok ucuza sağlıyor bununla yetinmiyorlar teknoloji geliştiriyor... E bizim ülkenin BTK başkanına bakıyorsun ne yapıyor AKN,AKK kalktı diyor ama ondan habersiz bir firma akk kalktı biz kota getirdik :) eee hızınız kotayı geçerse akk ye göre 2 megabit daha fazla hız alacaksınız... Türkiye de BTK başkanı olmak demek siyasi partilere hizmet etmek demektir... Türkiye de BTK olmak demek HALKA, MİLLETE ucuz yüksek hızlı internet sağlamak değil. İNTERNET e yasaklar koymak, internet özgürlüğünü kısıtlamak. İnternet servis sağlayıcılarının KASASINI doldurmak vatandaşın cüzdanın da ki son kuruşu almak demektir.

Bütün bu yazdıklarım benim görüşümdür, düşüncemdir. Ben milliyetçi bir insanım... He nezaman bu ülkede 1 gigabit download - upload internet hızını simetrik olarak en iyi hizmetle 20 - 30 tl ye halka vatandaşa sunarlar o zaman derim ki bu insanlar düşündüğüm gibi değilmiş. Tekrar gelir buraya yazarım sözlerimi geri alıyorum ben yanılmışım diye.

YIL OLACAK 2019 Çok eski bi söz vardır ben onu günümüze uyarladım BANA internet hızını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!

Bu Milletin TÜRKİYENİN 80 MİLYONUN KİM OLDUGUNU söylüyorum hazırmısınız? Sizler içerik üretip bunu internet e DÜNYAYA EN FAZLA 5 Megabit hızla UPLOAD edersiniz. Yani kısaca bu ülkede yaşayan insanların ürettiklerinin bir kıymeti yoktur diyor BTK... GEÇMİŞ OLSUN.
  • Detaylı bilgim yok ama dış güçlerin ülkemize müdahale etmeye çalışması doğru değil. Böyle bir müdahaleye devletimiz zaten izin vermez. Avrupa kim oluyor da bize müdahale etmeye kalkıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vataniçinölürüm kullanıcısına yanıt
    Türkiye de ki işletmeler işini yapsa da insanlar böyle şeyler düşünmese..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Türkiye de ki işletmeler işini yapsa da insanlar böyle şeyler düşünmese..
    Yapıyorlar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    iş felan yapan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhann06

iş felan yapan yok
    Öyle işletmeler varsa devletimiz gereğini yapar. Kimse devlete karşı gelemez.

Türkiye de işletmelerin çoğu işini yapmıyor ya trolsün ya da işletmen var veya pay alıyorsun nerede doğru düzgün iş yaptıklarını gördün
    devlet ve gereken kurumlar gereğini yapmadığı için böyle düşünceler var zaten ve devlete devlet görevlileri bile karşı geliyor hocam bu kafaya nasıl geldin Allah için
    abd den felan mı yazıyorsunuz ? ulaştırma bakanı dün akn kalkıyor 1 ocak itibarı ile diyor telekom akn li paketleri kotaya dönüştürüyor ? ne diyeceksiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 19 Kasım 2018; 23:59:8 >
  • quote:

abd den felan mı yazıyorsunuz ? ulaştırma bakanı dün akn kalkıyor 1 ocak itibarı ile diyor telekom akn li paketleri kotaya dönüştürüyor ? ne diyeceksiniz ?
    Akn kalkıyor demek bütün paketler için mi geçerli? Kapsamı ne detayı ne bu önemli.

• Avrupa neden Türk milletinin gelişmiş ülkelerdeki gibi yüksek hızlı ve kaliteli İnternete erisebilmesi için uğraşsın ki.

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    Devlet gayet iyi işliyor. Vatandaşa hizmet ediyor. Muhalefet etmek için eleştirmeyin.

• Benim bu hakkında yorumum kesinlikle AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE başvurulmalı... Örnek BTK başkanı akp li diye BTK başkanı olabiliyor. Çok net söylüyorum şuan da ki BTK başkanı AKP iktidar da olmasa yerine X parti olsa BTK başkanı değil BTK ya teknisyen olarak bile işe alınmaz, çünki yeterli bilgiye donanıma, eğitime, global internet dünyasına hakim değil!

Ben empati yapıyorum Türkiyenin BTK başkanı olsam bu AVRUPA da İnternet bilişim konferansları oluyor oraya gidemem utanırım :( Çünki oralara katılan ülkelerin BTK başkanları ülkelerin de HALKINA internet kullanıcılarına 1 gigabit simetrik internet hızlarını çok ucuza sağlıyor bununla yetinmiyorlar teknoloji geliştiriyor... E bizim ülkenin BTK başkanına bakıyorsun ne yapıyor AKN,AKK kalktı diyor ama ondan habersiz bir firma akk kalktı biz kota getirdik :) eee hızınız kotayı geçerse akk ye göre 2 megabit daha fazla hız alacaksınız... Türkiye de BTK başkanı olmak demek siyasi partilere hizmet etmek demektir... Türkiye de BTK olmak demek HALKA, MİLLETE ucuz yüksek hızlı internet sağlamak değil. İNTERNET e yasaklar koymak, internet özgürlüğünü kısıtlamak. İnternet servis sağlayıcılarının KASASINI doldurmak vatandaşın cüzdanın da ki son kuruşu almak demektir.

Bütün bu yazdıklarım benim görüşümdür, düşüncemdir. Ben milliyetçi bir insanım... He nezaman bu ülkede 1 gigabit download - upload internet hızını simetrik olarak en iyi hizmetle 20 - 30 tl ye halka vatandaşa sunarlar o zaman derim ki bu insanlar düşündüğüm gibi değilmiş. Tekrar gelir buraya yazarım sözlerimi geri alıyorum ben yanılmışım diye.

YIL OLACAK 2019 Çok eski bi söz vardır ben onu günümüze uyarladım BANA internet hızını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!

Bu Milletin TÜRKİYENİN 80 MİLYONUN KİM OLDUGUNU söylüyorum hazırmısınız? Sizler içerik üretip bunu internet e DÜNYAYA EN FAZLA 5 Megabit hızla UPLOAD edersiniz. Yani kısaca bu ülkede yaşayan insanların ürettiklerinin bir kıymeti yoktur diyor BTK... GEÇMİŞ OLSUN.

muhalefet gözüyle değil vatandaş gözyle bakarmısın lütfen ve objektif olmaya çalış 1000 şiakyetim var benim btk ya fiber internet istiyorum diye ama çözüm yok hazır kalıp cevaplar veriliyor cimer e de yazdım aynı sorunların köküne inilmiyor çünki...
    Ey forum donanım haber işte karşımızda böyle ilginç acayip at gözlüklü insanlar var kendini büyük saçmalıklar a inandırmışsın Allah yardımcın olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

muhalefet gözüyle değil vatandaş gözyle bakarmısın lütfen ve objektif olmaya çalış 1000 şiakyetim var benim btk ya fiber internet istiyorum diye ama çözüm yok hazır kalıp cevaplar veriliyor cimer e de yazdım aynı sorunların köküne inilmiyor çünki...
    Bir günde binlerce milyonlarca şikayet geliyordur. Hepsiyle ilgilenmek zor. Bir de kayda değer şikayet olması önemli. Fiber her yerde yok. Ama her yere taşımaya çalışıyorlar. Ellerinden geleni yapıyorlar. Ama ha deyince olacak bir şey değil. Fiber kablolarının geçmesi için kazı yapılması lazım. Bir sürü izin alınması lazım. Uzun iş. O yüzden anında olmasını beklemek hatadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Ey forum donanım haber işte karşımızda böyle ilginç acayip at gözlüklü insanlar var kendini büyük saçmalıklar a inandırmışsın Allah yardımcın olsun hocam
    Hocam yanlış düşündüğümü ispat edersen ben kabul ederim. Hiçbir partiyi falan da savunmuyorum. Devletimizin yanındayım. Hiçbir partinin yanında değilim. Bunda yanlış bir şey yok ki.

aynen öyle ama hızlanması lazım işlerin çok yavaşız
  • quote:

aynen öyle ama hızlanması lazım işlerin çok yavaşız
    Ellerinden geleni yapıyorlar hocam. Her şeye rağmen fiber birçok yerde var. Eskisi gibi değil. Yaygınlaştı artık. İşlerini iyi yapıyorlar. Zaman içinde gelişiyor her şey.

Avrupa dediğin ülke senin ülkeden 100 milyon kat daha hızlı bir biçimde internet bağlantısı sahip.

Turkiye Avrupa girmek istiyorsa mecbur yapmak zorunda olduğu için.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.